• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

تور یک روزه

۲-تير-۱۳۹۰, ۱۰:۱۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-تير-۱۳۹۰ ۱۰:۱۸ عصر توسط مريم ضيايي.)
ارسال: #1
تور یک روزه
تو این قسمت مکانهای گردشگری کوتاه مدت معرفی میشودCool

من خودم تور یک روزه کویر رو ترجیح میدم.نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟
نقل قول
۲-تير-۱۳۹۰, ۱۱:۴۳ عصر
ارسال: #2

RE: تور یک روزه
منم کویر دوست دارم جون می ده برای عکاسی Big Grin

البته تور یک روزه آدم رو خسته می کنه من آبیانه رفتم پردم درومد یا تو اتوبوس بودیم یا در حال راه رفتم اصلا فرصت استراحت نداشتیم Sad

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
۳-تير-۱۳۹۰, ۰۹:۳۱ صبح
ارسال: #3
من اندازه موهای سرتون تور یک روزه رفتم. ما خودمون تور داشتیم ، همه دوست و آشنا رو جمع می کردیم میرفتیم یه جا. جاش زیاد مهم نبود ، تو اتوبوس دامبولی دیمبول به راه بود.
جنگل ابر شاهرود
نمک آبرود
ابیانه
ماسوله
قار کتله خور زنجان
کردان کرج
خلاصه هرجایی تو شعاع یک روز رو ما با تورمون رفتیم. از همه بیشتر شاهرود خسته شدیم که انصافا دور بود و سفر یک روزه به دردش نمیخوره.
نقل قول
 سپاس شده توسط sepideh aero ، ranama
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۳-تير-۱۳۹۰, ۰۴:۲۹ عصر
ارسال: #4
ااااااااا،چه جالب ما تور کویر رفتیم عالی بود،فقط توصیه میکنم حتما لباساتون تمام نخ باشه!
اقای نالیکس همه این جاهایی که گفتید رو رفتم بجز غار(نه قار!)کتله خور زنجان!
یه توضیح میدید؟
نقل قول
۳-تير-۱۳۹۰, ۰۵:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-تير-۱۳۹۰ ۰۵:۳۶ عصر توسط nalix85.)
ارسال: #5
Big Grin
آره ، کتله خور غاری است که بر خلاف علیصدر همدان ، آبی نیست و شما قادر هستید در بین استالاگمیت ها بچرخید و به آنها دست بزنید. به دلیل خالص تر بودن مواد تشکیل دهنده این غار ، میگن از علیصدر قشنگتره. در ابتدای ورودی غار هم یک فضای بزرگ هست که جهت نشستن ، استراحت و غذا خوردن تعبیه شده.
برای رفتن به غار هم باید به سمت استان زنجان برید و بعد به سمت قیدار و شهرستان خدابنده. تا ظهر به غار میرسید.
حتما پایه دوربین با خودتون ببرید و حتی الامکان بدون فلاش عکاسی کنید یا در بدترین حالت با فلاش تاخیری عکس بگیرید. اینطوری عکسهای زیبایی با خودتون خواهید آورد.

[تصویر: تور یک روزه]

[تصویر: تور یک روزه]
نقل قول
 سپاس شده توسط m.t ، mina_v ، سونیا69 ، nasibe_603 ، sepideh aero ، ranama
۴-تير-۱۳۹۰, ۰۷:۰۹ صبح
ارسال: #6

چه خوشگله!
نقل قول
۴-تير-۱۳۹۰, ۰۹:۰۴ صبح
ارسال: #7

معمولا غارها جاهای هیجان انگیزی هستن. یه غار تو کرمانشاه رفتیم الان اسمش رو دقیق یادم نمیاد ولی خیلی حال کردم خیلی هم طولانی بود Big Grin

حیف اون موقع دوربین درست حسابی نداشتم فکر کنم ۶ سال پیش بود با موبایل عکس گرفتم. دوست دارم بازم برم Big Grin

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
۶-تير-۱۳۹۰, ۱۱:۳۸ عصر
ارسال: #8
عزیزم دانته جان
اگه اشتباه نکنم غار قوری قلعه رفتی.واقعا زیباست.یه جای کاملا ناشناخته است.ما خودمون کردیم چون سمت ما کوه زیاد داره انواع غارها رو تو غرب کشور میتونی ببنی!
از غارهایی که پیشنهاد میدم ببنید،غار سهولان تو مهباد،رو پیشنهاد میدم.سری بعد تو بخش سفرهای داخلی توضیح کامل در موردش میدم.حتما بخونید و حتما هم برید!!!!!!
نقل قول
 سپاس شده توسط sepideh aero ، ranama
۷-تير-۱۳۹۰, ۰۲:۱۲ صبح
ارسال: #9

آره همین بود مریم جون فقط قلعش رو یادم بود حسش نبود سرچ کنم ببینم دقیقا اسمش چیه Big Grin

خیلی غار باحالی بود دوست دارم دوباره برم Big Grin

نقل قول
۷-تير-۱۳۹۰, ۰۱:۰۳ عصر
ارسال: #10
وای خوش به حالتون چقده غار مار رفتین Smile

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام