نظرسنجی: مارک تلویزیونی که خریده اید چیست؟
سامسونگ
ال جی
سونی
پاناسونیک
شارپ
توشیبا
جی وی سی
صنام
آزمایش
مادیران
فیلیپس
هیتاچی
ایکس ویژن
اسنوا
سایر مارک ها...
[نمایش نتایج ]
توجه: این یک نظرسنجی عمومی است و سایر کاربران می‌توانند رای شما را ببینند.

تلویزیون

۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۳۳ عصر
ارسال: #11
RE: خرید تلویزیون
همسری من خیلی از این چیزا سر در میاره ..میگه سونی یه زمانی حرف اولو می زد و از جایی لنگ شد که ال ای دی نزد اولش و بعدش وقتی دید سامسونگ و ... اینقد تو ال ای دی پیشرفت کردن اونم دست به کار شد
به نظر اون سونی فقط به خاطر اسمش از بقیه گرونتره و الا الان سامسونگ و پاناسونیک و شارپ اصل حرف اول رو میزنن
نقل قول
 سپاس شده توسط tina66
۴-مرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۵۴ صبح
ارسال: #12
من شوهرم سر خرید سامسونگ و سونی با هم کلی حرف زدیم و قیمتارو بالا پایین کردیم اخرش رفتیم سونی خریدیم ال ای دی 40 اینچ با سینما خانگی 1900 واسمون تموم شد
نقل قول
 سپاس شده توسط tina66
۴-مرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۳۷ عصر
ارسال: #13
کسی کیفیت شارپ رو میدونه ؟
همسر من میگه شارپ خوبه .
ولی من سامسونگ دوس دارم . کسی میدونه شارپ بهتره یا سامسونگ ؟
نقل قول
 سپاس شده توسط tina66
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۹-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۰۲ عصر
ارسال: #14
%100 شارپ عزیزم اصلا قبال مقایسه نیستن .

21 اسفند بهترين روز زندگيم خدايا تو هر چه باشكوه تر شدن اين روز ياريم كن.
نقل قول
 سپاس شده توسط aroose mehr ، tina66
۹-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۰۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-مرداد-۱۳۹۱ ۰۲:۰۹ عصر توسط آوا.)
ارسال: #15
عزیزم شارپ بهتره

(۹-مرداد-۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ عصر)آوا نوشته است:  عزیزم شارپ بهتره

اما بچه هایی که 3d میخوان LG از سونی و سامسونگ خیلی بهتره. اونم به خاطر عینکای جدیدش هست که passive. عینک active نمی تونی یه فیلم 2 3 ساعته رو باهاش ببینی، چون حال آدمو بد میکنه و اگر به کناره ها نگاه کنی به خصوص جاهایی که رنگ روشن تری داره مثل دیوار همش میپره. اما عینکهای LG این مشکل ندارن و من که خیلی باهاشون فیلم 3d میبینمو چشام هم اصلا اذیت نمیشه. میتونید برید تو مغازه ها و خودتون این که میگم رو ببینید.
نقل قول
 سپاس شده توسط tina66
۳۰-مرداد-۱۳۹۱, ۰۴:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-مرداد-۱۳۹۱ ۰۴:۴۲ عصر توسط نیلوفرر.)
ارسال: #16
شارپ بهتره به شرطی که اصل باشه اما تو این دوره جنس اصل پیدا نمیشه..... به نظر من در حال حاضر از نظر کیفیت و تکنولوژی و خدمات پس از فروش تو ایران هیچی به پای ال جی و سامسونگ نمیرسه.... بقیه همه پول مارک و برند و مگیرن در حالیکه هیچ کدوم دیگه اصل جنس نیستن و خدمات پس از فروش جالبیم تو ایران ندارن.... ما خودمون 3d گرفتم ... نسل جدید ال ای دی های smart ال جی .... اینم عکسش:
http://www.lg.com/ir/tv-audio-video/tele...M66100.jsp
نقل قول
۶-شهريور-۱۳۹۱, ۰۸:۲۳ صبح
ارسال: #17
بچه ها سه بعدی ال جی مدل جدید که ماهواره تبلیغ داره خوبه؟خیلی خوشکله

حضور آرامت مدتهاست در کنارم نیست......
ولی یادت مهمان همیشگی قلبم است.New1
خدایا بچمو در پناه خودت حفظ کن، 36
نقل قول
۶-شهريور-۱۳۹۱, ۰۲:۳۹ عصر
ارسال: #18
(۶-شهريور-۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ عصر)سحر ایرانی نوشته است:  بچه ها LED سفییییییید هست ایااااااا؟!Big Grin

بله یه مدل فلیپس داره دور قابش سفیده که با تصویر زمینه رنگش عوض میشه،فک کنم بشه بدون اون تکنولوژی هم ازش استفاده کرد،ولی قیمتش مناسب نیست پارسال من قیمت کردم 5 تونم بودWink
نقل قول
 سپاس شده توسط سحر ایرانی
۶-شهريور-۱۳۹۱, ۰۲:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-شهريور-۱۳۹۱ ۰۲:۵۲ عصر توسط ariii.)
ارسال: #19
(۶-شهريور-۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ صبح)sibgol نوشته است:  بچه ها در مورد JVC کسی نظری نداره، JVC ژاپنیه و مونتاژ مالزیه
شارپم ژاپنیه ولی مونتاژ ایران
قیمت هردوشون هم خیلی منطقی تر از سامسونگ و سونیه، برنداری معروفی هم هستن

ببین ما 12 سال پیش فک کنم یه ظبط داشتیم زودی خراب شد،به نظر من lg و samsung بهتره،16 سال پیش یه تلویزیون lg خریدیم هنوز داره کار میکنه بیچاره تازه گیا یه مشکل کوچولو پیدا کرده که زیادم مهم نیست

(۶-شهريور-۱۳۹۱ ۰۲:۴۲ عصر)سحر ایرانی نوشته است:  SurprisedSurprisedSurprised
ینی sony,samsung,panasonic...هیچ کدوم ندارن؟!!Huh
ولی من تو اینترنت که سرچ کردم بووودSad
گفتم شماها که رفتی خرییید شاید تو بازار ایران دیده باشینCrying

دوستم اگه تو نت دیدی حتمن هست،من چون دنبالش نبودم دقت نکردم،یعنی به چشمم هم نخورد،اینم یکی از دوستام ازم خواسته بود واسش قیمت بگیرم،دعا میکنم اونی که میخوایو پیدا کنیAngelNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط سحر ایرانی ، sibgol
۱۱-شهريور-۱۳۹۱, ۱۰:۱۳ صبح
ارسال: #20
راس میگی؟ ما JVC نداشتیم، ولی شارپ قدیما خوب بود الان نداریم
پاناسونیک چطور؟ در مقایسه با سامسونگ چطوره؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام