• تقی زاده
  • آرایشگاه گیوا

تور های تابستانی برای سرعین و آستارا

۲۹-تير-۱۳۹۵, ۰۶:۴۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-تير-۱۳۹۵ ۰۶:۴۶ صبح توسط Kalisi.)
ارسال: #41
RE: تور های تابستانی برای سرعین و آستارا
سلام بچه ها ما 5 شنبه حرکت کردیم به سمت سرعین ، با ماشین شخصی رفتیم و از راه رشت- آستارا- حیران جاده واقعا زیبا بود 12 ساعت تو راه بودیم و خیلی جاها توقف داشتیم مثل دریا آستارا و بازار آستارا ولی اصلا خسته نشدیم انقدر که مناظر زیبا بودن.تو هتل آپارتمان عرش یه سوئیت دو خوابه گرفتیم که نوساز و تمیز بود و امکانات خوبی داشت قیمتش هم شبی 150 بود آدرسش هم میدان دانش، بیست متری لاله. آبگرم سبلان و ایرانیان رو به پیشنهاد دوستان رفتیم که عالی بود بعدش هم میرفتیم آش دوغ میخوردیم ولی آش دوغش خوب نبود البته چون بعد از آبگرم میخوردیم مزه میداد.و پیست آلوارس که تله سیژ هم داشت که سوار شدیم و تو راه کلی محصولات محلی خریدیم مثل عسل کیلویی 50000 و کشک شتر کیلویی 15000 که واقعا خوب بود. یه روز هم رفتیم ویلا دره و اونجا دیزی خوردیم که طبیعت اونجا هم واقعا بکر بود.صبحانه عسل و سرشیر میخوردیم با نون روغنی و فطیر ، کیفیت نون اونجا خیلی خوبه.غذا معمولا تو رستوران عدل مینایی میخوردیم که صاحب هتل پیشنهاد کرده بود و غذاهاش خیلی خوب بود مخصوصا برنجش که درجه یک ایرانی بود و کبابش هم حرف نداشت و قیمتش هم خوب بود.هوا عالـــــــــــــــــــــی بود انقدر خوب بود که دلم نمیخواست برگردم تهران ، شبا باید حتما پتو میکشیدیم رومون چون سرد بود و روزا هوا بهاری بود خیلی خوب بود.
پیشنهاد میکنم حتما یه سفر برید سرعین.

راز زندگی این است؛
همچون بید خم شو و چون بلوط مقاومت کن.
انعطاف در عین اقتدار….
نقل قول
 سپاس شده توسط ImWish ، eliiii6323 ، Alice13 ، A.Bidel
۲۹-تير-۱۳۹۵, ۰۷:۳۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-تير-۱۳۹۵ ۰۷:۳۹ صبح توسط eliiii6323.)
ارسال: #42
RE: تور های تابستانی برای سرعین و آستارا
(۹-تير-۱۳۹۴ ۱۰:۰۶ صبح)tomtit2012 نوشته است:  میشه یه سری اطلاعات راجع به این هتل و جاذبه های دیدنی سرعین بهم بدین؟New2New2New2New2New2

ما پارسال اواخر تیرماه رفتیم اونجا به همراه مامانم ایناWink ، هوا خیلی خوب و خنک بود.
پیست آلوارس رفتیم ، خود مسیر کوه های آلوارس به شدت دیدنی بود و مناظر قشنگی داشت ، ما تو راهش یه عالمه عشایر ییلاقی دیدیم که در مسیر چادر زده بودن و زندگی میکردنHehe! ، ازشون عسل خریدیم ، خیییییییییییلی کیفیت خوبی داشت، طوری که الان پشیمونیم کاش بیشتر میخریدیم ، یه مدل خریدیم کیلویی 50 تومن، یه مدل دیگه کیلویی 150 تومن که میگفتن خاصیت دارویی داره....
بعضی ها از همونجا گوسفند میخریدن ، که براشون میکشتن ، قیمتش مناسب بود خیلی ، کلا گوشت اون نواحی آستارا، سرعین، جاده اسالم به خلخال قیمتش مناسبه
صبحو نه ها هم جاتون خالی هر روز عسل میخوردیم با سرشیر تازهTongueTongue
کلا سرعین به اضافه آبگرمی که روزی دوبار میرفتیم (یه بار صبح ها ، یه بار شبها) خیلی خوش گذشت....New2
امیدوارم اطلاعات به درد دوستان خرده باشه....

در هیاهوی زندگی دریافتم چه بسیار دویدن ها که فقط پاهایم را از من گرفت، در حالی که گویی ایستاده بودم
چه بسیار غصه ها که باعث سپیدی موهایم شد، در حالی که قصه ای کودکانه بیش نبود
دریافتم کسی هست که اگر بخواهد "می شود" و اگر نخواهد "نمی شود"
"به همین سادگی"
نقل قول
 سپاس شده توسط سمیه2 ، Alice13 ، A.Bidel
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام