• نسیم عقیلی
  • مهناز

تنهایی یا دوست شدن با جنس مخالف ؟

۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۱:۵۱ عصر
ارسال: #21

RE: تنهایی یا دوست شدن با جنس مخالف ؟
HuhHuh

سلام .من مدتیه که مطالب شما را می خونم . لطفا قبل از قضاوت کردن وجواب دادن بیشتر تامل کنید .Huh چون بسیاری ازحرفهای ما می تواند آثار مخربی بردیگران داشته باشد .حتی کارشناسان تعلیم وتربیت وعلوم اجتماعی ومشاوران هم تنها باشنیدن یکی دوجمله قضاوت نمی کنند .

ما اینجا فقط نظرات شخصی ودیدگاهامون میگیم ،از دید هر فرد هم دیدگاه خودش درست ومنطقیه،البته نمیشه برای همه یه نسخه پیچید ،اما به نظر من خیلی مسخرس که بگیم حرفهای ما آثار مخربی داره!!خداوند عالم به همه افراد عقل وقدرت تصمیم گیری داده که خوب فکر کنند وبیاندیشند وخوب تصمیم بگیرند!!
نقل قول
 سپاس شده توسط آیتا
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۲:۴۰ عصر
ارسال: #22
واقعا" درست میگی سیندرلا

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۹:۱۰ عصر
ارسال: #23

بنظر منم ما اینجا راهکاری ارائه نکردیم که باعث عواقب مخربی بشه. جوونای امروز دیگه به حرفای اینو اون کاری ندارن و کار خودشون رو می کنن. ما فقط می خوایم در صورت امکان تجربیات خودمون و دوستان نزدیک رو در اختیار بقیه قرار بدیم, شاید براشون مفید باشه.

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
  • گروه ژ
  • کتی دیلمی
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۹:۴۰ عصر
ارسال: #24
آقا منو نگیرید خدایی میخوام افشاگری کنم.
آقایون عزیز ، برادران ، هم جنسان ! تا میتونید از این زن جماعت دوری کنید و گرنه در دامی مهلک گرفتار میشید و از اون به بعد باید بیاید تو سایت ما عضو بشید ، دنباللباس عروس و آرایشگاه و آتلیه بگردید. 3 (12)
نقل قول
 سپاس شده توسط شقایق2
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۱۰:۵۳ صبح
ارسال: #25
(۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۰ ۱۱:۰۰ صبح)nilaa نوشته است:  اتفاقا" خیلی از آدمهایی که اینطوری فکر میکنن و میخوان با محدودیت به صطلاح خودشون جامعه رو از فساد مبرا کنند بدتر جامعه رو به منجلاب میکشونن و همه رو از دین گریزون میکنند !!!
خود من با برخورد زیادی که با این آدمها داشتم تقریبا" دیگه به هیچیشون اعتقادی ندارم چون هر جا به نفع خودشون هست قضیه تغییر مسیر پیدا میکنه و فقط این حرفها راجع به دیگران صدق میکنه

من اول صحبتم گفتم از قضاوت عجولانه در مورد دیگران بپرهیزید . شما از کجای حرف من به این نتایج رسیدید؟ من گفتم این موضوعی نیست که فقط به تصمیم دختر وپسر وابسته باشد بلکه هر دوخانواده وجامعه را هم درگیر مکند وتایید حرف من مطالبی است که دوستان دیگر نوشته اند وشما هم اگر این عینک بدبینی رادر مورد آدمها از چشم خود بردارید خیلی حقایق را بهتر می بینید .
نقل قول
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۱۱:۰۰ صبح
ارسال: #26
اتفاقا" این شما هستین که باید عینک بد بینیتون رو بر دارین من خیلی وقته عینکی به چشم ندارم و همه مردم رو به یک چشم نگاه میکنم Smile
به کسی هم بدی نمیکنم و کینه ندارم Smile

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۱۱:۰۹ صبح
ارسال: #27

ارتباط دختر و پسر امروزه دیگه یک نیازه باید همدیگه رو بشناسن وقتی دونفر می خوان با هم دوست بشن مساما" سلیقه خودشون رو اعمال میکنن اگه قرار باشه یه دختر یا پسر بخواد با یه نفر دوست بشه بره نظر پدر و مادر و خواهر و برادر و... همه رو بپرسه هرکس یه نظری بده چنین آدمی با این مشخصات وجود نداره و باید ساختش تازه کسی که اینقدر استقلال فکر نداره که خودش بتونه واسه آینده و زندگیش انتخاب کنه و تصمیم بگیره بهتره کلا" از خیر همه چی بگدره نمیگم مشورت نکنن و همه عالم دهر هستن ولی یه چیزایی هست که ممکنه من خوشم بیاد ولی خواهرم نه لزومی نداره به میل اون رفتار کنم اون هروقت خواست شوهر کنه نظر خودش رو انجام بده
نقل قول
 سپاس شده توسط سارینا 1360
۱۵-آبان-۱۳۹۰, ۱۱:۵۰ صبح
ارسال: #28
به نظرمن که تنهایی خیلی بهترو بی دردسرتره چیه آدم عاشق میشه بعد ولت میکنن داغون میشی ، همینجوری تنهایی خوبه .

به سلام ها دل نمی بندم
از خداحافظی ها غمگین نمی شوم
دیگر عادت کرده ام به تکرار یکنواخت دوری و دوستی خورشید و ماه
نقل قول
 سپاس شده توسط سایان ، rima ، شقایق2 ، سپیده جوون ، ##سمانه## ، میم دختر
۲۴-آذر-۱۳۹۰, ۰۲:۰۴ عصر
ارسال: #29
سلام
دوستان من 20 سالمه و بعد از دوره دوستی حالا تنهایی رو ترجیح میدم
بنظرم خیلیی بهتره دردسر نداری ذیگه
اما یکم سخته
نقل قول
 سپاس شده توسط ##سمانه##
۲۶-آذر-۱۳۹۰, ۰۹:۳۵ عصر
ارسال: #30
بستگی به طرف مقابل و نوع رابطه داره همینطور به شخصیت آدما بعضیا راحت میتونن تنهایی و تحمل کنن و مشکلی باهاش ندارن ولی بعضی های دیگه نه
من فعلا تنهایی و ترجیح میدم
نقل قول
 سپاس شده توسط شقایق2 ، آیتا
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام