• مهناز
  • گل سنتر

جای من بودین چیکار میکردین ؟ (7)

۱۹-تير-۱۳۹۷, ۱۲:۴۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-تير-۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
جای من بودین چیکار میکردین ؟ (7)
با سلام !

با لطف دوستان و توجه نکردن به موضوع تاپیک ، تاپیک قبلی
فیل-تر شد !!
تصویر: images/smilies/lightbulb.gif

از این به بعد به طور جدی با کاربرانی که به
قوانین احترام نمیزارن برخورد می کنم .

کاربرانی که پست های سیا-سی میذارن ، پست هاشون بدون هیچ تذکری پاک میشه !

در صورت تکرار هم  برای سه روز بن خواهند شد
 تصویر: images/smilies/exclamation.gif

قوانین تاپیک به شرح زیر میباشد : 

قوانین این تاپیک :

1) از بحث های عقیدتی و سیاسی پرهیز کنید ( در صورت مشاهده پست بدون هیچ تذکری پاک میشوددد )

2) از سوال پرسیدن در مورد موضوعاتی که تاپیک های جداگانه داره بازم پرهیز کنید ( چون اینگونه پست هام گزارش بشه پاک میشه ) 

3) عکس های بدون سان-سور هم کلا نزارید .

4) توهین و حرف زشت و رکیک و .... هم ممنوع میباشد .

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، fara12 ، فرشته نامی ، Zhinaa ، marcopolo ، poon3h ، yaldaajorloo ، حلما :) ، nona ، "parva" ، خُرســند ، K.L.S
۱۹-تير-۱۳۹۷, ۱۲:۵۲ عصر
ارسال: #2

RE: جای من بودین چیکار میکردین ؟ (7)
سلام ادمین
چشممممممممممممم
حتما
بچه ها اصلا سیاسی مذهبی دیگه صحبت نکنیم♥♥
ادمین این تایپیک رو حذفش نکنیا
بچگی کردیم درمورد یه سری از چیزهایی که به ما ربط نداره نوشتیم
بوس♥

3 (12)
نقل قول
 سپاس شده توسط admin2 ، فرشته نامی ، nazgol22 ، marcopolo ، yekta_m22 ، K.L.S
۱۹-تير-۱۳۹۷, ۱۲:۵۹ عصر
ارسال: #3
تصویر: /images/smilies/new/surprised.pngتصویر: /images/smilies/new/surprised.png
فیلترشد؟!
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
  • بیکیوت
۱۹-تير-۱۳۹۷, ۰۱:۰۱ عصر
ارسال: #4
ادمین جان
بعضی صحبتهایی که اینجا میشه لزوماً سیاسی نیستن بلکه دغدغه های اجتماعی و معیشتی هستن که بخاطر اوضاع نامساعد اقتصادی بوجود اومدن و وقتی اینجا به بحث گذاشته میشن ممکنه سمت و سوی سیاسی هم پیدا کنن. این طور مباحث کجا باید مطرح بشه؟
من این سوال رو قبلاً از دوستان پرسیدم دوباره می پرسم تا شما جواب بدید: لطفاً یک سایت یا انجمن یا شبکه مجازی که بشه در اونجا درباره این نوع دغدغه ها صحبت کرد معرفی بفرمایید که قوانین این تاپیک هم زیر پا گذاشته نشن. ترجیحاً یک فضای مُجاز که نیازی به فیلترشکن نداشته باشه معرفی کنید.

هر که دلارام دید از دلش آرام رفت 
چشم ندارد خلاص هر که در این دام رفت 
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، admin2 ، nona ، "parva" ، رنگی و مهتابی ، K.L.S
۱۹-تير-۱۳۹۷, ۰۱:۰۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-تير-۱۳۹۷ ۰۱:۰۵ عصر توسط سراب.)
ارسال: #5

ساناز جان بگذریم
چه خبرا؟
خوبی؟ خوشی ؟ ههه

(۱۹-تير-۱۳۹۷ ۰۲:۰۱ عصر)'Parvin2017' نوشته است:  ادمین جان
بعضی صحبتهایی که اینجا میشه لزوماً سیاسی نیستن بلکه دغدغه های اجتماعی و معیشتی هستن که بخاطر اوضاع نامساعد اقتصادی بوجود اومدن و وقتی اینجا به بحث گذاشته میشن ممکنه سمت و سوی سیاسی هم پیدا کنن. این طور مباحث کجا باید مطرح بشه؟
من این سوال رو قبلاً از دوستان پرسیدم دوباره می پرسم تا شما جواب بدید: لطفاً یک سایت یا انجمن یا شبکه مجازی که بشه در اونجا درباره این نوع دغدغه ها صحبت کرد معرفی بفرمایید که قوانین این تاپیک هم زیر پا گذاشته نشن. ترجیحاً یک فضای مُجاز که نیازی به فیلترشکن نداشته باشه معرفی کنید.

پروین جان بیخیال
اینا رو باید تو جمع های دوستانه بحث کردتصویر: images/smilies/cool.gif
وگرنه اره|:
تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
تو.هم ا زخودت بگو
خوبی خوشی؟
جدا پروین جان من طرفدارت هستما
حرفات به دلم می شینه♥

3 (12)
نقل قول
 سپاس شده توسط admin2 ، Parvin2017 ، Zhinaa ، sanazaseman ، marcopolo ، فرشته نامی ، K.L.S
۱۹-تير-۱۳۹۷, ۰۱:۱۶ عصر
ارسال: #6
بچه ها من درک میکنم که دغدغه دارید مشکل دارید ! منم جدای از شما نیستم !!
ولی اینجا بحث ها به سمتی میره که اصلا اصلا ......
به نظر من اگر واقعا به دنبال راه حلی هستید بیاید راجع به مسائل و مشکلات فرهنگی مون توی تاپیک هایی که بهش مربوطه میشه صحبت کنیم !
اینجوری شاید یک گام به جلو پیش بریم !
به نظرم ما خودمون میتونیم خیلی روی فرهنگ مون کار کنیم ! و شاید وقتی فرهنگ خیلی چیزهارو پیدا کردیم ، مسائل و مشکلات بالاتر هم حل شد !
درست نمی گم ؟
البته من قبلا هم ازتون خواهش کردم به جای بحث هایی که هیچ فایده ای نداره بیاید و راجع به مسائلی صحبت کنیم که میشه روش کاری کرد و از دست من و شما کاری بر میاد !

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
 سپاس شده توسط Zhinaa ، سراب ، marcopolo ، فرشته نامی ، nona ، K.L.S ، آرامشه خیال
۱۹-تير-۱۳۹۷, ۰۱:۲۷ عصر
ارسال: #7
خخخخخخخخخخخخ

خدايا ازتو "خردمندي"ميخواهم تا همسرم را درك كنم،"عشق"ميخواهم تا اورا ببخشم،"بردباري"ميخواهم تا شرايطش را بپذیرم
نقل قول
۱۹-تير-۱۳۹۷, ۰۱:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-تير-۱۳۹۷ ۰۱:۵۳ عصر توسط yaldaajorloo.)
ارسال: #8
سلام بچه ها ممنون میشم منو راهنمایی کنید

من مدتی است که عروسی کردم و مشکلی که با خانواده ی همسرم دارم
رفت و امدهای مادر همسرم به خونه ی ما هست .

خانواده ی همسر من کلا خارج از کشور زندگی میکنن و مدتی هست که مادر همسرم به ایران برگشته ( البته شهرستان هستن الان )
و هر چند هفته یک بار به تهران میان ،

و میان خونه ی ما
ولی اصلا به من اطلاعی نمیدن که میان ! فقط به همسرم میگن
بعدم ممکن یک روز نهایت بمونن و برگردن شهرستان ( البته قبلا ماه ها خونه ی ما می موندن ولی به دلیل اینکه برای بنده قابل درک نبود با صحبت و دعوا این داستان ها این قضیه کمتر شد )
الان مشکل من اینکه هنوز ایشون هر دو هفته یک بار میان تهران و از قبل خبر نمیدن به من ! واقعا به نظرتون این رفتار عادی هست یا من خیلی حساس هستم

لباس : مزون الگانت 
اتلیه : آرته ( بینظیررررر)
سفره عقد : صدف ( عالی )
آرایشگاه : رونیکا ( خوووب )
تشریفات : لاله پرور ( عااالی )
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، پسته خندان
۱۹-تير-۱۳۹۷, ۰۱:۵۵ عصر
ارسال: #9
یلدا جان به همسرت خبر میده همسرتم به شما میگه دیگه ، کاملا سرزده که نمیان 
منم اوایل ازدواج خیلی واسم عجیب بود خانواده همسرم میخواستم مارو دعوت کنن یا بیان خونمون فقط به گوشی همسرم زنگ میزدن حتی شماره خونه رو هم نمیگرفتن 
بعد با خودم فکر کردم مدلشونه الان منم بخوام دعوتشون کنم میگم همسرم تماس بگیره !! حتما اینجوری دوس دارن دیگه
بیخیال فکر خودتو درگیر نکن 
نقل قول
 سپاس شده توسط yaldaajorloo ، سراب ، K.L.S
۱۹-تير-۱۳۹۷, ۰۲:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-تير-۱۳۹۷ ۰۲:۰۳ عصر توسط yaldaajorloo.)
ارسال: #10
مرسی ندا جان
و واقعا عادی هر دو هفته یک بار ایشون بیاد خونه ی ما >؟
البته اینم بگم سری اخر که اومدن باعث ناراحتی و دعوا بین من و همسرم شدن !
برگشتن توی یک داستانی که داشتن تعریف میکردن گفتن ما از اول گفته بودیم که قرار نیست پسرمون رو حمایت کنیم !! این در صورتی که این حرف کالا دروغ هست !! و بارها روز خواستگاری تاکید کردن که حمایت میکنن !! ولی من سکوت کردم و جوابی ندادم ! الان اینقدر از خودم بدم میاد که همون لحظه جواب ندادم !!؟ به نظرتون کار خوبی کردم جواب ندادم ؟ اینم می دونم شوهرم رفته و به مادرش گفته این قضیه رو ! ولی اینکه چی گفته رو نمی دونم !! ولی به من گفت من حرفم رو زدم به مادرم

مشکلی که من دارم بلد نیستم جواب بدم و بعد میریزم توی خودم و بعد با شوهرم دعوام میشه !

لباس : مزون الگانت 
اتلیه : آرته ( بینظیررررر)
سفره عقد : صدف ( عالی )
آرایشگاه : رونیکا ( خوووب )
تشریفات : لاله پرور ( عااالی )
نقل قول
 سپاس شده توسط آرامشه خیال
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام