• دکتر فاطمه خانی زاده
  • مدیس

جای من بودین چیکار میکردین ؟ (12)

۱۸-ارديبهشت-۱۴۰۰, ۰۹:۳۶ صبح
ارسال: #31
RE: جای من بودین چیکار میکردین ؟ (12)
(امروز ۰۹:۳۱ صبح)'parinaz 25' نوشته است:  
(امروز ۰۹:۰۹ صبح)'ارغوان دختر کوهستان' نوشته است:  سلام خانوما.روزتون بخیر. من شوهرم خیلی علاقه با ارایش کردن داره.منم شاغلم.از صبح تا غروب سر کارم ارایش دارم و کرم ضدآفتاب.بعد از سرکار هم تو خونه بخوام ارایش داشته باشم نگران پوستم هستم چون لک هم داره. کرمی میشناسید که حالت درمان داشته باشه و مفید باشه از صبح تا روب بزنم بعد خونه ارایش کنم؟که هم به پوستم اسیب نرسه هم ارایش داشته باشم؟

عزیزم لوازم ارایش هر نوعش پوست رو از بین میبره به مرور زمان پوست باید استراحت کنه و نفس بکشه.
اینکه تو خونه همیشه با ارایش باشی اسیب به پوست خودت میزنی. 
چون لک هم دارید کرم درمالیفت هم سبک هم درمانی . زدید بعدش حتما ضد افتاب بزنید توخونه و دیگه چیزی نزنید . البته حالت کرم پودر نداره
چون بازم سبک نی بهرحال هر کرم پودر ارایشی نمیزاره پوست استراحت کنه.
میتونید فقط پودر بیس یا پنکیک ملایم به پوست یزنید باز اسیبش کمترهتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

خیلی ممنونم از راهنماییتون عزیزم. اره پنکیک ملایم هم خیلی خوبه. درمالیفت تو اداره میشه استفاده کرد.اگه مثلا تا 10 ساعت رو پوستم باشه ؟بعدش روش میتونم ضدآفتاب ایرانی بزنم؟

به قول یکی از دوستانم، انسان یعنی شدن. من برای انجام شدن تمام آرزوهام و تمام فانتزی هام تلاش میکنم.
نقل قول
 سپاس شده توسط parinaz 25 ، گیسو ۶۷
۱۸-ارديبهشت-۱۴۰۰, ۰۹:۴۹ صبح
ارسال: #32

(امروز ۰۹:۳۶ صبح)'ارغوان دختر کوهستان' نوشته است:  
(امروز ۰۹:۳۱ صبح)'parinaz 25' نوشته است:  
(امروز ۰۹:۰۹ صبح)'ارغوان دختر کوهستان' نوشته است:  سلام خانوما.روزتون بخیر. من شوهرم خیلی علاقه با ارایش کردن داره.منم شاغلم.از صبح تا غروب سر کارم ارایش دارم و کرم ضدآفتاب.بعد از سرکار هم تو خونه بخوام ارایش داشته باشم نگران پوستم هستم چون لک هم داره. کرمی میشناسید که حالت درمان داشته باشه و مفید باشه از صبح تا روب بزنم بعد خونه ارایش کنم؟که هم به پوستم اسیب نرسه هم ارایش داشته باشم؟

عزیزم لوازم ارایش هر نوعش پوست رو از بین میبره به مرور زمان پوست باید استراحت کنه و نفس بکشه.
چون لک هم دارید کرم درمالیفت هم سبک هم درمانی . زدید بعدش حتما ضد افتاب بزنید توخونه و دیگه چیزی نزنید . البته حالت کرم پودر نداره
میتونید فقط پودر بیس یا پنکیک ملایم به پوست یزنید باز اسیبش کمترهتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

خیلی ممنونم از راهنماییتون عزیزم. اره پنکیک ملایم هم خیلی خوبه. درمالیفت تو اداره میشه استفاده کرد.اگه مثلا تا 10 ساعت رو پوستم باشه ؟بعدش روش میتونم ضدآفتاب ایرانی بزنم؟

خواهش میکنم عزیزمتصویر: images/smilies/heart.gif  اره میشه تو اداره ضد قیمتشم مناسب. اره ضد افتاب فرقی نمیکنه هر چی داری فقط حتما باید بعدش بزنی. ساعت صولانی هم مشکلی نداره اومدی خونه بشور . بعد پنکیک سبک بزن. تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

یاد بگیر خوشحال باشی. ادم های غمگین همیشه حرف مردم براشون زیادی مهمه. " اهمیت ندادن" به چیزای بیخود رو یاد بگیرتصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط ارغوان دختر کوهستان
۱۹-ارديبهشت-۱۴۰۰, ۰۵:۳۴ صبح
ارسال: #33
(دیروز ۰۹:۴۹ صبح)'parinaz 25' نوشته است:  
(دیروز ۰۹:۳۶ صبح)'ارغوان دختر کوهستان' نوشته است:  
(دیروز ۰۹:۳۱ صبح)'parinaz 25' نوشته است:  
(دیروز ۰۹:۰۹ صبح)'ارغوان دختر کوهستان' نوشته است:  سلام خانوما.روزتون بخیر. من شوهرم خیلی علاقه با ارایش کردن داره.منم شاغلم.از صبح تا غروب سر کارم ارایش دارم و کرم ضدآفتاب.بعد از سرکار هم تو خونه بخوام ارایش داشته باشم نگران پوستم هستم چون لک هم داره. کرمی میشناسید که حالت درمان داشته باشه و مفید باشه از صبح تا روب بزنم بعد خونه ارایش کنم؟که هم به پوستم اسیب نرسه هم ارایش داشته باشم؟

خواهش میکنم عزیزمتصویر: images/smilies/heart.gif  اره میشه تو اداره ضد قیمتشم مناسب. اره ضد افتاب فرقی نمیکنه هر چی داری فقط حتما باید بعدش بزنی. ساعت صولانی هم مشکلی نداره اومدی خونه بشور . بعد پنکیک سبک بزن. تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

خیلی خیلی متشکرم خانومیتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

به قول یکی از دوستانم، انسان یعنی شدن. من برای انجام شدن تمام آرزوهام و تمام فانتزی هام تلاش میکنم.
نقل قول
 سپاس شده توسط *آن‌شرلی*
۱۹-ارديبهشت-۱۴۰۰, ۱۱:۴۲ صبح
ارسال: #34
ارغوان جان روزها فقط کرم روز یا همون ضدآفتابت رو بزن با کمی آرایش اگه دوست داری
ولی ضدلک رو فقط باید شبها بزنی و گرنه پوستت بیشتر لک میشه.

قد: 170cm
وزن اولیه: 44kg
وزن الآن: 59.200
وزن هدف: 60kg
نقل قول
۱۹-ارديبهشت-۱۴۰۰, ۱۱:۵۵ صبح
ارسال: #35

(امروز ۱۱:۴۲ صبح)'*آن‌شرلی*' نوشته است:  
(امروز ۰۵:۳۴ صبح)'ارغوان دختر کوهستان' نوشته است:   

ارغوان جان روزها فقط کرم روز یا همون ضدآفتابت رو بزن با کمی آرایش اگه دوست داری
ولی ضدلک رو فقط باید شبها بزنی و گرنه پوستت بیشتر لک میشه.

نه عزیزم همه ضد لک ها اینجوری نیست باید بدونی کدوم مخصوص شب فقط و کدوم نسیت وقتی ضد افتاب روش بیاد هیچ لکی ایجاد نمیکنه من سالهاس میزنم لک هم ندارمتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

یاد بگیر خوشحال باشی. ادم های غمگین همیشه حرف مردم براشون زیادی مهمه. " اهمیت ندادن" به چیزای بیخود رو یاد بگیرتصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام