• تشریفات آدم و حوا
  • تخت جمشید

جای من بودین چیکار میکردین ؟ (5)

امروز, ۱۲:۵۰ عصر
ارسال: #3961
RE: جای من بودین چیکار میکردین ؟ (5)
من خیلی کم پیش میاد صحبت کنم تو نوعروس ولی الان این پستا رو خوندم یه سوالی واسم پیش اومد
اگه نظر پدر مادرتونم مثل شماست که برادرتون امادگی تشکیل زندگی رو نداره چرا از اول سراغ پیدا کردن ادرس و شماره دختر خانم بودن و بعد خواستگاری؟اصلا دختر خانم همه چی تموم هم میبودن نباید میرفتن مگر به امید اینکه برادر شما خوشش نیاد منصرف شه که خب این کار پدر مادرتون اشتباه بوده و بعد از خواستگاری هم باز معتقدن پسرشون اماده نیست بهتره با بردارتون صحبت کنن و توضیح بدن بهش به جای مخفی کاری زنگ و تماس و اینا....اگر هم از دختر خانم یا خانوادشون خوششون نیومده دلیلشون چیه؟ظاهر دختر و اینکه خانوادش تحقیق اومدن هیچ گدوم قانع کننده نیست اگرم صرفا یه حسه که خب باید رفت و امد کنن تا مشخص شه.خود برادرتون از همه منطقی تر صحبت میکنن میگن نمیخوایم سریع بریم عقد کنیم و بریم سر زندگیمون میخوان رفت و امد کنن تا شناخت پیدا کنن .هم دو نفر تنها هم دو خانواده میتونن برن و بیان تا بسنجن به هم میخورن یا نه.اصول درست خواستگاری سنتی هم همینه.به نظرم برادرتون از دوست شما یه پله بالاتره حداقل میدونه چیگار میخواد بکنه همینجوری بی هدف حالا تو با مامانت بیا و حالا من با مامانم حالا بیا خونمون برو اینجا برو اونجا نداره چون شما خودت سر این بلاتکلیفی ها ناراحت بودی پس باید موافق یه اشنایی هدفمند باشی اگر مشکل از برادرتونه که بهش بگین تو باید بری مشاور تو امادگیشو نداری و غیرههه
نقل قول
 سپاس شده توسط maaaed ، marjantt
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد