• تقی زاده
  • آرایشگاه گیوا

توضیح اصطلاحات آرایشگری و گریموری

۱۴-خرداد-۱۳۹۷, ۰۸:۵۰ صبح
ارسال: #1
توضیح اصطلاحات آرایشگری و گریموری
توضیح اصطلاحات آرایشگری و گریموریدر اینجا به توضیح اصطلاحاتی که در مورد ارایشگری و گریموری وجود دارد می پردازیم تا شما با معنی این کلمات به بکار برده را متوجه شوید.
 میکاپارایشی که برای روز انجام میشود از لوازم ارایشی استفاده میکنیم که ابتدا ساعات اولیه پوست به روشنی میزند و کم کم رو به تیرگی پوست  میرود به این نوع ارایش میکاپ می گویند.
 میکاژاین نوع سبکی از ارایش است که شب انجام میگردد در این نوع ارایش باید صورت را برای درخشندگی و هماهنگی پوست برای شب انجام دهیم یعنی  پوست صورت را براق تر و صدفی تر کنیم اما باید مراقب باشیم بیش از حد این کار را انجام ندهیم حالت طبیعی خود را از دست می دهد.
 گریمگریم واژه ای است فرانسوس به معنی دلقک...اما کاربردش در ارایش بسیار مورد توجه است گریم نوعی از ارایش است که برای هر ساعت از شبانه روز انجام میگیرد ما بااستفاده از گریم نواقص صورت را پوشش میدهیم  و هرچی  مدت گریم  بگذرد گریم زیباتر رو صورت خود را نشان میدهد.
 انواع  نوع گریمما  دو نوع گریم داریم یک نوع گریم صحنه نام دارد و دیگری گریم اکران به اختصار به توضیح این دو نوع گریم میپردازیم.
گریم صحنه برای مراسم اپرا.تئاتر.جشن بالماسکه و...در این نوع گریم فرد مورد نظر برای دید زنده گریم میشود و کمی نامتعارف.
گریم اکران همان گریمی است که برای عروس یا افرادی که میخواهن جلوی دوربین بروند بر روی صورتشان انجام می دهیم نواقص صورت را پوشانده و چهره را زیباتر میکنیم.
 اطلاعات مورد نیاز یک گریموریک گریمور باید برای انجام گریم زیبا اطلاعاتی داشته باشد که لازمه و پایه ی کار یک گریمور است.باید با اناتومی صورت کاملا مسلط باشد.اشنایی با سایه روسن.اشنایی با متعادل سازی رنگ ها.اشنا به ترکیب خطوط برای رفع عیوب صورت.اشنا به مجسمه سازی.....برای اینکه گریم زیبایی بتوانید ارائه دهید باید بتوانید خوب تعادل سازی کنید و خطوط را به زیبایی بر روی صورت ایجاد  کنید.و مهمتر از همه اشنایی به اناتومی صورت است و بسیار مبحث مهمی است.آشنایی با اناتومی صورتاین مبحث پیچیدگی خاصی ندارد فقط شما کاملا باید یاد بگیرید و اعمال کنید اسکلت سر 22 استخوان دارد که هشت استخوان شامل جمجمه میشود و چهارده استخوان شامل صورت میشود. و باید بدانید استخوان پیشانی  در کجا قرار دارد، حفره چشم، حفره بینی، حفره فکی، حفره دهان، استخوان گونه، تیغه بینی و جایگاه هر چیزی را روی صورت یک گریمور باید بداند و خوب بشناسد.
 تفاوت هزینه های یک گریمور حرفه ای با ارایشگر در چیستباید بدانید گریم مبحث بسیار بالایی دارد باید اطلاعات خود را بالاببرید تا بدانید چه رنگی چه خط چشمی و یا حتی چه مدل مو ای به سبک صورت عروس شما میاید تا ان را بر روی صورت پیاده کنید متاسفانه الان در ارایشگاه ها ارایشگرها یک مدل گرم بلدن و همان را روی صورت تمام عرووس های خود پیاده میکند در حالی که گریم اصلا اینگونه نیست برای هر سبک صورتی شما باید گریم مخصوص خودش را بر روی صورت پیاده کنید تا بتونید جلوه ی خاصی به صورت طرف مقابل بدهید.بخاطر همین است گریمورها دستمزد بالایی دارند و هزینه بالایی رو از شما درخواست میکنند چون هر گریمور با استفاده از اطلاعاتی که در چند سال اخیر به دست اورد صورت شما را گریم میکند.
 
 

 

زیباترین [url=http://www.pirakade.ir/]میکاپ عروس را از ما بخواهید.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.
ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام