نظرسنجی: مارک تلویزیونی که خریده اید چیست؟
سامسونگ
ال جی
سونی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جی وی سی
صنام
آزمایش
مادیران
فیلیپس
هیتاچی
ایکس ویژن
اسنوا
سایر مارک ها...
[نمایش نتایج ]
توجه: این یک نظرسنجی عمومی است و سایر کاربران می‌توانند رای شما را ببینند.

تلویزیون

۱۱-شهريور-۱۳۹۱, ۱۰:۱۵ صبح
ارسال: #21
RE: خرید تلویزیون
بچه ها برید کیفیت تصاویر رو ببینید تو جمهوری که نمایندگی همش هست ما رفتیم خرید کنیم سونی و هیتاچی از همه بهتربودن واقعا کیفیت تصویرشون با همه متفاوت بود ما اولش میخواستیم سونی بگیریم ولی با بررسی های انجام شده هیتاچی برداشتیم
دی وی دی رو هم صنام برداشتیم

12مهر زيباترين روز در زندگي ماست
سال 91 پيوند يكي شدن من و همسرم
سال 93 دراغوش گرفتن زيباترين هديه خدا پسرم آرسين
نقل قول
 سپاس شده توسط sibgol ، samira- s.m
۱۲-شهريور-۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ عصر
ارسال: #22
(۴-مرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ صبح)sanaz jon نوشته است:  من شوهرم سر خرید سامسونگ و سونی با هم کلی حرف زدیم و قیمتارو بالا پایین کردیم اخرش رفتیم سونی خریدیم ال ای دی 40 اینچ با سینما خانگی 1900 واسمون تموم شد

عزیزم میشه بگی کی خریدی؟ و از کجا؟
نقل قول
۱۶-شهريور-۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ عصر
ارسال: #23

بهترین برند صوتی و تصویری سونی هستش.

اصلا قابل مقایسه با هیچ برندی نیست. بهترین کیفیت تصویر فقط سونی.

راستی فیلیپس هم خوبه. اما خیلی گرونه.

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence
(Charles Bukowski)
نقل قول
  • تقی زاده
  • کتی دیلمی
۲۰-شهريور-۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ صبح
ارسال: #24
بچه ها ما دیروز رفتیم تلوزیونمون رو خریدیم.کلی پرسو جو کردیم به بودجه ما که می خواسیتم 3d بخریم فقط سامسونگ و ال جی می خورد.که ما ال جی رو انتخاب کردیم.کیفیت تصویرش فوق العاده است. بعد برتری ال جی تو اینچش بود که 42 بود بعد هر چی ضربه به صفحش بزنی هیچیش نمیشه نه ردی به جا میزاره نه کریستال رنگاش خراب میشه.بعد 4 تا عینک 3d با 2تا عینک بازی میده.واسه ما که xbox داریم خیلی خوبه عینک بازیش.عینک سامسونگ شارژیه باید ببری جلو tv تا بشناسه.خیلی ام چشمو میزنه.با باطری هم کار میکنه ولی ال جی یه عینک سبک بدون باطری نیازی نداره ببری تا بخونتش هر وقت خواستی میزنی.قیمت عینکاشم 10 تومنه ال جی ولی سامسونگ 90 تومن.سینما خانوادگی ام خریدیم.کلش با هم 29.000.000 ریال شد.
نقل قول
 سپاس شده توسط ariii
۲۳-شهريور-۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ صبح
ارسال: #25
(۲۲-شهريور-۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ عصر)لیلیوم20 نوشته است:  ما یک ماه پیش سامسونگ ال‌‌ای دی ۴۲ اینچ خریدیم. خیلی‌ هم راضی‌ هستیم.Lub

مبارکه عزیزم
چند خریدین؟مدلش چیه؟؟؟؟Huh

New1
نقل قول
۲۳-شهريور-۱۳۹۱, ۰۴:۴۰ عصر
ارسال: #26

من پارسال از بانه سونی cx 46 اینچ خریدم 1 تومن شهر خودمون1.400 بود الان شده 1.800Dodgy
modem wireless dare......HD هست........ و غیرهHuhBlush

“Honesty is the best policy. If I lose mine honor, I lose myself.”
Cool
نقل قول
 سپاس شده توسط nillgoon
۲۶-مهر-۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ عصر
ارسال: #27
بچه ها من ال ای دی مارک ال جی گرفتم ۴۲اینچ ۱۳۰۰۰۰۰ خدایی شوکه شدمممم انقد گرون شده .. بکه از بانه بگیرید منم از بانه گرفتتممممم... برادرم چهار سال ه از بانه خریده اخ نگفتهههه کیفیتش مثل روز اول هستش...

ﺭﺍﺣﺖ ﻧﻮﺷﺘﯿﻢ : « ﺑﺎﺑﺎ ﻧﺎﻥ ﺩﺍﺩ » !

ﺑﯽ ﺁﻧﮑﻪ ﺑﺪﺍﻧﯿﻢ ﺑﺎﺑﺎ ﭼﻪ ﺳﺨﺖ ، ﺑﺮﺍﯼ ﻧﺎﻥ ﻫﻤﻪ ﺟﻮﺍﻧﯿﺶ ﺭﺍ ﺩﺍﺩ !
برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید ممنون....
نقل قول
۲۶-مهر-۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ عصر
ارسال: #28
من پلاسما 43 اینچ سامسونگ خریدم تو ماه رمضون 1 تومن

6 مهر91 Lub
نقل قول
۲۶-مهر-۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ عصر
ارسال: #29
با این وضع دلار بانه اصلا نمی ارزه برید،من دختر عموم از بانه lcd پاناسونیک 42 خریدن 1200،ابته قضیه واسه 4 ماه پیشه،ما یه ماه بعد 3d smart led 42 ال جی خریدیم از تهران 1800،من بانه رفتم 2 -3 سال پیش خیلی به صرف بود تلویزیون و کولر از بانه،ولی الان نه،با این وارد کننده ها دلار نیمه دولتی بهشون میدن اونا که کارشون غیر قانونیه،نرین که گرونی بیداد میکند،همون تلویزیون سایت بانه قیمت زده بود 2200،دیگه بانه مثل قبل نیست،اگه یکمم ارزونتر باشه به نداشتن گارانتی وبنزین نمی ارزد،میتونید شماره ی مغازه های اونجا رو بگیرید زنگ بزنین قیمت بگیرین،تازه واستون میفرستن خودشون اگه فک میکنین ارزونتره
نقل قول
 سپاس شده توسط karhe
۱۶-آبان-۱۳۹۱, ۰۷:۱۶ عصر
ارسال: #30

f بچه هااااااااا شوهری من ماه رمضون یه ال ای دی 32 اینچ سه بعدی ال جی خرید 1200 این هفته پرسیدیم 2 ملیوووووووووووووووون ..اگه میتونید دست نگه داریدددددددددددد

خدایا تا عمر دارم شکرت میکنم برای وجود همسرم و دخترمتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام