• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

تور های تابستانی برای سرعین و آستارا

۲۰-تير-۱۳۹۲, ۰۹:۳۴ صبح
ارسال: #11
RE: تور های تابستانی برای سرعین و آستارا
منم دوست دارم برم........... بچه ها توشهریور خوبه واسه سرعین؟هزینه هتل هاش گرون نیست؟ باید از قبل رزرو کنیم یا نه؟؟ Huh
نقل قول
۲۲-شهريور-۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ عصر
ارسال: #12
من عاشق سرعین و کیشم ما خرداد سرعین بودیم هم غذاهاشون خوشمزس هم هواش عالیه ما سعی میکنیم هر وقت میریم دامنه سبلانم بریم

عاشق خانوادمم New1
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس خوش قدم
۲۸-شهريور-۱۳۹۲, ۱۰:۴۵ صبح
ارسال: #13
(۲۰-تير-۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ صبح)بهی نانازی نوشته است:  منم دوست دارم برم........... بچه ها توشهریور خوبه واسه سرعین؟هزینه هتل هاش گرون نیست؟ باید از قبل رزرو کنیم یا نه؟؟ Huh

عزیزم فکر کنم بهترین فصل برای سرعین شهریور هستش .هتلهای مختلف با قیمتای مختلف داره.
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس خوش قدم
  • گروه ژ
۱-مهر-۱۳۹۲, ۰۹:۲۷ صبح
ارسال: #14
دوست جونیا یک کمک بهم میکنین. من میخوام اوایل آبان برم سرعین . اون موقع هواش خیلی سرده یا خوبه؟

همه دنیامی
دوست دارم تا پای جون
عشقت
نمیره از دلم
با من بمون تنهام
وقتی نیستی بی تو سرد و لمس دستام
بیا کنار من بی تو اسیر شبهامAngel
نقل قول
۱-مهر-۱۳۹۲, ۰۹:۳۵ صبح
ارسال: #15
بهترین فصل تو تابستون شهریور ماه هست آبان سرده. البته تمام آب گرم ها دیگه رو مثل استخر درست کردن از حالت سنتیش در اواردن. خودم به شخصه تو فصل سردشم دوست دارم تو زمستونم من رفتم .در مورد هتل ها تو تابستون نیاز به رزرو هست تو پاییز و زمستون نه قیمت ها هم کمتر میشه . البته میتونی از نت یه هتل پیدا کنی و تماس بگیری و رزرو کنی تلفنی
نقل قول
 سپاس شده توسط baharabbas ، كيتي ، عروس خوش قدم
۲۰-فروردين-۱۳۹۳, ۱۲:۵۹ صبح
ارسال: #16
واقعا جای قشنگی بود؛منم رفتم. خیلی خوش گذشت,مخصوصا آب گرمش
نقل قول
 سپاس شده توسط كيتي
۱۷-مرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۰۷ عصر
ارسال: #17
سلام بچها به نظر من سرعین خو اردبیل واقعا عالیه برای تابستون چون
هوا فوق العادس و حتی گاهی انقدر سرد میشه که عین هوای پاییز
و اگه میرید حتما یسری به اب گرم هاش بزنید و بعد از اب گرمم حتما
برید آش دوغ بخرید و رو تختا استراحت کنید خیلی خووووووببببب
نقل قول
 سپاس شده توسط كيتي
۱۵-شهريور-۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-شهريور-۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ عصر توسط aroskhoshgel.)
ارسال: #18
سرعین خیلى حال میده خصوصا اون شور و حال و سرماى شباش و اب گرمش تو رفتن به سرعین تردید نکنید دیزى و اش دوغاشم خوشمزست

استاراهم گردنه حیرانش محشره بازار ساحلى هم داره که من خرید نکردم وسایلاش خاص نبود

خدايا خودت کمکم کن در هر شرايطى...
نقل قول
۲-آذر-۱۳۹۳, ۰۷:۵۲ صبح
ارسال: #19
بچه ها اگه بخوایم یه برنامه سفر بزاریم که از تهران به سمت رشت حرکت کنیم و اینجاهارو بریم چجوری باید برنامه بچینیم
تله کابین لاهیجان
قلعه رودخان فومن
چمخاله که تاحالا نرفتم و هیچ تصوری از تفریحاتش و جاهای دیدنیش ندارم و نمیدونم چقدر لازمه اونجا بمونیم برای گشت و گذار
زیباکنار هم مثل چمخاله تاحالا نرفتم
انزلی
سرعین
آستارا
روستای کندوان
حالا یه برنامه جامع به من بدین . اگه بخوایم وسط تابستون بریم کی از تهران حرکت کنیم . کجاها بریم . از قبل چه هتلیو تو کدوم شهر رزرو کنیم و کلا مسافرتمون چند روز طول میکشه . با چهارروز میشه جمعش کرد یا کمه براش ؟؟؟؟؟

من هیچی از خدا نمیخوام
فقط دل خوش میخوام Lub
نقل قول
۲-آذر-۱۳۹۳, ۱۰:۱۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-آذر-۱۳۹۳ ۱۰:۲۲ صبح توسط sahar_sara.)
ارسال: #20
آش دوغ های سرعین اصلا خوب نیست. من عاشق آش دوغم اما آش دوغاش اصلا خوب نبوده شایدم من بلد نبودم از کجا بگیرم.
اما لذت سرعین رفتن به سرشیر و عسل و کباب فوق العادشه.
گوشتهای سرعین طعم فوق العاده ای داره. من دیزی خور نیستم پس میرم سراغ کبابهاش.
سرعین هر فصلی برید زیبایهای خودش را داره. حتی زمستانش هم بنظر من قشنگه. من پیشنهاد میدم تو شلوغیها نرید که صف آب گرم خیلی طولانیه و قیمت هتلها بالاست.
من یکبار ماه رمضان سرعین رفتم. فوق العاده خلوت و خوب بود. قیمت هتلها نصف بود و بدون صف هر آبگرمی میخواستیم میرفتیم خیلی هم تمیز بود.

عروسیم 94/07/01Lub
آرایشگاه عروس: لی لی سعادت آباد- فوق العاده
مزون: هستی- عالی
آتلیه: اکبری گوهر دشت. تا اینجا راضی بودم.
سفره عقد: خودم درست کردم،همه خوششون اومد.
تشریفات: ماهک کرج. خوب
موزیک: اسم بند را هنوز نمیدونم. فوق العاده.
نقل قول
 سپاس شده توسط mahya .kh
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام