• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

توستر و آون توستر

۱۵-مرداد-۱۳۹۸, ۱۰:۰۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-مرداد-۱۳۹۸ ۱۰:۰۳ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #1981

RE: توستر و آون توستر
الی چان
تو دفترچه همچی توضیح داده
ولی خوب اره فرق نداره رو اون تستر یا ماکرو یا اجاق گرم کنی نون بعدش سریع خشک میشه باید حداقل تا نیم ساعت بعد مصرف میشه تو این نیم ساعت تو پارچه جاای بذاری چون تو هوا ازاد زودتر خشک میشه
من معمولا مثلا صبح بخوام صبحانه بخورم نون شب میذارم بیرون از فریز با نایلون بسته بندی شده خودش تو محیط یخش باز بشه اینجوری بهتره
یا برای شام اینها همینطور
مگه عجله باشه اونجوری به اندازه مصرفم اون وعده گرم میکنم بیشتر گرم نمکنم نونم خشک نشه وداخل پارچه چیزی میذارم تا گرم شد

ببین المنت بالا مال لحظهلحظه اخر مثلا رو کیک برشته بشه یا رو پیتزا گریل بشع
ه
کانوکشن بیشتر برای شیرینی و کیک باعث میشه داخلش مثل فن عمل کنه گرما و حرارت همه جا یکسان بشه
المنت پااین برای همه نوع پخت از کیک و غذا و غیره هست بیشتر ار همه استفاده میشه
البته بقیه پخت مثل کیک اینها میشه کانوکشن نزد فقط از المنت پااین استفاده کرد
من که گازم کانوکشن داره ولی امتحان کردم خیلی راضی نبودم و همون شعله زیر استفاده میک
تو یبار باید با کانوکشن بی کانوکشن مثلا برای کیک اینهااستفاده کنی ببینی کدوم بهتره

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط eli9000 ، artatam
۱۵-مرداد-۱۳۹۸, ۰۳:۳۹ عصر
ارسال: #1982
مرسی نازگلی ممنون توضیح دادی
پس ینی من اگه از این توسترای کوچیک مخصوص نونم بگیرم باز همینه داستان!؟ دیگه داشتم به فکر اونا میفتادم

به لطف خدای مهربووووون بهترینا رو جذب می کنم
میشه یه صلوات واسه رسیدن به حاجتم بفرستی؟❤️
نقل قول
 سپاس شده توسط artatam
۱۵-مرداد-۱۳۹۸, ۰۴:۵۷ عصر
ارسال: #1983

ببین خوب مگه تو چند وقت بعدش میخوای نون بخوزی نهایتش ١٠ذقیقه بعده دگه؟؟؟
درسته بعد گرم کرذن نون توماکروفر یا تستر مخصوص نون فقط١دقیقه یا٣٠ثانیه طول میکشه
همشون همین اند بعد گرم کردن تو پارچه بپوشن بیشتر نرم میمونه دیرتر خشک میشه
ولی من نون تو اون تستر تو ماکروفر و تستر مخصوص نون گرم کردم همش خوبه اما تستر نون بیشتر درست دارم اما خشک شدن فکرنکمم فرق کنه

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط artatam
  • گروه ژ
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام