• آتلیه ملکه زیبا
  • آرایشگاه گیوا

جارو شارژی

۱۴-آبان-۱۳۹۷, ۰۱:۵۸ صبح
ارسال: #2191
RE: جارو شارژی
بچه ها جارو شارژی جز واجبات خونس؟؟ چ استفاده ای ازش میکنین؟؟ مامانم چندسال پیش داشت اولا ک مکش زیاد جالبی نداشت دوما اصلا ب کارمون نمیومد و استفاده نمیکردیم‌ بعدشم ک همش شارژش خالی میشد راضی نبودیم ازش.
من تصمیم داشتم برا جهازم نگیرم ولی هرجا میرم جاروشارژی میبینم تو خونشون گفتم شاید ما بلد نبودیم استفاده کنیم ازش

خدایا راضیم به رضای تو....
نقل قول
۱۴-آبان-۱۳۹۷, ۰۳:۳۸ صبح
ارسال: #2192
(۱۴-آبان-۱۳۹۷ ۰۱:۵۸ صبح)'mahtabjon' نوشته است:  بچه ها جارو شارژی جز واجبات خونس؟؟ چ استفاده ای ازش میکنین؟؟ مامانم چندسال پیش داشت اولا ک مکش زیاد جالبی نداشت دوما اصلا ب کارمون نمیومد و استفاده نمیکردیم‌ بعدشم ک همش شارژش خالی میشد راضی نبودیم ازش.
من تصمیم داشتم برا جهازم نگیرم ولی هرجا میرم جاروشارژی میبینم تو خونشون گفتم شاید ما بلد نبودیم استفاده کنیم ازش

سلام عزیزم بستگی به خودتون داره که چه استفاده ای میکنید . نوع مارکش هم مهمه در نوع کارائیش .چون دائم نمیشه از جارو اصلی استفاده کرد جارو شارژی مورد مناسبی برای استفاده دم دست  وتمیزکاری سریعتر هست برای یه عده به شدت کاربردی هست و برای یک عده زیاد کاربردی نداره . میتونید به میزان کاربرد خودتون توجه کنید قرار نیست هر چیزی که داخل هر خونه ای هست داخل منزل شما هم باشه .

داشتن پدرت بهترین حس دنیاست
و داشتن تو به زیبایی همان حس است
بی شک تو و پدرت بزرگترین معجزات زندگی من هستید ...
نقل قول
 سپاس شده توسط mahtabjon
۱۴-آبان-۱۳۹۷, ۰۸:۱۰ صبح
ارسال: #2193

نه اصلا جز واجبات نیس مخصوصا با این قیمتهازمانی بعد ازدواج پول داشتی بخری این دسته بلندها بهتر وکاربردی ترن

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط mahtabjon
  • اساطیر
۱۴-آبان-۱۳۹۷, ۱۰:۳۶ صبح
ارسال: #2194
مهتاب جان یه چیزایی مث جارو شارژی، ساندویچ ساز، سرخ کن از الان نگیری بهتره، برو تو زندگیت با توجه به سبک زندگی خودت خرید کن، اکه به کارت نیاد یه چیز جاگیره
نقل قول
۱۴-آبان-۱۳۹۷, ۱۱:۵۹ صبح
ارسال: #2195
(۱۴-آبان-۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ صبح)'Moji mo' نوشته است:  مهتاب جان یه چیزایی مث جارو شارژی، ساندویچ ساز، سرخ کن از الان نگیری بهتره، برو تو زندگیت با توجه به سبک زندگی خودت خرید کن، اکه به کارت نیاد یه چیز جاگیره

اره الان منم همش دارم سعی میکنم چیزایی ک ب نظرم واقعا لازمه بگیرم. جدای از بحث شلوغی و اسرافش واقعا دلم نمیاد تو این گرونی بخاطر این چیزای بی استفاده ب خانوادم فشار بیارم

خدایا راضیم به رضای تو....
نقل قول
۲۰-آبان-۱۳۹۷, ۰۱:۲۵ صبح
ارسال: #2196
سلام دوستای گلم
من میخوام جارو شارژی بوش بگیرم. ولی بین مدل های سری move موندم کدوم رو انتخاب کنم.
نظرات و مشخصات فنی دیجی کالا رو خوندم ولی نتیجه واضحی به دست نیاوردم.

میشه هر کس تجربه ای داره کمکم کنه لطفا.

نقل قول
۲۰-آبان-۱۳۹۷, ۰۵:۱۵ عصر
ارسال: #2197

همه مدلاش خوبن تو با با توجه به بودجه از این دسته بلندها بخر

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط SSMAE
۲۰-آبان-۱۳۹۷, ۱۰:۰۲ عصر
ارسال: #2198
کدوم مارک بهتره ؟ بچه ها ؟و خوب و بادوام تره

منتظر تابستونم
نقل قول
۲۱-آبان-۱۳۹۷, ۰۸:۵۳ صبح
ارسال: #2199

بودجه چقدره؟

خدایا شکرت
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام