• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

توصیه هایی برای سفره ماه رمضون

۲۸-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-مرداد-۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ عصر توسط marziye1987.)
ارسال: #21

RE: سفره افطار و سحر
دیشب اولین مهمونیم بود.Big Grin
خیلی عکسا خوب نیست چون سرم شلوغ بود نتونستم خودم درست حسابی عکس بگیرم

این سفره افطارمون: رنگینک و سوپ شیر و بقیه چیزای معمول (گردوهام تو راه بودش هنوز نرسیده بوددددددBig Grin سوپ هم هنوز نیومده سر سفرهBig Grin)

[تصویر:  توصیه هایی برای سفره ماه رمضون ]

اینم سفره شام: مرغ با سس پرتقال - مرغ با سس گوجه- سالاد ماکارونی- کشک بادمجون- سالاد شیرازی هم بودBig Grin

اینم یه ژله که میوه های تو یخچالی که برا مهمون نمیشد آورد رو ریز کردم و یه ژله آلوورا ریختم روش! راه خوبیه واسه خورده شدنشونBig Grin با موز و اینا تزئینش کردم بعدنش

ژله خورده شیشه

کارامل هم بود عکسش نیییییییییییییBig Grin

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط yardelia ، Nanas ، fatiti ، Zahraa ، شوکران ، نسيبه ، توت فرنگی ، عسل بانو. ، sonya ، درسا ، fateme14k ، NAZBANO ، atefeh.sh ، zohi ، mahdis ، shania ، صنم ، asal banoo ، سراب ، هانی جان ، farnoush ، fereshteh8 ، سایان ، narcissus88 ، Bar@n ، nanaz_eli ، مهگل ، sadsadsad ، mohadeseh71 ، دختر ایرونی ، Shaghayegh ، neda .n.s ، goodlife ، س.م ، hanakhanoom ، sori ، jine ، moje majid ، topol ، الی طلا ، asal khano0m ، tala680067 ، تبسم عشق ، ##سمانه## ، *gandom* ، nasibe_603 ، Zaynab ، اسپارو . ، هایدی** ، motahare ، samiiiraaa ، mmot
۱۶-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-تير-۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ عصر توسط مینو.)
ارسال: #22

دوستان ی چیز بگم شاید بدرد شما هم بخوره
ما پارسال ماه رمضون سبک جدیدی تو فامیلمون رسم شد.واسه افطار ی سفره تقریبا کامل با حلیم و سوپ یا اش رشته.ولی شام بی شام.
یعنی خانواده ها ی نوع غذا درست میکردن میدادن به مهمونا برای سحری!!!
انقد همه راضی بودن.چون هم دیگه بعده افطار کسی میل نداشت! همین که واسه درست کردن سحری خانوما راحت میشدن.تازه دیگه چند نوع غذا هم نبود.واسه میزبان هم خوب میشد..

خدا جــــــــــــــــــــــــون شکرت

بابت همه خوبیهایی که به من دادی .بابت زندگی مشترکم.بابت همسر دوست داشتنیم.بابت این همه احساس قشنگی که تو خونه ام جاریه.....شکرت خداAngel

نقل قول
 سپاس شده توسط Fatima H ، narcissus88 ، الیزابت ، pink lady ، مهتاب69 ، madely ، zahrali ، عروس ملوس ، jine ، moje majid ، topol ، samar ، ندا بالا ، تبسم عشق ، نینا ، فرفری ، Nilgoon_7 ، آرامشه خیال ، mmot
۱۷-تير-۱۳۹۲, ۰۸:۱۲ صبح
ارسال: #23
سلام مادلیBlush
خوشبحالت دلم آب شد Embarrased
میگم اگه واسه سحری ماست و خیار بخورین کمتر تشنتون میشه

آلفا صدام کنین بی زحمتLub
نقل قول
 سپاس شده توسط moje majid
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۷-تير-۱۳۹۲, ۰۹:۰۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-تير-۱۳۹۲ ۰۹:۰۸ صبح توسط zahrali.)
ارسال: #24
یه چیزی می خوام بگم شاید خودتون بدونید البته
پنیر رو افقی برش بزنید و بعد با قالب ها ی کوچک شیرینی در بیارید بعد روش کنجد بریزید یه دونه گردو نصف شده رو بزارید زمینه بشقاب رو هم با سبزی و خرما تزئین کنید قشنک می شه
ببخشید که عکس ندارم

مادلی جان سعی کن از ادویه های تند استفاده نکنی چون همین مسئله هم باعث عطش می شه
سحر به هیچ عنوان ماهی درست نکن چون اونم باعث عطش می شه

خدايا شكرت كه من چون تويي دارمتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط madely ، مینو ، mona*m ، Shaghayegh ، moje majid ، niniya ، 30ma-20 ، نسیم خانوم ، mehrafarin90 ، mmot
۱۷-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۲۹ صبح
ارسال: #25
حلوا با شیره انگور یا خرما
آرد گندم:250 گرم
روغن:250 گرم
شیره خرما یا شیره انگور:300 گرم
گلاب:یک چهارم پیمانه
مغز گردو به اندازه دلخواه
آرد را باروغن تفت میدیم باید مواظب باشید که نسوزه تند تند همش بزنین.تا بوی آرد در بیاد و رنگش خرمایی بشه بعد شیره و گلاب ومغز گردورا اضافه کنین و اینقدر هم بزنید که حلوا روغن پس بده.
این حلوا خیلی خوشمزه اس امتحان کنین
نقل قول
 سپاس شده توسط zahrali ، moje majid ، narcissus88 ، fatemeh-hamid
۱۷-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۵۰ صبح
ارسال: #26

باید توی وعده سحر زیاد از نمک و گوشت قرمز استفاده نشه!!حتما حتما سالاد و کاهو استفاده شه.سبزیجات در طول روز به آرامی حضم میشن و نمیزارن بدن کم آب بمونه!! نباید قند زیادی مصرف شه چون میزان انسولین خون و بالا میبره .میزان انسولین بره بالا زود قند توی خون میکشه پایین و اوایل صبح احساس ضعف شدید دست میده.خرما موز حتی کربوهیدراتهای پیچیده مثل نان های سبوس دار قند و ب تدریج ازاد میکنن و طرف و سر پا نگه میدارن...هندوانه هم به عنوان مصرف میوه خیلی خوبه چون کلی به جز آب املاح داره و نیاز بدنو تامین میکنه.به نظره من طرف زولبیا بامیه نرید!!!چون هم چربه هم پره قنده.یعنی واسه سحر اصلا مناسب نیست.تا میشه میوه میوه میوه
تجربه شخصی: به هیچ وجه واسه سحر کباب ماهیتابه درست نکنید که تشنگی تو روزش بد اذیتتون میکنه!!!!!

به نظره من وعده افطار و مثل ی صبحانه خیلی کامل بخورید.تا موقعی که بیدارید میلتون کشید مصرف میوه و سالاد داشته باشید.برای سحر ی شام تقریبا میانه نه خیلی سنگین نه خیلی سبک

خدا جــــــــــــــــــــــــون شکرت

بابت همه خوبیهایی که به من دادی .بابت زندگی مشترکم.بابت همسر دوست داشتنیم.بابت این همه احساس قشنگی که تو خونه ام جاریه.....شکرت خداAngel

نقل قول
 سپاس شده توسط ay naz ، madely ، zoha ، moje majid
۱۷-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۵۶ صبح
ارسال: #27
دوستان از خوردن قورمه سبزی در وعده سحری پرهیز کنید چون به شدت تشنه تون میکنه

مادر عزیزم دلم برا نگاهت برا صدات به اندازه تمام سالهای نبودنت تنگه

عروسی 93/03/07 خدایا برای همه چیز شکرت .
آرایشگاه گلبانو عااااااااالی
آتلیه:عاااالی
تالار :آبگینه غذا عاااالی پرسنل ضعیف
دسته گل و ماشین عروس : عالی
نقل قول
 سپاس شده توسط madely ، moje majid ، mehrafarin90 ، فریدا
۱۷-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۵۸ صبح
ارسال: #28
از خوردن سوسیس هم جدای از اینکه مضر،باعث تشنگی میشه پس پرهیز کنیدBig Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط moje majid ، فریدا
۱۷-تير-۱۳۹۲, ۰۲:۴۸ عصر
ارسال: #29
دوستای عزیز ماهی و سرخ کردنی ها رو هم حذف کنید از وعده سحر چون باعث تشنگی میشه سعی کنید برنج رو هم ابکش نکنید چون املاحش از بین میره و اگه ابکش نشه انرزیش بیشتر هم میشه

یه نوعروس از ما کمک خواسته!بچه ها همت کنیم New1
میدونید با 1000 تومن میشه چی کار کرد؟؟؟
با کمک من و تو دل یه نو عروس رو گرم کرد
خونه نو عروس-همیاری فوری
نقل قول
 سپاس شده توسط madely ، moje majid
۱۷-تير-۱۳۹۲, ۰۴:۰۲ عصر
ارسال: #30
این کاررا هم انجام بدید جلوی تشنگی و گرسنگی تون رو میگیره
اینا رو خاله پدرم خدا بیامرزدش پرستار بود اون یاد همه داد
حتما قبل از شروع خوردن سحری 10 تا دونه بادام خام بخورید این نمیذاره گرسنه شید در طول روز و از معده درد هم جلوگیری میکنه
برای رفع تشنگی در طول روز هم با غذاتون سبزی بخورید
و اگر تونستید یکی دو برش هم هندوانه جلوی عطش روزتون رو میگیره

12مهر زيباترين روز در زندگي ماست
سال 91 پيوند يكي شدن من و همسرم
سال 93 دراغوش گرفتن زيباترين هديه خدا پسرم آرسين
نقل قول
 سپاس شده توسط rahai ، moje majid ، مینو ، zoha ، madely ، س.م ، narges62 ، درسا ، نسیم خانوم ، فریدا
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام