• تخت جمشید
  • آتلیه ملکه زیبا

جارو شارژی

۷-مهر-۱۳۹۶, ۱۱:۳۹ صبح
ارسال: #2031

RE: جارو شارژی
باران
نمیشناسم مونوتک نمیدونم نظرات دیجی بخون
نقل قول
 سپاس شده توسط baran89
۲۲-مهر-۱۳۹۶, ۰۴:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-مهر-۱۳۹۶ ۰۴:۱۱ عصر توسط baran89.)
ارسال: #2032
بچه ها من جاروی دسته کوتاه فیلیپس خریدم به سه دلیل.
اول اینکه به خودم گفتم اینهمه پول دادم برای جارو برقی، همیشه از جارو برقیم استفاده میکنم و اگه هم اشغالی چیزی ریخت حجمش زیاد نیست و همین دسته کوتاه جواب میده. چون دیدم بعضا کسایی ک جاروشارژی دسته بلند خریدن از جاروبرقیشون استفاده نمیکنن دیگه.
دلیل دیگه ش اب و خاک بودن جاروشارژی دسته کوتاه هست ک دسته بلند اب جمع نمیکنه.
دلیل سوم اینه ک همسرم رو نظافت داخل ماشین خییلی حساسه و با این جارو میتونیم داخل ماشین رو هم تمیز کنیم.
کوچک و کم حجمه و به راحتی قابل استفاده ست. کسایی ک دسته بلند میخرن هم دلایل خودشون رو دارن و با چیزایی ک گفتم دسته کوتاه برای من بهتر بود.
فیلیپس هم ک باتریش خوبه و دیر خراب میشه.از فروشنده گرفتم روی میزش ک آشغال ریخته بود رو تمیز کردم و راضی بودم Smile
۱۰/۴ ولته و قیمتش هم چهارصد و خرده ای.
https://www.digikala.com/Product/DKP-268...مدل-fc6148

(۷-مهر-۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ صبح)tamana_65 نوشته است:  
(۶-مهر-۱۳۹۶ ۱۱:۴۴ عصر)'baran89' نوشته است:  
(۲۳-دي-۱۳۹۵ ۰۱:۴۰ عصر)'فرگلی' نوشته است:  سلام دوستان من از این جارو رو جایگزین جارو شارژی برای خونه خریدم که بی نهایت ازش راضی هستم الان 2 ساله که استفاده میکنم و چون سیم خیلی بلندی داره و شارژی نیست که باتریش تموم بشه موقع خونه تکونی برای داخل کمک و کشو و داخل ماشین بی نهایت مطلوبه ، کف آشپزخونه ام هم سرامیکه که به کمک این دیگه مجبور نیستم هر لحظه جارو برقی بزرگم رو بیارم با همین عالی تمیز میشه ، چون قدرتش مثل جاروبرقیای بزرگه مکشش خیلی زیاده و سریع نمیز میکنه فقط کمی صداش بلنده که برا من اهمیتی نداره چون خیلی سریع کارم رو راه میندازه ، هم دسته و هم سریش جدا میشه و همینطور یه سری باریک برای لبه ها داره
[تصویر: 14842156571.jpg]
جاروی مونوتک ساخت ترکیه

نازگل جون این جارو اگه خوبه پس چرا همه جاروشارژی میخرن؟ قیمت این که بهتره. نگران مدت نگهداری شارژ هم نیستیم.
جاروشارژی های بوش من اکثر مدلاشو سرچ کردم ولی کمبود زیاد داشتن. بخصوص تو موو ها نمیشه اصن مقایسه کرد هرکدوم یه ویژگی و اونیکیشو ندارن مدلایی ک کامل باشن هم بالای یه تومن بودن. مثلا بعضیاشون نشانگر شارژر نداشتن، بعضی توربو نداشتن. بین ۵۰۰تا یه تومن بنظرت چی بگیرم؟

اینجا قیمتشم زده.
http://www.khorjinak.com/لوازم-خانگی/شست...00r-detail

جدی یه همچین چیزی اگه کاراییش خوبه خیلی بهتر از جارو شارژیه
من تقریبا میخواستم دیگه جاروشارژی نخرم چون خیلی گرونه اندازه یه جاروبرقی باید هزینه کرد
ولی این هم قیمتش مناسبتره و هم کاربردش خوبه
فقط چون مارک معروفی نیست باید دید چقد عمر میکنه! این خانم گفتن 2 ساله خب امیدوارکننده است

تمناجون اگه میخوای کم هزینه کنی این جاروشارژی برای شما هم مناسبه.

نقل قول
 سپاس شده توسط ida
۷-آبان-۱۳۹۶, ۱۲:۴۸ صبح
ارسال: #2033
سلام
بچه ها جارو اعصایی پارس خزر خوبه؟
دیجی کالا خیلی تعریف کردن ازش 235 میده
تو این رنج قیمت جارو شارژی خوب هست؟

تاریخ عروسی: 93/1/21

عروسیم به بهترین شکل برگذارشد.
خدایا شکرت
Lub
نقل قول
۷-آبان-۱۳۹۶, ۰۸:۲۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-آبان-۱۳۹۶ ۰۸:۲۶ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #2034

جاروعصایی اگه مارک کیفیت خوب باشه خیلی خوبن

میشه لینک که گفتی بذاری من ندیدم مدلش من تو عصایی از پارس خزر اینو دیدم که اکثرا راصین خاله شوهرم داره راضیه تا این قیمت خوبه

https://www.digikala.com/Product/DKP-904...-comments/
نقل قول
 سپاس شده توسط سابرینا
۲۰-آبان-۱۳۹۶, ۰۲:۰۸ عصر
ارسال: #2035
سلام دوستای خوب 
یه جارو شارژی میخوام با قیمت مناسب جهت ماشین تمیز کردن حتی اگه جارو شارژی باشه که حتی به ماشین وصل بشه که بهتره لطفا یه راهنمایی بفرماپید 

[size=large]كساني كه بهترين نصيحت‌ها را مي‌كنند، معمولا آن‌هايي هستند كه بدترين شرايط زندگي را تجربه كرده‌اند 
نقل قول
 سپاس شده توسط asaljo0on
۲۰-آبان-۱۳۹۶, ۰۲:۱۱ عصر
ارسال: #2036

بودجه دقیق؟
نقل قول
۲۳-آبان-۱۳۹۶, ۰۷:۵۵ عصر
ارسال: #2037
(۲۰-آبان-۱۳۹۶ ۰۲:۰۸ عصر)'تاباندخت' نوشته است:  سلام دوستای خوب 
یه جارو شارژی میخوام با قیمت مناسب جهت ماشین تمیز کردن حتی اگه جارو شارژی باشه که حتی به ماشین وصل بشه که بهتره لطفا یه راهنمایی بفرماپید 

آره منم همین سوال رو دارم..یه جارو می خوام به فندک ماشین بخوره..جاروی خوب اگه شارژی هم نباشه مشکلی نیس

عروسی 18 مهر
همه چی عالی میشه..من مطمئنمNew2
نقل قول
۲۴-آبان-۱۳۹۶, ۱۲:۵۳ صبح
ارسال: #2038
من دوساله ازدواج کردم جارو شارژی نخریدم، تو این دوسال هم نیازی بهش احساس نکردم واقعا
فقط یدونه ازین جارو دستی نپتون قدیمیا خریدم که یه وقتا ازش استفاده میکنم و البته خیلی دوسش دارم بهم حس قدیمو میده تصویر: images/smilies/biggrin.gif

مراسم عروسی 94/2/2
آتلیه: همایون فر (عالیییییی، بهترین انتخابم)
مزون: رویال (دومین انتخاب خوبم)
بقیه انتخابهام هم خوب بودن ولی این دوتا حرف نداشتن
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد