• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

تفاوت های فرهنگی و مالی چقدر در ازدواج تاثیر گذار است؟

۱۸-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ عصر
ارسال: #1
تفاوت های فرهنگی و مالی چقدر در ازدواج تاثیر گذار است؟
به پیشنهاد دوستمون sonaryan
فکر کنم یه همچین موضوعی داشتیم پیداش نکردم اگه بود بگید که پاک کنم دوستای خوبم
حالا بیاید نظرتونو بگیدCool 

لحظه ها را میگذرانیم تا به خوشبختی برسیم ,غافل از اینکه خوشبختی در آن لحظه ها بود که گذراندیم
نقل قول
 سپاس شده توسط sonaryan ، tameshki ، nasibe_603
۱۸-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ عصر
ارسال: #2
RE: تفاوت های فرهنگی و مالی چقدر در ازدواج تاثیر گذار است؟
به نظر من قسمت مالیش به طرفین بستگی داره...ممکنه یه پسری که وضعش توپ باشه بره خونه ی دختری از طبقه متوسط خواستگاری.خب اگر این ادم اصیل باشه و تازه به دوران رسیده نباشه هیچ وقت مالشو نمیکوبونه توی سر دختر...وبرعکس هم همینطور...من اینجور موارد زیاد توی فامیل دیدم....و اگر دختری که توی ناز بزرگ شده بخواد با پسری از خودش پایین تر از لحاظ مالی ازدواج کنه بتونه با اون وضع کنار بیاد و توقعاتشو بیاره پایین و قانع باشه خب خوبه...بستگی به آدمش داره...البته معیارها متفاوته.من خودم واقعا مادیات مهم نبود با اینکه خودم توی ناز بزرگ شده بودم...و معیارهای اصلیم چیزای دیگه بود که شالوده ی یک زندگی بود و فکر میکردم اگه نباشه نمیتونم زندگی کنم....
در مورد تفاوت فرهنگی این از نظر من خیلی مهمه...بهتره 2خانواده و دختر پسر به هم نزدیک باشن...به نظر من ادم حرص میخوره که چرا مادر خواهره اینو گفت...عروسیو میخواد اینجور بگیره...اینجور لباس میپوشه و هزارتا چیز...اگه به هم نزدیک باشن خیلی ازین حرف و حدیثا کم میشه

من باید مثل قبل مانکن شم Cool

وزن اولیه:72.200

وزن فعلی: 63

هدف اولیه:68
هدف دوم:63
هدف سوم:57

تاریخ شروع30 خرداد 94
نقل قول
 سپاس شده توسط sonaryan ، tameshki ، atish ، mina14 ، simin ، نازي ، hoda.1221 ، مهر1 ، fatima.s ، noor ، سلین ، hani moon ، dokhtare_zemesoon ، nasibe_603 ، marisa ، banoo narges ، mmot
۱۸-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ عصر
ارسال: #3
تاثیر داره خیلییییی زیاد!
من یه دوستی دارم خیلی خیلی پولدارن و 3 تا برادر بزرگتر داره !2 سال پیش با پسر عموی یکی از دوستام ازدواج کرد که وضع مالی اونا هم خوب بود ولی نه تا این حد.
در عوض این دوستم خانوادش مذهبی بودن نه این که چادری باشن ولی پیش نامحرم روسری میزاشتن و لباس مناسب میپوشیدن!بعد ازدواجش یه بار تو عروسی دوستم دیدمش اصلا باورم نمیشد این همون ایدا باشه!موهاشو قشنگ درست کرده بود و یه لباس راحت و خوشگل پوشیده بود.دوستم که دختر عموی شوهر ایدا بود گفت پیام شرط گذاشته که ایدا باید حجابش رو بزاره زمین و اونم قبول کرده!!!!
2 سال پیش سرویس جواهرش 50 تومن بود!اون روز با دوستم (دختر عموی پیام) حرف میزدم گفت ایدا اینا طلاق گرفتن!خیییلییی تعجب کردم!
گفت مامان و برادرش میگفتن باید خونه بخری به نام دختر ما!حالا ویژگیهای خونه رو داشته باشین:کمتر از 400 متر نباشه و در بهترین نقطه ی شهر باشه!!!!
اینا هم قبول نکردن و اختلافاشون شروع شده و اخرشم که .....
خلاصه به نظر من ضرب المثل کبوتر با کبوتر باز با باز رو باید جدی گرفت!!!!

پيج من تو اينستاگرام~~> _._nasim_._
New2
نقل قول
 سپاس شده توسط tameshki ، سپیده صبح ، sonaryan ، sevdayi ، شیم شیم ، سلین ، nasibe_603 ، marisa ، (*ســارا*)
  • گروه ژ
۱۸-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۱۲ عصر
ارسال: #4

اختلاف فرهنگی بییییییییییییییییییییییییییییییییی نهایت مهمه،اصن شالوده و اساس تداوم یا جدا شدن همینه،بی نهایت هم اذیت کن هستش
نقل قول
 سپاس شده توسط tameshki ، sonaryan ، سلین ، nasibe_603 ، awin
۱۸-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۱۲ عصر
ارسال: #5
بسیار بسیار تاثیرگذارند. دوستان بیایید مثال بزنید من تایید کنم Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط sonaryan
۱۸-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ عصر
ارسال: #6
تفاوت فرهنگی خییلی مهمه و کنار اومدن باهاش سخته اما مالی رو اگه کم توقع باشی میشه حل کرد!

در انتظار وصال Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط miss69 ، سلین ، فیروزه444 ، patrisa
۱۸-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۲۶ عصر
ارسال: #7
همه چیز در استحکام یک خانواده و شکلگیریش نقش داره.ولی به نظر من همهههههههههه چیز به شعور و سطح درک و فهم طرفین بستگی داره.من خودم ایرانی هستم اما همسرم هندی! یعنی هیچی به هیچی ربط نداره.اما الان 2 سال هست که باهم هستیم و از داشتن هم خدارو شکر میکنیم.حتی وجود این تفاوتهای فرهنگی زندگیمونو جذابترهم کرده! وجود تفاوت و هضمش مشکل هست اما دلیل بر اختلاف نیست یعنی هر مشکلی که باعث فتنه نمیشه!

* من….هستم
قدرتمندترین کلمات هستند چرا که هر کلمه ای بین این دو قرار دهید واقعیت شما را شکل می دهد.
من اشرف مخلوقات هستمAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط فرناز1365 ، sonaryan ، مهر1 ، sevdayi ، ويس ، اهورا ، raha-71 ، آذی
۱۸-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۳۱ عصر
ارسال: #8
از نظرِ مالى اصلا مهم نیست
ولى از نظرِ فرهنگى سختِ ممکنه اوایل دختر و پسر این رو درک نکنند ولى بد از یه modt سخت میشه
نه از این لحاظ که این ۲ نفر نمیتونم با هم بسازن
نه نمیتونم با خانواده هم بسازن inchiziye که من باهاش روبرو هستم
نقل قول
 سپاس شده توسط shania ، وسعت ، sonaryan ، marisa ، آذی
۱۹-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ صبح
ارسال: #9
به نظر من تفاوووووووت فرهنگی خیلی ازار دهندست ولی اجتناب ناپذیرم هست
شما با خاله یا داییتون حتی! که مادر پدراشون یکی بوده اختلاف فرهنگی دارین
اما اگه از حد تعادل خارج بشه تنها چیزیه که میتونه پاتونو به دادگاه طلاق باز کنه
تفاوت مالی هم خیلی مهمه اما نه اندازه فرهنگی
نقل قول
 سپاس شده توسط shania ، tameshki ، sonaryan ، samira mz ، شیم شیم ، پرن ، اهورا ، eli and kazem ، marisa ، LaBelle
۲۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۴۰ عصر
ارسال: #10
به نظر من هر کدومشون به نوبه ی خود تاثیر دان.شاید بیشتر یا کمتر

تدریس خصوصی زبان فرانسه
نقل قول
 سپاس شده توسط ساره ، awin
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام