• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

تور یک روزه

۴-آذر-۱۳۹۶, ۰۹:۵۸ صبح
ارسال: #201
RE: تور یک روزه
(۲۸-آبان-۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ عصر)'tina moradi' نوشته است:  
(۲۸-آبان-۱۳۹۶ ۰۶:۲۹ عصر)'ماهی قرمز' نوشته است:   

(۲۲-مهر-۱۳۹۵ ۰۹:۴۲ عصر)'tina moradi' نوشته است:  بچه ها شما تور سراغ دارید که شماره بدید ؟؟؟
مثلا رفتینگ ؟؟
یه روزه ؟؟؟ یا دوروز و یه شب ؟؟

تینا جون شما کدوم شهری عزیزم ؟ من تور سراغ ندارم ولی اگر آبشار شیرآباد نرفتی و نزدیکتون هست حتما یکی دو روزه برید ، اونجا هتل و پایگاه هم هست و مشکل جا و غذا هم ندارین ..... جنگلی هست نزدیک شهر گنبد که 7 تا آبشار و غار داره .... آبشار اولش هم برید کافیه و راحته و خیلی زیباست... حتی الان که پاییزه

ممنونم  عزیزم من تهرانم 
ولی شیر اباد اومدم خیلی جای قشنگیه واقعا اتفاقا گند و آزادشهر و نوده و علی ابادم فامیل داریم خیلی میام اونجاتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: images/smilies/heart.gif

سمت علی آباد آبشار کبودوال هم خیلی قشنگه اگه نرفتین. ما هفته پیش اونجا بودیم، هنوزم اونقدر سرد نشده بود.
در کل هم برای تورهای طبیعت گردی و رفتینگ، دالاهو، اسپیلت و آفتاب کلوت خوبن که می تونین برنامه هاشون رو از سایتاشون ببینین. البته برنامه های رفتینگ فکر می کنم بیشتر برای تابستون باشه.

ای نور ما، ای سور ما، ای دولت منصور ما / جوشی بنه در شور ما، تا می شود انگور ما
نقل قول
 سپاس شده توسط tina moradi
۱۱-دي-۱۳۹۶, ۰۹:۵۳ عصر
ارسال: #202
(۴-آذر-۱۳۹۶ ۰۹:۵۸ صبح)'supernova' نوشته است:  
(۲۸-آبان-۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ عصر)'tina moradi' نوشته است:  
(۲۸-آبان-۱۳۹۶ ۰۶:۲۹ عصر)'ماهی قرمز' نوشته است:   

(۲۲-مهر-۱۳۹۵ ۰۹:۴۲ عصر)'tina moradi' نوشته است:  بچه ها شما تور سراغ دارید که شماره بدید ؟؟؟
مثلا رفتینگ ؟؟
یه روزه ؟؟؟ یا دوروز و یه شب ؟؟

تینا جون شما کدوم شهری عزیزم ؟ من تور سراغ ندارم ولی اگر آبشار شیرآباد نرفتی و نزدیکتون هست حتما یکی دو روزه برید ، اونجا هتل و پایگاه هم هست و مشکل جا و غذا هم ندارین ..... جنگلی هست نزدیک شهر گنبد که 7 تا آبشار و غار داره .... آبشار اولش هم برید کافیه و راحته و خیلی زیباست... حتی الان که پاییزه

ممنونم  عزیزم من تهرانم 
ولی شیر اباد اومدم خیلی جای قشنگیه واقعا اتفاقا گند و آزادشهر و نوده و علی ابادم فامیل داریم خیلی میام اونجاتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: images/smilies/heart.gif

سمت علی آباد آبشار کبودوال هم خیلی قشنگه اگه نرفتین. ما هفته پیش اونجا بودیم، هنوزم اونقدر سرد نشده بود.
در کل هم برای تورهای طبیعت گردی و رفتینگ، دالاهو، اسپیلت و آفتاب کلوت خوبن که می تونین برنامه هاشون رو از سایتاشون ببینین. البته برنامه های رفتینگ فکر می کنم بیشتر برای تابستون باشه.

ممنونم عزیز دلم آبشار کبود وال هم رفتم خیلی قشنگه تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط supernova
۲۰-خرداد-۱۳۹۷, ۰۷:۲۱ صبح
ارسال: #203

#گردشگری ژیوار البرز
تور ٢ و نیم روزه لرستان
٢٤ الی ٢٦ خرداد
٢٤٥٠٠٠ ت
09030104287
0912059020

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
  • گروه ژ
۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۳:۵۰ صبح
ارسال: #204
تور های یک تا دوروزه چون همشونو 1 روزه سخته 
تنگه واشی
صحرا مصر
ماسوله
تور کاشان 
...... 
نقل قول
۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۸:۳۹ صبح
ارسال: #205

تنگه واشی کجاش یک روزه سخته ؟؟!
کاشان هم من یک روز رفتم اصلا هم سخت نبوده

ولی کویر مصر و ماسوله یک روزه نمیشه !

تصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S ، فرشته نامی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام