• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

تور های تابستانی برای سرعین و آستارا

۲۹-تير-۱۳۹۱, ۰۱:۲۵ صبح
ارسال: #1

تور های تابستانی برای سرعین و آستارا
(۲۸-تير-۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ عصر)کتی نوشته است:  سلام
من میخواستم درباره تورهای داخلی تو تابستون تاپیک بزنم و از بچه ها بپرسم آیا تور خوب و مناسب قیمت برای تبریز سرعین و آستارا توی تابستون سراغ دارن؟

فروشگاه تم تولد آوای شادی ،برگزاری جشنی متفاوت مطابق با سلیقه شما
سایت نوزاد، جشن تولد کودک،فروشگاه تم تولد آوای،شادی
انواع سفارشات برای جشن سیسمونی،دندانی فارغالتحصیلی،و سالگرد ازدواج پذیرفته میشود
نقل قول
 سپاس شده توسط کتی ، maryam banoo
۲۹-تير-۱۳۹۱, ۰۳:۳۲ صبح
ارسال: #2
RE: تور های تابستانی برای سرعین و آستارا
(۲۹-تير-۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ صبح)mmmm4 نوشته است:  
(۲۸-تير-۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ عصر)کتی نوشته است:  سلام
من میخواستم درباره تورهای داخلی تو تابستون تاپیک بزنم و از بچه ها بپرسم آیا تور خوب و مناسب قیمت برای تبریز سرعین و آستارا توی تابستون سراغ دارن؟

Big Grin
بچه ها کمک کنین می خوام برم سفر اگه تور مناسب سراغ دارین بگین لطفاٌNew1
نقل قول
۲۸-مرداد-۱۳۹۱, ۰۵:۲۴ صبح
ارسال: #3
من تا حالا سزعین و آستارا نرفتم دوست دارم راجع بهشون نیشتر بدونم و اگه خوب باشه یه سفر جور کنیم بریم.دوستای گلم میشه بگین چه مناطق دیدنی ایی داره؟ وضع اسکان مسافرش چه طوره؟
نقل قول
  • گروه ژ
۲۸-مرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۰۲ عصر
ارسال: #4
Big Grin سلام بهار جان
راستش من رفتم به سرعین و آستارا.
اگه رفتی اردبیل توی سرعین اقامت کن چون سرعین هتل هاش بیشتره, ما رفتیم هتل لاله سرعین نزدیک آب گرم سبلان, هتل 4 ستاره تمیزی بود و صبحانش محشر بود البته اگه بخوای بری آب گرم, اونجا چند تا نزدیک هتل هست ولی ایرانیان تمیزترهBlush
مکان های دیدنی بقعه شیخ صفی (تاریخی) و درست روبروش یه حمام قدیمی و دریاچه شورابیل ,جاده و جنگل فندق ,گردنه حیران و ویلا دره که کمی شبیه دربند خودمونه که می تونی عسل و انواع لواشک ترش و ملس به عنوان سوغات بخری راستی اگه خواستی حلوا سیاه بخری که یکی دیگه از سوغاتی های اردبیل هستش روبروی بقعه شیخ صفی میتونی خوبش و تهیه کنی این حلوا طبع بسیار گرمی داره به عبارتی آتیشهBig Grin راستی قیمه پیچاق (نوعی قیمه) اردبیل و حتما امتحان کنTongue و کباب و سرشیر و عسل و فراموش نکنWink
و یه پیست اسکی آلوارس داره که تو این فصل سرسبزه و حالت ییلاقی داره ابته دوره , و منطقه ییلاقی دیگه نزدیکه سردابه که این هم دوره, و آستاره هم هتل اسپیناس 5 ستاره شیک و زیباLub که در کنار دریاچه استیل بنا شده,مکان دیدنی آستارا ساحل و بازار سنتی .عزیزم انشاالله بری و بهت خوش بگذرهBig GrinNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط jila474 ، bahar2012 ، Leyla6774 ، nillgoon ، maryam banoo ، Alice13 ، عروس خوش قدم ، mahya .kh
۹-آبان-۱۳۹۱, ۰۶:۱۲ عصر
ارسال: #5
من اینقده سرعین دوس می دارمممممم!!!

ای کاش کسی باشد و کابوس که دیدی
در گوش تو آرام بگوید خبری نیست . . .Heart
نقل قول
۳-بهمن-۱۳۹۱, ۱۲:۵۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-بهمن-۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ صبح توسط جوجوعروس.)
ارسال: #6
New1بچه ها من بچه اردبیلم بیاین واقعا بهتون خوش میگذره
انقد باحاله که نگو....New2

انقدر دوست دارم که نگران خودمم/ اما باز جونمو میدم واسه باتو بودنمLub
نقل قول
 سپاس شده توسط nillgoon ، maryam banoo ، عروس خوش قدم
۲۱-اسفند-۱۳۹۱, ۰۸:۵۹ عصر
ارسال: #7
بچه ها
سرعین خوبه برا سفر؟
من تاحالا نرفتم
نقل قول
۱۰-فروردين-۱۳۹۲, ۰۹:۵۳ صبح
ارسال: #8
ما از چهارشنبه سوری تا 6 عید اونجا بودیم خیلی خوش گذشت کل خانواده مادری منم اردبیلن اما ترجیح دادیم سرعین بمونیم هواش محشرهههههههههههههههههه
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس خوش قدم
۱۵-تير-۱۳۹۲, ۰۸:۵۸ صبح
ارسال: #9
بچه ها حتمأ بیاین مطمئنم بهتون خوش میگذره سرعین واقعأ قشنگه شهرهای دیگشم عالی ان،.... تو خود اردبیلم من عاشق دریاچه شورابیلم....مخصوصأ آب و هواش محشره......

خداوندا!
اراده‌ام را به زمان کودکی بازگردان
همان زمان که برای یکبار ایستادن هزار بار می‌افتادم
 اما نا امید نمی‌شدم.

نقل قول
 سپاس شده توسط maryam banoo ، عروس خوش قدم ، sahar_sara
۱۹-تير-۱۳۹۲, ۱۱:۵۵ عصر
ارسال: #10
(۳-بهمن-۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ صبح)جوجوعروس نوشته است:  New1بچه ها من بچه اردبیلم بیاین واقعا بهتون خوش میگذره
انقد باحاله که نگو....New2

عزیزم هتل خوب چى سراغ دارى؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام