• تشریفات پلک
  • تقی زاده

تنگی مجرای اشکی در نوزادان

۱۴-دي-۱۳۹۲, ۰۵:۴۹ عصر
ارسال: #1

تنگی مجرای اشکی در نوزادان
یسنا* نوشته است:سلام میشه در مورد تنگی مجرای اشکی در نوزادان صحبت کنید؟! هر کسی که دراین مورد تجربه ای داره بگه. ممنون

HeartHeart

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط یسنا* ، ahlam
۱۴-دي-۱۳۹۲, ۰۷:۰۲ عصر
ارسال: #2
RE: تنگی مجرای اشکی در نوزادان
یکی از اشناهای ما بچش اینجوری بود گریه میکرد ولی هیچ اشکی از چشماش نمیومد میگفتن باید حواسشون باشه تا بچه زیاد گریه نکنه که ب چشمش فشار نیاد
تحت نظر دکتر بود ولی حالا دیگه نمیدونم خوب شده یا نه

دخملم نازم ب دنیا اومد
خدایا شکرت ب خاطر این گل زیباHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط یسنا*
۱۴-دي-۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ عصر
ارسال: #3
باید ماساژبدی تا خوب بشه..گوشه چشمش رو...قطره باکتی ماید باید بریزی....تا 1سالگی رفع نشه باید میل بزنن باز بشه مجراش..ولی 80 درصد با ماساژ خوب میشه

من یقین دارم که هم اکنون آرزوهایم محقق شده اند و زندگیم درخشان شادمان و ایمن استHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط یسنا*
  • خرید اقساطی
  • گروه ژ
۱۵-دي-۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ صبح
ارسال: #4
نی نی من هم مجرای اشکیش تنگه ولی دکتر بهم نگفت که نباید زیاد گریه کنه !من تو چشمش قطره کلو بیوتیک می ریزم البته هر چهار ساعت یبار اما خیلی استرس دارم. هرموقع چشمش قی میکنه اعصابم بهم میریزه
نقل قول
 سپاس شده توسط ahlam
۱۵-دي-۱۳۹۲, ۰۸:۰۳ صبح
ارسال: #5

خیلی از بچه ها اینجورین پسر منم همین جوری بود دکتر قطره داد و گفت ماساژ بده یادم نیست چند ماهگی خوب شد ولی 80 -90 درصد بچه ها خوب میشن اصلا نگران نباش
نقل قول
 سپاس شده توسط یسنا*
۱۵-دي-۱۳۹۲, ۰۵:۴۷ عصر
ارسال: #6
(۱۵-دي-۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ صبح)یسنا* نوشته است:  نی نی من هم مجرای اشکیش تنگه ولی دکتر بهم نگفت که نباید زیاد گریه کنه !من تو چشمش قطره کلو بیوتیک می ریزم البته هر چهار ساعت یبار اما خیلی استرس دارم. هرموقع چشمش قی میکنه اعصابم بهم میریزه

دکتر که بهشون نگفته بود خودشون ب دیگران میگفتن که نباید گریه کنه
نگران نباش دوستم چیز خاصی نیست

دخملم نازم ب دنیا اومد
خدایا شکرت ب خاطر این گل زیباHeart
نقل قول
۱۷-دي-۱۳۹۲, ۰۷:۳۷ عصر
ارسال: #7
یسنا نگران نباش عزیزم
من هر دو خواهر زاده هام همین مشکلو داشتن

ولی ماماناشون طبق گفته دکتر ،ماساژ میدادن

مثلا وقتی داری شیرش میدی،اون چشمیش که در دسترسه رو ماساژ بده

سعی کن حتما هر چشم رو حداقل روزی سه بار ماساژ بدی،حتما خوب میشه

خدايا ازتو "خردمندي"ميخواهم تا همسرم را درك كنم،"عشق"ميخواهم تا اورا ببخشم،"بردباري"ميخواهم تا شرايطش را بپذیرم
نقل قول
 سپاس شده توسط nanal ، یسنا* ، لعیا
۱۸-دي-۱۳۹۲, ۰۱:۲۱ صبح
ارسال: #8
بچه ها بگم نمیخندیدBlush اگه میخواین کار به باز کردن با پزشک نکشه یه راه حل میگم که سر خودم اومده.پسر من مجرای چشمش گرفته بود انواع راه هارو براش امتحان کردم نشد دکتر گفت باید باز کنیم ولی من میترسیدم اونقدر صبر کردیم تا یک سالش شدبعد وقتی خواب بود رفتم از همسایمون چیزی بگیرم صحبتم کمی Toungeطولانی شد بعد پسرم بیدار شده بود و گریه کرده بود و با دستاش چشاش رو مالیده بود که دلم کباب شد Cryingو لی همون جا دیگه تموم شد و چشمش خوب شداونقدر گریهکرده بود که مجرا خود به خود باز شدAngelAngelTounge

آدم وقتی فقير میشود خوبی ها يش هم حقير مي شود اما کسی که زر دارد يا زور دارد

عيبهايش هم هنر ديده میشود و چرندياتش هم حرف حسابی بحساب می آيد.
نقل قول
 سپاس شده توسط ahlam ، یسنا*
۲۶-دي-۱۳۹۲, ۰۲:۳۴ صبح
ارسال: #9

دختر من تا 4 ماه چشم چپش اشک نمیومد دکتر بردم یادم نیست گفت تا کی طبیعیه ولی فکر کنم تا 6 ماهگی طبیعی باشه دختر من خود به خود خوب شد

خوشحال میشم ازپیج من در اینستاگرام دیدن کنید...
salvia_sweet
دارای مدرک کیک سازی از گروه بین المللی ویما ایتالیاتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط یسنا* ، لعیا
۲۹-دي-۱۳۹۲, ۰۹:۳۹ عصر
ارسال: #10
چشم دختر منم قی میکرد- به دکترش گفتم گفت مجاری اشکش تنگه- گفت مشکلی نیست - قطره باکتی ماید فایده نداره زیاد- گفت با چای بشور
پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ
نقل قول
 سپاس شده توسط یسنا* ، لعیا
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام