• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

تور های تابستانی برای سرعین و آستارا

۲۳-تير-۱۳۹۴, ۰۵:۴۶ عصر
ارسال: #31
RE: تور های تابستانی برای سرعین و آستارا
(۱۲-تير-۱۳۹۴ ۰۴:۰۶ عصر)pichak2014 نوشته است:  دوستام همسری من داره برمیگرده ایران و به من گفته یه برنامه سفر براش ترتیب بدم.
منم فکرم رفت به سمت آستارا، هتل اسپیناس و رزرو میکنم، اول سوییت شو چون توی عکساش دیدم خیلی خاصه، اما بعد دارم فکر میکنم شاید مثل عکساش نباشه.
اتاق دو تخته شو بگیرم.
حالا راهنماییم کنین لطفا، آستارا چه جاذبه ای داره بیرون از هتل؟ از هتل اسپیناس راضی هستین؟ اتاقهای رو به محوطه و رو به دریاش خیلی باهم فرق دارن؟
اصلا انتخابم برای آستارا مناسبه این فصله؟

عزیزم به نظر من برید رامسر خیلی قشنگه و مطمئنا خیلی خوش میگذره اردبیل خیلی راهش زیاد و طولانیو خسته کننده است رامسر هتل بام سبز خوبه و خود هتل بزرگ رامسر _ کاخ شاه هسا ساحلای خوب و تمیز _ رستورانای خوب _ حتما حتما جواهرده هم توی روز برید عالیههههه

آرایشگاه : مریم دربندی

گل فروشی : ترنج

تشریفات : نوبل

آتلیه : دید نو

مزون: گندم
نقل قول
 سپاس شده توسط pichak2014
۱۱-شهريور-۱۳۹۴, ۱۲:۰۷ عصر
ارسال: #32
سلام دوستان من اگه اوایل مهر بخام برم سرعین خیلی سرده
نقل قول
۱۱-شهريور-۱۳۹۴, ۰۳:۰۰ عصر
ارسال: #33
قشنگه

تور کیش [url=http://xn--pgbo2e.xn--zgb7b2q.net/%D8%AA%D9%88%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D8%B4]تور کیش
نقل قول
  • گروه ژ
۱۱-شهريور-۱۳۹۴, ۰۳:۱۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-شهريور-۱۳۹۴ ۰۳:۲۰ عصر توسط نازلی یار.)
ارسال: #34
سرعیییییییییییییین عالیییییییییییییییییییییه
بهترین استخراش
1-ایرانیان
2-سبلان
که ایرانیان همه امکاناتو داره. دکتر و ماساژ و ماسک و سونا و البته آهنگ شاد که کلی خوش میگذره.
سرشیر برا صبحونه یادتون نره با عسل

[color=#FF1493][size=large]هر روز باید یه زمان کوچولو فقط برای خودت کنار بذاری
نقل قول
۱۵-شهريور-۱۳۹۴, ۰۷:۱۷ عصر
ارسال: #35
دوستان منم تازه از سرعین برگشتم و اینقدر که اینجا بچه ها تعریف کردن از راه اسالم به خلخال رفتیم و واقعا میتونم بگم این جاده عااااااالی بود؛فوق العاده زیبا و رویایی!شبیه مناظرش رو فقط تو برنامه کودکان دیده بودم!
واقعا ممنون از دوستانی که معرفی کردن اونجارو
و اما از خود سرعین؛ همه میدونیم که سرعین شهر آبگرم و عسل و... ایناس و اینقدر تنوع داره که تو انتخابش واقعا گیج میشین!
اما بهترین آبگرمش که تازه 20روز بود افتتاح شده بود و مدرن ترین آبگرم سرعین هست مجتمع آبدرمانی پهن لو هستش،ما به پیشنهاد مدیر هتلمون رفتیم و واقعا لذت بردیم خیلی شیک و تمیز بود؛بلیط هم نفری 20تومان
برای خرید عسل و روغن حیوانی ما رفتیم ویلادره اونجا معدن عسل فروش ها و لواشک فروش ها و روغناس؛طبیعتش هم قشنگه
هتل هم ما یه هتلی رفتیم که تازه 3روز بود افتتاح شده بود البته هتل آپارتمان بود اما خب چون خیلی نو بود بسیار تمیز بود همه چیش دست اول بودCool اسمش هم هتل پارمیدا بود کنار مسجد جامع به بازار هم نزدیک بود؛شبی 200تومان که البته تخفیف خوبی هم دادن
و اما بازار های سرعین؛این شهر پر از مایوفروشی هست با قیمتای مختلف تنوع هم به شدت بالاس اما چیزی که باعث شد من از سرعین هیچی نخرم اخلاق بد مغازه دارها بود!New3 حتی خیلی چیزا دیدم که خوشم اومد و لازم هم داشتم اما اینقدر مغازه داراش ببخشید بی ادب و بد برخورد بودن که ترجیح دادم هیچی ازشون نخرم!New3

هدیه کوچک خدا به زندگی ما خوش اومدی....!
من و پسرکم؛هفته33
نقل قول
۱۵-شهريور-۱۳۹۴, ۰۷:۲۵ عصر
ارسال: #36
(۱۶-تير-۱۳۹۴ ۰۸:۳۶ صبح)یه دختر شهریوری نوشته است:  بچه ها کسی میدونه با اتوبوس تا اورمیه چند ساعته؟
با قطار از تبریز به تهران چی؟

از کجا تا ارومیه ؟
مابرامون مهمون میاد ازتهران
5عصرازاینجا حرکت میکنن باقطار 5صبح میرسن تهران

دختر مهر ماه من مهرسا
29 مهر اومد بغلمونNew2
نقل قول
۲-دي-۱۳۹۴, ۱۰:۵۱ صبح
ارسال: #37
بچها الان به نظرتون واسه سفر به اردبیل و سرعین خیلی سرد؟
نقل قول
 سپاس شده توسط A.Bidel
۲۲-تير-۱۳۹۵, ۰۸:۱۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-تير-۱۳۹۵ ۰۸:۱۳ صبح توسط Kalisi.)
ارسال: #38
سلام بچه ها من 5 شنبه دارم میرم سرعین میخوام 4 روز بمونم
به پیشنهاد بچه ها می خوام برم آبگرم ایرانیان و پهن لو
پیست الوارس فقط برای تله کابینش
و ساحل و بازار آستارا
اگه پیشنهاد دیگه ای دارید لطفا بفرمایید
در ضمن ما خیلی گرمایی هستیم الان هوا اونجا شرجیه ؟ خوبه ؟ چطوریه؟

راز زندگی این است؛
همچون بید خم شو و چون بلوط مقاومت کن.
انعطاف در عین اقتدار….
نقل قول
۲۲-تير-۱۳۹۵, ۰۸:۴۰ صبح
ارسال: #39

(۲-دي-۱۳۹۴ ۱۰:۵۱ صبح)mona saremi نوشته است:  بچها الان به نظرتون واسه سفر به اردبیل و سرعین خیلی سرد؟

سلام دوست عزیز از تیرماه تا آخرهای مرداد بهترین فصل وایه رفتن به سرعین هستش چون که تو شهریور ماه هوا کم کم سرد می شه

(خدا برای من کافیست)
خدایا جونم ممنون به خاطر اینکه هوام رو داری .
من دارم مامان می شم
نقل قول
۲۲-تير-۱۳۹۵, ۰۹:۱۹ صبح
ارسال: #40
شماها هم حتما تبلیغات تور های سرعین رو که رو دیوار خیابون ها میزنن دیدین ؟ می خوام بدونم کسی تا حالا با اون تورها مسافرت کرده یا نه ؟ اگه مسافرت کردین راضی بودین یا نه ؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام