• آرایشگاه گیوا
  • تشریفات آدم و حوا

جای من بودین چیکار میکردین ؟ (5)

دیروز, ۱۲:۱۵ عصر
ارسال: #7591
RE: جای من بودین چیکار میکردین ؟ (5)
عزیزم به نظر من حالا که حرفشو زدین جشنتونو بگیرین..مامانت حق داره میگه اونا سر عروسی جبران میکنن..یا ناراحت میشن. چرا همین عید مراسمتونو جمع و جور برگزار نمیکنین..هم تعطیلیه هم میتونن بیان مسافرت.
بچه ها درست یا غلط این رسما مخصوصا بین قدیمی ترا وجود دااره.. من خودم هم کلا از این جور مراسمها حتی عروسیش هم زیاد خوشم نمیاد اما متاسفانه وحود داره..و قدیمی تر ها بهش اهمیت میدن... بازم به فرهنگ خانواده شوهرت بستگی داره.. سعی کن بفهمی نظر مادرش چیه .. چون اقایون که کلا تو فاز نیستن ..
نقل قول
 سپاس شده توسط nasim.no ، shiningdiamond
دیروز, ۰۱:۲۳ عصر
ارسال: #7592
چون اونا تو شهر مامانم اسنا یه فامیل دارن و واسه مراسم عقد که بیان باید برن خونه اونا، اونام شرایط مهمون داری و اینا رو تا قبل از تابستون ندارن.
خلاصه دست به دست هم داده تا بشه تابستون.اما فکر کنم بهترین گزینه اینه که فعلا عقد محضری انجام بشه حالا بعد واسه جشنشن یه فکری کنیم.مرسی از همفکریتون دوست جوناتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
دیروز, ۰۱:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۱:۴۶ عصر توسط رهاورد.)
ارسال: #7593
مرسی از دوستانی که نظر دادن
دودل بودن من سر اینه که شما بودید میرفتید خونه ای که مال خودتونه تو شهرری یا یه خونه ای که ١٢٠ رهن دادید و سرو صدای اتوبان اذیت میکنه؟
بازسازی اون خونه با خودمونه، اما کم خرجش میکنیم نه زیاد
ینی برامون٩٠ میمونه قشنگ
با خونه ای که صابخونه هستیم درواقع چون پدرشوهرم همین یه بچه ینی همسرمو داره و اصلا مشکلی نیست که اون خونه رو ما برداریم

من مزیت های هر خونه رو گفتم، این که اومدیم مستاجریم اما نوسازه صدای اتوبان و همسایه ها اذیت میکنه، خونه سرده برای ما اما دسترسیش خیلی خوبه
اون خونه کم واحد مال خودمون قدیمی تو شهرری
حالا دودلم کدوم و انتخاب کنم بهتره؟!
سوالم اینه شما بودید چیکار میکردید؟

از لغات فارسي استفاده كنيم
نقل قول
دیروز, ۰۲:۰۷ عصر
ارسال: #7594
(امروز ۰۱:۴۴ عصر)'رهاورد' نوشته است:  مرسی از دوستانی که نظر دادن
دودل بودن من سر اینه که شما بودید میرفتید خونه ای که مال خودتونه تو شهرری یا یه خونه ای که ١٢٠ رهن دادید و سرو صدای اتوبان اذیت میکنه؟
ینی برامون٩٠ میمونه قشنگ
با خونه ای که صابخونه هستیم درواقع چون پدرشوهرم همین یه بچه ینی همسرمو داره و اصلا مشکلی نیست که اون خونه رو ما برداریم

من مزیت های هر خونه رو گفتم، این که اومدیم مستاجریم اما نوسازه صدای اتوبان و همسایه ها اذیت میکنه، خونه سرده برای ما اما دسترسیش خیلی خوبه

عزیزم سوال شما خیلی بستگی به شرایط خودتون داره 
شما الان توکدوم محله زندگی میکنید؟
اگر جنوب تهران یا حاشیه تهران هستید به نظرم برید شهرری
اگر محله های دیگه هستید باید بررسی کنید از نظر رفت و امدتون به محل کارتون 
و مبلغ اجاره ای که میدید براتون خوبه برید یانه 

نقل قول
 سپاس شده توسط رهاورد
دیروز, ۰۲:۰۸ عصر
ارسال: #7595
ینی برامون٩٠ میمونه قشنگ

به نظرم سوالتون تا حد خیلی زیادی تصمیم شخصی هست و بسته به شرایط کلی هر خونواده فرق میکنه... من ممکنه بگم نه نمیرم شهر ری ولی شما احساس مبکنم خودتون هم دوست دارید برید اونجا ...
بنابراین پیشنهادم بهتون اینه که سوالتون رو از خودتون بپرسید فقط... مزایا و معایب هر کدوم رو بنویس و تصمیمتو بگیر ...
نقل قول
 سپاس شده توسط رهاورد
دیروز, ۰۲:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۲:۲۸ عصر توسط سارا89.)
ارسال: #7596
ینی برامون٩٠ میمونه قشنگ

من گزینه سوم یعنی خرید خونه رو بهش فکر می کنم
اگه واقعا هم اون خونه می تونه برای شما باشه و هم 120 میلیون به نظر من که می تونید خونه بخرید و بعدها ارتقاش بدید...
چون الان پس انداز کردن ضرره واقعا... معنی خاصی نداره پس انداز کردن ما... مثلا بعد 10 سال پولمون دو برابر که بشه همه چی 4 برابر شده خب...
نمی دونم خونه شهرری چنده اما اگه در حد کلنگی باشه خوب می خرن معمولا... ولی با توجه به قدیمی ساز بودن و احتمالا بزرگ بودن فکر کنم حددداقل 50 تومن بیارزه...
120 که اصلا نقد دارید...
160 هم که وام زوجین می دن...
یعنی 120+160+50: 340 که می تونید با پایین آوردن سطح توقع از نظر متراژ و یا سال ساخت، خونه مناسبی در جای مناسب تهیه کنید... و مطمئن باشید که مال خودتونه...
اگه پس انداز یا طلا هم داشته باشید می تونی روش حساب کنید...  
حتی اگه محل کار همسرت مناسب باشه به نظر من روی پول ماشینتون هم می تونید حساب کنید...
(نظر شخصی من اینه که شما سرمایه مناسبی دارید اما سرمایه گذاری های نامناسب و پراکنده دارید...)

تو راه حل های شما نبود اما من خودم 100% همچین کاری رو می کردمتصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

اگر در خانه کس است، یک حرف بس است

لطفا قبل از ابراز موافقت یا مخالفت، پست رو دقیق و کامل بخونید اگر هم وقت یا حوصله ش رو ندارید جدا از نظر دادن صرفنظر کنید چون ممکنه یک نفر کلی وقت و فکر و زمان برای اون پست گذاشته باشه ولی با نظر شما انگیزه ش رو از دست بده
نقل قول
 سپاس شده توسط mehrasa20001 ، رویای زیبا
دیروز, ۰۸:۲۳ عصر
ارسال: #7597
ممنون از تک تکتون
الان نارمک رهن کردیم
خونه شهرری رو چون شریک هستن نمیفروشن، وگرنه متری سه تومنه که ١١٥ متره اما قصد فروش اونو ندارن فقط میتونیم ما بریم مجانی بشینیم
اما خرید خونه هم خیلی خوبه یکساله میخوایم بخریم اما نمیدونیم کجا و اینکه خیلی وسواس داریم همش فکر میکنیم اگه خوب نباشه خیلی سخت میشه فروخت دوباره و یه جای دیگه خرید

از لغات فارسي استفاده كنيم
نقل قول
دیروز, ۰۸:۵۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۹:۰۰ عصر توسط reyhane.m.)
ارسال: #7598
سلام دوستان یک مشکلی برای دوست صمیمیم پیش اومده همش میاد پیشه من گریه میکنه ما از بچگی مثل خواهر بودیم والان اصلا نمیدونم چجوری راهنماییش کنم کفتم اینجا بگم کسی شاید براش پیش اومده و تجربشو در اختیارمون بزاره
دو سه روز پیش دوستم موبایل شوهرشو بر میداره و به طور اتفاقی و دوتا عکس زن میبینه توش (دو تا زن متفاوت) از اونجایی که اصلا اهل چک کردن و این حرفا نیست به شوهرش نمیگه که من تلفونتو چک کردم و این عکسارو دیدم خلاصه فرداش با شوخی تلفن شوهرشو برمیداره و به شوهرش با خنده و بازی میگه بده ببین تلفونتو چی داری توش( دوستم گفت اول شوهرش گفت نکن خوشم نمیاد و یکم عصبی شد ولی واسه اینکه شک نکنه که قبلا تلفونوچک کرده الکی میره توو اس ام اس ها بعد تا میاد بره سراغ عکسها شوهرش عصبی میشه و تلفنو ازش میگیره و پرت میکنه اونور) خلاصه دوستم به شوهرش نمیکه که من دیدم و....تا امروز صبح دوباره دوستم میاد تلفن شوهرشو دوباره چک کنه میبینه شوهرش رمز تلفنو عوض کرده و دوستم بیشتر شک میکنه
خلاصه دوس منم پیگیر میره تو icloud شوهرش از طریق لب تاب میره تو عکسها و میبینه عکسها دیکه نیست و پاکشون کرده
الان همش گریه میکنه و 3 روزه زندگی به خودش و من زهر کرده هی بهش میگم به شوهرت بگو میگه فایده نداره ( آخه شوهرش اصلا نمیشه باهاش حرف زد تا حرف میزنی دادو بیداد میکنه و اینکه اصلا انتقاد پذیر نیست و نمیخواد خودشو هم لو بده که تلفنو چک کرده)
یه چند وقتی هم هست شوهرش خیلییییی لوس شده تا دوستم بهش حرف میزنه قهر میکنه اصلا انتقاد پذیر نیست و به دوستم کم و بیش بی احترامی میکنه حتی دوستم میگه: چند وقته مثلا منو میخوابونه بعد میبینم تا 2 و3 نصف شب داره با تلفنش ور میره بهش میگم چرا بیداری میگه خوابم نمیبره یا به بهونه فوتبال تا دیروقت بیدار میمونه بعد دوستم میاد میبینه اصلا تلویزون نگاه نمیکنه و داره با تلفن ور میره
به نظرتون دوستم چیکار کنه

یک عدد لباس شب کوتاه دکلته ساییز 36 در حد نو از آلمان خریداری شده به قیمت 150 تومان فروخته میشه 
برای اطلاعات بیشتر پیام بدین
نقل قول
امروز, ۱۲:۰۴ صبح
ارسال: #7599
ریحانه جان
به نظر من این مرموز بازی ها و گریه کردن کاری از پیش نمیبره. به دوستتون بگید رک و روراست با همسرش حرف بزنه. هرچقدرم شوهرش خواست داد بیداد راه بندازه مهم نیست. بگه من از اینکه تو دایم تو موبایلتی ناراحتم. بگه بچه که نیستم درسته به تو هم اعتماد دارم ولی هر زنی با دیدن این شرایط عصبی میشه. بگه خوابت نبرد منو بیدار کن باهم حرف بزنیم یا فیلم ببینیم. یا میخوای فوتبال ببینی منم میام باهم ببینیم. یا نه اصلا میخوای کانالا و گروهاتو چک کنی خب چیز سکرتی که نیس بیا با هم ببینیم تا خوابت بگیره بعد باهم میخوابیم. کلا بهش بفهمونه با این رفتارش داره دوستتونو اذیت میکنه و باید بشینن با هم صحبت کنن و همسرش یه راه حلی بده برای این موضوع

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام