• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

تنقلاتی که خودمون درست کردیم

۲۳-آذر-۱۳۹۵, ۰۶:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-آذر-۱۳۹۵ ۰۶:۲۵ عصر توسط *ناهید*.)
ارسال: #151

RE: تنقلاتی که خودمون درست کردیم
(۷-آذر-۱۳۹۵ ۱۲:۲۷ صبح)مامان گل دخترا نوشته است:  منم ازین ترشکی که ناهید جون گفتن، درست کردم، خیلی ممنون، از دستورش؛ فقط من چون خیلی ترش دوست دارم، اصلاً توش نبات نزدم:

[تصویر: تنقلاتی که خودمون درست کردیم]

به به....نوش جونتون عالی شده..دلم خواستLubLubLub

تصویر: http://avazak.ir/Java/smili/Avazak.ir-smili16.gif
ღ❤N & R❤ღ
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان گل دخترا
۸-دي-۱۳۹۵, ۰۱:۰۳ عصر
ارسال: #152
دوستان لطفا دستور لواشک انار بهم میدین؟
نقل قول
 سپاس شده توسط *ناهید*
۷-مرداد-۱۳۹۶, ۰۶:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-مرداد-۱۳۹۶ ۰۶:۲۰ عصر توسط جوجه خوشگله.)
ارسال: #153

لواشک آلو
تصویر: ./uploads/201707/post_78208_1501339811_f2fd0f6a32910078c3a227fe4eea7a56.attach
نقل قول
 سپاس شده توسط sama_6399 ، fereshte.t ، pishi68 ، elahe***jooon ، مامان گل دخترا ، *ناهید* ، K.L.S
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۸-مرداد-۱۳۹۶, ۰۴:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-شهريور-۱۳۹۶ ۰۵:۱۶ عصر توسط جوجه خوشگله.)
ارسال: #154

نقل قول
۲۸-آذر-۱۳۹۶, ۰۵:۴۲ عصر
ارسال: #155

چیپس ماکارونی
ماکارونی پاپیونی یک بسته(به غیر از پاپیونی هم میشه من امتحان کردم).پودر سوخاری به میزان لازم.نمک فلفل و زرچوبه به میزان لازم
طرز تهیه:ماکارونی را با اب نمک و کمی روغن بجوشانید تا نرم شود بعد ابکش کنید . سپس ارد سوخاری را با نمک زرچوبه و فلفل مخلوط کرده ماکارونی ها را در ان غلتانده و در روغن داغ سرخ کنید . در انتها میتوانید بعد از خنک شدن با سس میل کنید.

نقل قول
 سپاس شده توسط مامان گل دخترا ، amour.alone ، K.L.S
۱۷-خرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۰۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-خرداد-۱۳۹۷ ۱۲:۰۵ عصر توسط مامان گل دخترا.)
ارسال: #156

Tongue RE: تنقلاتی که خودمون درست کردیم
لواشک گوجه سبز:
 تصویر: ./uploads/201806/post_63379_1528360357_b4889b747ad0bfa12396f59682e70615.attach

اینم بعد از کندن از سینی:

تصویر: ./uploads/201806/post_63379_1528360396_be10235c26e62d85ae05e1842fb50965.attach

یه توضیح هم بدهم،
من تعداد سینی های فلزیم زیاد نیست، برای همین 1 مقداری از مایع لواشک رو توی ظروف اوپال یا آرکوپال می ریزم. کف ظرف رو خوب چرب می کنم، بعد هم به راحتی کنده می شن. با گرمایی که الان وجود دارد، حداکثر 2 روز توی ایوان بگذاریمشون، کامل خشک می شن (البته به ضخامت مایع لواشک هم بستگی دارد).

ارزش کار اونایی که هر وقت میرن خرید، دنبال جنس ایرانی میگردن، بیشتر از ارزش کار اوناییه که هر وقت یه گدا می بینند بهش پول میدن.
یعنی حتما باید یه کارخونه تعطیل بشه و کارگرش بیکار بشه و بیاد گدایی کنه تا ما دلمون به حالش بسوزه؟
نقل قول
 سپاس شده توسط جوجه خوشگله ، *ناهید* ، roshanak7367 ، K.L.S
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام