• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

تنقلاتی که خودمون درست کردیم

۲۲-آبان-۱۳۹۳, ۱۱:۴۶ صبح
ارسال: #31
RE: تنقلاتی که خودمون درست کردیم
(۲۲-آبان-۱۳۹۳ ۱۱:۲۹ صبح)Roooz نوشته است:  خانومای عزیز میشه تو فر هم میوه خشک کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فرت رو روشن کن بزار حسابی توش گرم بشه
میوه های که نازک کردی بچین تو سینی
فرت رو خاموش کن سینی رو بزار تو
به همین سادگی به همین خوشمزگی

خسته ام ! کاش کسی حال مرا می فهمید ...
غیر از این بغض که در راهِ گلو سد شده است .........
نقل قول
 سپاس شده توسط farzaneh_del ، lovelygirl26 ، miss.hadis ، Razdar ، مامان گل دخترا ، mahtabjon ، Maryam290
۲۲-آبان-۱۳۹۳, ۱۱:۴۶ صبح
ارسال: #32
من تجربه هردو مدل رو دارم هم داخل فر هم روی شوفاژ
بنظر من وقتی داخل فر میذاریم یک دست تر و قشنگ تر خشک میشه!
بازهم سلیقه ای هست Smile

خدایا مرا آن ده که آن به

"گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود"
نقل قول
 سپاس شده توسط farzaneh_del ، mahya .kh ، miss.hadis ، Razdar ، Maryam290 ، baran89
۱۹-آذر-۱۳۹۳, ۰۱:۳۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-آذر-۱۳۹۳ ۰۲:۴۸ عصر توسط elma joon.)
ارسال: #33

اینم آموزش پفک هندی خونگی من با تصویر
دو قاشق غذاخوری نشاسته ذرت
یک و نیم لیوان آب سرد
نمک کمی واقعا کم یک چهارم قاشق چایخوری
روغن مایع در حد 3 تا 4 قطره
رنگ خوراکی چند قطره
همه مواد رو مخلوط کنید غیر از رنگ و هم بزنید تا سفت بشه ولی در حدی که از قاشق بریزه و رقیق باشه بعد کف سینی ها نایلون بندازید و قاشق قاشق مواد و بریزید داخلش
حالا بزارید تا مواد سرد بشه و خودشو بگیره و بعد توی آفتاب یا روی بخاری خشکش کنید تا شیشه ای بشه ولی بهتره روی بخاری هم مستقیم نزارید من خودم روی کتری روی بخاری گذاشتم
اینم بگم چند جا دیدم نوشته میشه به مواد آبلیمو و یا فلفل هم زد تا مزه دار بشه اگر خواستین آبلیمو بریزید اندازه یه قاشق بریزید و به جاش از مقدار آب کم کنید
بعد اینکه شیشه ای شد و درست شد باید تو روغن سرخ کنید یادتون نره خشک خشک بخورید 3 (12)
[تصویر: تنقلاتی که خودمون درست کردیم]" alt="تصویر: [تصویر: تنقلاتی که خودمون درست کردیم]" title="تصویر: [تصویر: تنقلاتی که خودمون درست کردیم]" />
[تصویر: تنقلاتی که خودمون درست کردیم]" alt="تصویر: [تصویر: تنقلاتی که خودمون درست کردیم]" title="تصویر: [تصویر: تنقلاتی که خودمون درست کردیم]" />
نوش جان

من از بی قدری خار سر دیوار دانستم که ناکس؛ کس نمی گردد از این بالا نشینی ها
ماییم و نوای بی نوایــی
بسم لَّه اگر حریف مایید
لبیک یا حسین
السلام علیک یا اباعبدالله
نقل قول
 سپاس شده توسط soudi ، shabnamjon ، lilimashi ، nazanin banoo ، nargessss ، سنجاب ، سحر بانی ، مامان دو تا نی نی ، nonoo ، هیفا ، hasti_d ، bonny lady ، Paramour ، tara60 ، وفا ، سحرافشاری ، الهه ناز67 ، 3aman goli ، ژینا هستم ، tara 1987 ، nasrin_71 ، عشق احسان ، yek doost ، gissu kamand ، احسانه ، رویااا ، مرمر ، Fatijoon ، lovelygirl26 ، secret ، زمرد_شوشو ، hengamehh ، نیلوفر.حامد ، samiiira_ziba ، miss.hadis ، Razdar ، مامان گل دخترا ، 3lena ، Reyhaneh70 ، sogand irani ، وایولا ، marziye521 ، aroosedey93 ، ✘آســــــــــموטּ❤ ، Maryam290
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۹-آذر-۱۳۹۳, ۰۱:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-آذر-۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ عصر توسط elma joon.)
ارسال: #34

این سری رو یکم بهش بگین پودر زدم ببینم چی میشه

بچه ها من هر شب دارم یه رنگی درست میکنم تا حالا قرمز سبز و صورتی پزیدم امشبم یا آبی یا بنفش میپزم پزTongue3 (12)

ماییم و نوای بی نوایــی
بسم لَّه اگر حریف مایید
لبیک یا حسین
نقل قول
 سپاس شده توسط soudi ، lilimashi ، zibaye ziba ، NafaS_BaNoO ، 3aman goli ، *z.a.h.r.a* ، احسانه ، miss.hadis ، Razdar ، Maryam290
۱۹-آذر-۱۳۹۳, ۰۲:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-آذر-۱۳۹۳ ۰۲:۰۷ عصر توسط سحر بانی.)
ارسال: #35
عزیزم نمیشه 1 جوری درست کرد که مث این اماده ها خوشگل باشه 1 طرحی داشته باشه؟

بعد عزیزم نگفتی رنگو کی اضافه کنیم
نقل قول
 سپاس شده توسط elma joon ، 3aman goli ، miss.hadis ، Razdar ، Maryam290
۱۹-آذر-۱۳۹۳, ۰۲:۳۴ عصر
ارسال: #36
برای خشک کردن میوه تو فر چه مدت زمانی باید فر و روشن بزارم که محیط داخلش گرم بشه ؟بعد میوه ها رو چند ساعت بزارم تو فر خاموش با گرماش؟؟؟

جات اینجــ♥ـاست عشقـــم …

((وَإِن يَكَادُ الَّذِينَ كَفَرُوا لَيُزْلِقُونَكَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّكْرَ وَيَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِكْرٌ لِّلْعَالَمِينَ ))
نقل قول
 سپاس شده توسط elma joon ، miss.hadis ، Razdar ، Maryam290
۱۹-آذر-۱۳۹۳, ۰۲:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-آذر-۱۳۹۳ ۰۲:۵۰ عصر توسط elma joon.)
ارسال: #37

بببین سحر بانی جان گلم من به طراحی روی اینا خیلی فکر کردم احتمال میدم بشه ولی یکم سخته چون زودی ژله ای میشه و سفت میشه احتمال داره بریزیم تو قیف بتونیم شکلی کنیم من هنوز انجام ندادم گلم به هر حال بهش میگن خونگی کارخونه ای امکانات خاص دارن مواد نگهدارنده دارن نمیدونم حالا ایشالا سعیمو میکنم اگر میشد و تونستم میزارم
رنگ رو وقتی دیدیم داره سفت میشه مواد مرحله آخر آخر میریزیم دیگه در حد یک یا دو قطره کافیه من میخوام رنگ لبو بزنم ببینم چی میشه

مهسا جان الان که زمستونه بزار رو بخاری یکی دو روز نشده خشک میشه فر نمیخاد که گاز به این گرونی حیفت نمیاد اینقدر پول بدی اداره گاز؟؟؟3 (12)3 (12)3 (12)3 (12)

ماییم و نوای بی نوایــی
بسم لَّه اگر حریف مایید
لبیک یا حسین
نقل قول
 سپاس شده توسط سنجاب ، mahsa and saeed ، zibaye ziba ، سحر بانی ، NafaS_BaNoO ، miss.hadis ، Razdar ، Maryam290
۲۳-آذر-۱۳۹۳, ۱۰:۰۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-آذر-۱۳۹۳ ۱۰:۳۶ صبح توسط elma joon.)
ارسال: #38

سلام سلام
اینم پفک طرح دار کار دیشب
اونا که گل و قلب هست موادو اول ریختم کف ظرف پهن کردم با پشت قاشق امروز صبح قالب زدم قبل روی بخاری گذاشتن و شیشه ای شدن
اونا که مامان خانم میگن شکل ماهی و بومرنگ شده رو هم با قاشق اینطوری ریختم کف ظرف

بچه ها اینم رنگهای مختلفش

ماییم و نوای بی نوایــی
بسم لَّه اگر حریف مایید
لبیک یا حسین
نقل قول
 سپاس شده توسط سنجاب ، lilimashi ، soudi ، shabnamjon ، NafaS_BaNoO ، dream ، heven ، Paramour ، isel ، وفا ، hasti_d ، elaheh naz ، rojan joooni ، پیشو ، 3aman goli ، nasrin_71 ، عشق احسان ، FesGheli ، secret ، sama-ali ، #neda# ، نیلوفر.حامد ، miss.hadis ، Razdar ، imanz ، 3lena ، Reyhaneh70 ، marziye521 ، Maryam290
۲۵-آذر-۱۳۹۳, ۱۲:۱۵ عصر
ارسال: #39
سلام دوستانHeart
برنجی که بعد سرخ کردن پف میکنه و سفید میشه باید با پلوی کته درست شه؟
من یه جا شنیدم برنج کامل پخته نشده باید برداریم و بعد سرخ کنیم. درسته؟

**اللّهم صل علی محمد وآل محمد**

خدا رو شکر جشن ما هم به خوبی و خوشی گذشت.Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط elaheh naz ، miss.hadis ، Razdar ، Maryam290
۲۵-آذر-۱۳۹۳, ۰۵:۰۳ عصر
ارسال: #40

(۲۵-آذر-۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ عصر)نرجس سادات نوشته است:  سلام دوستانHeart
برنجی که بعد سرخ کردن پف میکنه و سفید میشه باید با پلوی کته درست شه؟
من یه جا شنیدم برنج کامل پخته نشده باید برداریم و بعد سرخ کنیم. درسته؟

نه با هر پلویی میشه
حتی برنج مونده داخل یخچال فقط باید بذاری خشک شه و بعد سرخش کنی

درخشان ترین تاجی که مردم بر سر می نهند

در آتش کوره ها ساخته شده است .

"چارلی چاپلین"
نقل قول
 سپاس شده توسط elaheh naz ، elma joon ، پیشو ، نرجس سادات ، miss.hadis ، Razdar ، Maryam290
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام