• گل سنتر
  • تخت جمشید

جای من بودین چیکار میکردین ؟ (7)

امروز, ۰۶:۱۷ عصر
ارسال: #441
RE: جای من بودین چیکار میکردین ؟ (7)
(امروز ۰۳:۱۴ عصر)'خرگوش خانمی' نوشته است:  اگه عروسی کسی دعوت باشی نری.لازمه بعدا کادو ببری واسش؟؟

من یه مدت بچم کوچیک بود اذیت میکرد عروسیا رو نمیرفتم. بعد خواهرشوهرم یه حرف جالبی زد. گفت برو و کادو رو هم ببر. چون بالاخره اونا روی اومدن شماها برنامه ریزی کردن و پول ورودی و شام و پذیرایی و... دادن.
ولی باز سلیقه ایه دیگه. رسم ثابتی نیست. اگه خیلی برات مهمه میتونی بعدا پاگشا دعوتشون کنی خونتون و یا کادو بدی یا با همون پذیرایی مهمونی سر و تهش رو هم بیاری.
---------------

نادیا من باشم امکان نداره کادوی کمتر ببرم. به خصوص که فامیل خیلی نزدیکه. شاید همسرت توی طول زندگی بارها مجبور بشه هزینه های بیشتر از این برای خواهرش بکنه یا خواهرش کمکی بهش برسونه. اما هیچکدوم جای اینکه این همه توی چشم هست رو نمیگیره. من شخصا ترجیح میدم کاری برای کسی نکنم یا اگه میکنم سنگ تموم بزارم.
ضمنا کادو دادن چشم و همچشمی نیست. محبت ما رو میرسونه و از اون مهمتر جبران لطفه.
اتفاقا آدمی که اینجوری میکنه خودش بیشتر ضرر میبینه.
من برای تولد دختر دخترخالم یه جفت گوشواره 4-5 گرمی گرفتم اون موقع 500 تومن. ولی اون برای پسر من اصلا نیومد و به روی خودشم نیاورد. خب بی لیاقتی خودش و بی ارزشی لطف منو ثابت کرد. بعد چند وقت پیش میخواستن خونه عوض کنن اومد از من قرض می خواست. خب یک ریال بهش نمیدم چون خودم باعث میشم فکر کنه احمقم یا خیلی زرنگه و کار خوبی میکنه. اگه اونبار حداقل یه کم احترام میزاشت من حالا اصلا اون نگفته، خودم پیشنهاد کمک میدادم.
با بقیه هم اینجوری کرده.. خالم اینا اتفاقی نشسته بودیم دور هم تعریف میکردن. دیدم سر همین رفتارش هیچکس حاضر نیست بهش کمک کنه.
مثلا خیلی به نفعش شده پول یه ماشین اسباب بازی نداده...
خلاصه از هر دست بدی از همون دست پس میگیری.

دوستم داشته باش... شايد فردايي نباشد
نقل قول
 سپاس شده توسط خرگوش خانمی ، Rosee
امروز, ۰۶:۴۶ عصر
ارسال: #442

RE: جای من بودین چیکار میکردین ؟ (7)
هنوزم گیر حرف مردم هستیم و واسه دل خودمون کاری رو نمیکنیم !
وای بقیه چی میگن ؟!
توچشم میاد !؟؟ نمیاد ؟؟!
بد نباشه ؟!؟
تصویر: images/smilies/confused.gifتصویر: images/smilies/confused.gifتصویر: images/smilies/confused.gif
کاش هرکاری میکنیم واسه دل خودمون یا به قول یکی از همین اعضا واسه محبت باشه !

تصویر: images/smilies/biggrin.gifحالا من نمیگم طرف خلاف عرف رایج بره ولی وقتی بودجه محدود داره طرف دیگه نکرانی حرف بقیه و.... تصویر: images/smilies/confused.gifتصویر: images/smilies/confused.gifتصویر: images/smilies/confused.gif چیه

در ایــــن خاک زرخیز ایران زمیــــــن
نبودنــد جز مردمــــی پـــاک دیـــــن
...

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام