• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

توستر و آون توستر

۲۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۸:۵۶ صبح
ارسال: #1941
RE: توستر و آون توستر
دخترا سلامممممممم من فر برقی مستر مدل 302 رو دارم میخرم
الان یه توستر یا اون توستر میخوام که هم واسه گرم کردن غذاها هم گرم کردن نون ازش استفاده کنم
به نظرتون تو رنج قیمتی تا 800 چی به کارم میاد؟؟؟تصویر: images/smilies/huh.gif

به لطف خدای مهربووووون بهترینا رو جذب می کنم
میشه یه صلوات واسه رسیدن به حاجتم بفرستی؟❤️
نقل قول
 سپاس شده توسط k.m
۲۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۹:۲۸ صبح
ارسال: #1942

خوب ماکروفر چرا نمخری؟اون برای گرم کردن غذا بهتره

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط k.m
۲۹-بهمن-۱۳۹۷, ۱۲:۳۳ عصر
ارسال: #1943
(۲۸-بهمن-۱۳۹۷ ۰۹:۲۸ صبح)'nazgol22' نوشته است:  خوب ماکروفر چرا نمخری؟اون برای گرم کردن غذا بهتره

آخه از بس شنیدم امواج ماکروفر ضرر داره اسمشم میاد میترسمتصویر: /images/smilies/new/huh.pngنمیدونم والا ، بعد نون تو ماکروفر خشک میشه آخه نمیشه؟تصویر: images/smilies/huh.gif

به لطف خدای مهربووووون بهترینا رو جذب می کنم
میشه یه صلوات واسه رسیدن به حاجتم بفرستی؟❤️
نقل قول
 سپاس شده توسط k.m
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۹-بهمن-۱۳۹۷, ۱۲:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-بهمن-۱۳۹۷ ۱۲:۵۶ عصر توسط k.m.)
ارسال: #1944
سلام من مارک و مدل نمیدونم تو قیمتا هم نیستم . ولی همسرم موقع خرید میگفت اون توستر دو تا المنته طراحی خاصی نداره میگفت رو مارک و اینا حساس نباش همه مثل همن . من خودم زیباییش برام خیلی مهم بود سوییس پلاس گرفتم .اصلا مارکشو نششنیده بودم . الانم که نزدیک دوماهه نون توش گرم میکنم عالی میشه سر ۲ دقیقه نون یخی رو گرم میکنه انگار از تو تنور دراومده . لازانیا هم درست کردم خوب بود .ولی کلا من هدفم از اون توستر بیشتر یخ زدایی و گرم کردن نون بود .تاحالا یخ زدایی که نکردم اما نون و حداقل ۲،۳ بار در روز گرم میکنم خیلی راضیم چون از روشن کردنش تا گرم شدنش ۲ دقیقه بیشتر زمان نمیبره

(۲۹-بهمن-۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ عصر)'eli9000' نوشته است:  
(۲۸-بهمن-۱۳۹۷ ۰۹:۲۸ صبح)'nazgol22' نوشته است:  خوب ماکروفر چرا نمخری؟اون برای گرم کردن غذا بهتره

آخه از بس شنیدم امواج ماکروفر ضرر داره اسمشم میاد میترسمتصویر: /images/smilies/new/huh.pngنمیدونم والا ، بعد نون تو ماکروفر خشک میشه آخه نمیشه؟تصویر: images/smilies/huh.gif

منم با اینکه میدونم هنوز اثبات نشده ولی حس بدی بهش دارم واسه همین مایکروفر و سولار نخریدم . شماهم اگه حس بدی داری نخر اصلا چون به نظر من همین تلقینت واقعا باعث میشه یه مشکلی پیش بیاد خدای نکرده . وقتی اون توستر دقیقا همون کارارو انجام میده چرا الکی اونارو بخری که به دلتم نیست و هزینه بیشتری کنی؟! البته نظر من اینه و خودمم اونارو نخریدم و از اون توسترم راضیم همون کارارو داره انجام میده . و اینکه اون توسترت فن کانوکشن داشته باشه . گرما از بالا جدا .پایین جدا و همزمانم داشته باشه 

خداروشکر عروسیم به خوبی و خوشی گذشتتصویر: images/smilies/angel.gif 
ارایشگاه: فرارا ، اگه برگردم به عقب اصلا انتخابش نمیکنم!
اتلیه: رویا (جلال ال احمد)عکس شاسی که عالی، هنوز عکسامو نگرفتم نتیجه رو میام میگم !
نقل قول
۲۹-بهمن-۱۳۹۷, ۰۳:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-بهمن-۱۳۹۷ ۰۸:۵۹ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #1945

eli 90 و k.m
اون تستر برای پخت انواع غذا و گرم کردن نون خوبه
اما مثلا بخوای برنج خورشت گرم کنی هم زمان میبره رو اجاق بهتره هم ظرف داخلش میذاری بی نهایت گرم میشن

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط k.m
۳۰-بهمن-۱۳۹۷, ۱۲:۱۵ صبح
ارسال: #1946
نازگل جان تو مایکروفر ظرف گرم نمیشه زیاد؟

خداروشکر عروسیم به خوبی و خوشی گذشتتصویر: images/smilies/angel.gif 
ارایشگاه: فرارا ، اگه برگردم به عقب اصلا انتخابش نمیکنم!
اتلیه: رویا (جلال ال احمد)عکس شاسی که عالی، هنوز عکسامو نگرفتم نتیجه رو میام میگم !
نقل قول
۳۰-بهمن-۱۳۹۷, ۰۸:۵۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-بهمن-۱۳۹۷ ۰۹:۰۰ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #1947

نه اگه ظرف مناسب بذاری نه گرم نمیشه فقط یکم گرم میشه

ولی خوب ماکروفر اثبات نشده هم بی ضرر بودن هم ضرر ار بودنش اثبات قطعی نشده
ولی اون تستر نه ضرر صدردصد نداره

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط k.m
۱-اسفند-۱۳۹۷, ۰۷:۲۵ عصر
ارسال: #1948
توستر تا 400 450 چی خوبه؟میخوام بشه نون خودمونو گرم کرد خصوصا سنگکتصویر: /images/smilies/new/tounge.png
یه مدل بایترون دیدم دیجی قیافش قشنگ بود راضی هم بودن.مارک و مدل بهتر هست ممنون میشم بگین
بعد من گاز آلتون خریدم به خاطر فرش خیلیییی دووسش دارم ولی خونه ک گرفتیم رو میزی داره بلا استفاده میمونه گازمتصویر: /images/smilies/new/crying.png تو فاز سولار و مایکرو هم نیستم دوس ندارم این همه پول بدم.
عملا هیچی ندارم باهاش پیتزا و لازانیا و این چیزا درست کنم.
خوبه ک کلا یه اون توستر بگیرم؟؟هرچند به دلم نیس ولی مجبوری تا وقتی این خونه باشم.
نقل قول
۲-اسفند-۱۳۹۷, ۰۸:۲۴ صبح
ارسال: #1949

اره زهره اون تستر بخر هم نون میشه گرم کرد همه همچی پخت توش
اما خوب اونجوری بودجه بیشتر کنی بهتره

خدایا شکرت
نقل قول
۲-اسفند-۱۳۹۷, ۱۲:۲۰ عصر
ارسال: #1950
(۲-اسفند-۱۳۹۷ ۰۸:۲۴ صبح)'nazgol22' نوشته است:  اره زهره اون تستر بخر هم نون میشه گرم کرد همه همچی پخت توش
اما خوب اونجوری بودجه بیشتر کنی بهتره

عزیزم قبلناااا دوس داشتم بخرم ولی دیگه تو این گرونی نمیصرفه.همسری تحت فشاره برا تکمیل وسایل خونه نمیتونم بگم بیا 5 6 تومن پول سولار بده.یه چیز در حده یه تومن میخواستم ک اون توستر نیس در این حد قیمتتصویر: images/smilies/confused.gif

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام