• تقی زاده
  • آرایشگاه گیوا

تور های تابستانی برای سرعین و آستارا

۱۸-فروردين-۱۳۹۴, ۰۲:۰۴ عصر
ارسال: #21
RE: تور های تابستانی برای سرعین و آستارا
آب گرم سبلان خیلی خوب بود ما عید اونجا بودیم . البته فقط برای قسمت آقایون سونا و جکوزی هم داشت ولی برای خانوما نداشت
نقل قول
۳۰-فروردين-۱۳۹۴, ۰۱:۲۸ عصر
ارسال: #22
سلام
به نظر من الان بهترین فصل برای سرعین رفتنه اب و هوای فوق العاده ای داره جاهای دیدنی زیادی هم هست اطراف سرعین
مثله ویلا دره و پیست آلوارس وآبشار گورگور همون سمت پیست آلوارسه و دامنه سبلان
عسل های فوق العاده ای داره اش دوغ ش هم عالیه اما راستش من کباب و جوجه کباب هاش رو نمی پسندم اصلا
اکثر رستوران هاش رو هم امتحان کردم اما مورد پسندم نبوده البته سلیقه ای اما من تو سرعین ترجیح میدم صبحانه کامل بخورم خیلی صبحانه های عالی داره
هتل هاش هم من هتل لاله و هتل قصر رو پیشنهاد میدم که لاله از قصر هم بهتره هتل اپارتمان خیلی داره که خوب تمیزی ش به اندازه هتل ها نیست فیمت ها ه از عید تا شهریور گرون تره اما از مهر تا اسفند تقریبا 50 درصد کاهش قیمت دارن که اونم ه خاطر سردی هواست
آب گرم هم خود محلی ها گاومیش گلی رو پیشنهاد می دن که من تا حالا نرفتم می گن دماش فوق العاده بالاست ولی به نظر من ایرانیان از همه بهتره امسال شد 17 تومن سبلان هم 13 کلا سرعین زیاد اب گرم داره اما ایرانیان بهترینه و تمیز ترینه به نظر من
مرکز خرید لاله هم تو میدان اصلی شهره ارزش داره شب ها برید بچرخید قیمت هاش هم مناسبه تا دلتون بخواد مایو فروش و عسل فروش و سرشیر فروش تو این شهر هست
یه پیشنهاد دارم اگه خواستید عسل بخرید برید تو جاده آلوراس اونجا خیلی کیفیتشون بهتره تا خود مرکز شهر
تو ویلا دره هم یه چشمه آبی هست که گاز داره می گن برای سنگ کلیه خیلی مفیده
یه جای دیگه هم بود که مثه فرحزاد خودمون خیلی دورتر از شهره اما اسمش یادم نیست سفره خونه داره و جمعه ها خیلی شلوغه اونجا کباب هاش عالی بود
در کل سفر خوبی براتون ارزو می کنم

New1
نقل قول
 سپاس شده توسط ممون ، elijooon ، pichak2014 ، mahya .kh ، eliiii6323
۳۰-فروردين-۱۳۹۴, ۰۱:۵۴ عصر
ارسال: #23
اردبیل واقعا شهر قشنگیه اب گرماش که محشره .تو سرعین اب گرم گاو میش گلی بقدری گرمه که وقتی اول میری توش انگار پوستتو میکنن ولی بعدش به گرمی اب عادت میکنی .سرشیر و عسلو که دیگه نگووووووووووووووو به به دلم خواست. اش دوغ و کباباش عالیه . یه بازارم داره تو تازه میدونه اونم بازار قدیمیه و مرکز خریده طلاهای قشنگیم داره

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن عمر کوتاه نیست ما کوتاهی میکنیم
نقل قول
 سپاس شده توسط benasss ، nila1360
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۶-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۱:۱۵ عصر
ارسال: #24
سرعین عالیه بچه ها آب گرمش توی این فصل خیلی باحااااااااااااااااله حتما برین کیف کنید
نقل قول
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۱:۴۱ عصر
ارسال: #25
SadSadLubToungeTounge
(۳-بهمن-۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ صبح)جوجوعروس نوشته است:  New1بچه ها من بچه اردبیلم بیاین واقعا بهتون خوش میگذره
انقد باحاله که نگو....New2

نقل قول
۱۲-خرداد-۱۳۹۴, ۱۰:۲۷ صبح
ارسال: #26
ما فردا صبح حرکت میکنیم به سمت سرعین و آستارا ...
تو استارا میریم ویلای دوستامون ولی از سرعین رد میشیم فقط ...
برگشتنی میرم ابهای سرعین ...
هتل خوب سزاغ دارین بگین

خدایا بابت تو دلیم شکرتتصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
۹-تير-۱۳۹۴, ۱۰:۰۶ صبح
ارسال: #27
با سلام
دوستان من تاحالا سرعین نرفتم
اما مرداد ماه تصمیم داریم بریم یه دو روز
از طرف نظام مهندسی هتل مدائن سرعین رو دادن واسم
میشه یه سری اطلاعات راجع به این هتل و جاذبه های دیدنی سرعین بهم بدین؟New2New2New2New2New2

نوعروس های عزیز هر کی سفارش ترمه داره زودی بیاد............. با هر طرح دلخواه که بخواید براتون اماده میکنم
نقل قول
۹-تير-۱۳۹۴, ۱۲:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-تير-۱۳۹۴ ۱۲:۰۴ عصر توسط atefeh.sh.)
ارسال: #28
سرعین عالیه
راجع به هتل نمیدونم ولی آب گرم یا برو ایرانیان یا قهوه سویی
پیست آلوارس رو هم حتماً برو یعنی هوا عالیییی با تله اسکی برو بالا خیلی خوبهههه دامنه سبلانه دیگه
آش دوغ حتماً برو آش مادربزرگ
یه روستای خیلی خوشگلم نزدیک سرعینه اسمش بیله درق یا ویلا دره توش چشمه معدنی گازدار داشت

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
نقل قول
۱۲-تير-۱۳۹۴, ۰۴:۰۶ عصر
ارسال: #29
دوستام همسری من داره برمیگرده ایران و به من گفته یه برنامه سفر براش ترتیب بدم.
منم فکرم رفت به سمت آستارا، هتل اسپیناس و رزرو میکنم، اول سوییت شو چون توی عکساش دیدم خیلی خاصه، اما بعد دارم فکر میکنم شاید مثل عکساش نباشه.
اتاق دو تخته شو بگیرم.
حالا راهنماییم کنین لطفا، آستارا چه جاذبه ای داره بیرون از هتل؟ از هتل اسپیناس راضی هستین؟ اتاقهای رو به محوطه و رو به دریاش خیلی باهم فرق دارن؟
اصلا انتخابم برای آستارا مناسبه این فصله؟

من و امیر بهم انرژی می دیم

قد: 160؛
وزن از 57.500 به 56.100 
------- به 55.000
------- به 54.500
------- به 53.900
------- به 53.100 تصویر: images/smilies/biggrin.gif
درصد امید : 93 درصد

نقل قول
۱۶-تير-۱۳۹۴, ۰۸:۳۶ صبح
ارسال: #30
بچه ها کسی میدونه با اتوبوس تا اورمیه چند ساعته؟
با قطار از تبریز به تهران چی؟

من خودم را زندگی میکنم

و برایم مهم نیست چگونه قضاوت می شوم ...

چه انتظاری از مردم داری ؟؟؟

آنها حتی پشت سر خدا هم حرف می زنند...!!!!
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام