نظرسنجی: آيا با روش جديد عضويت (email confirmation) موافق هستيد ؟
بله کاملا.
فرقي نمي کند. در هر حال کسي که علاقه مند باشد عضو مي شود
خير. اين کار از عضويت اعضاي جديد جلوگيري مي کند.

تغییر در روال عضویت سایت

۱-آبان-۱۳۹۰, ۱۰:۲۹ صبح
ارسال: #1
تغییر در روال عضویت سایت
با سلام به همه دوستان گل نوعروسی
یه مطلب مهمی هست که باید به اطلاع همه برسونم
از یک سال پیش که این سایت رو تاسیس کردیم ، تمام تلاشمون بر این بود که کاربرا بدون دغدغه و به راحتی در سایت عضو بشن و بتونن با آرامش فعالیت کنن.
اما امروز شاهد اون هستیم که بعضی از افراد با عضویت های مکرر و به هم زدن روال عادی بحث های داخل سایت ، آرامش کاربران رو به هم زدن و کم کم خیلیا به هم شک می کنن که فلانی دو تا نام کاربری داره.
برای همین از امروز روال عضویت به این صورت هست که سایت به ایمیل شما یک confirmation میفرسته و شما بعد از تایید اون ، عضو رسمی سایت میشید.
لازم به ذکره که این مساله تغییری در کار کاربران فعلی به وجود نمیاره.
امیدوارم این کار شک و شبهه های پیش آمده رو از بین ببره و جو صفا و صمیمیت همیشه در سایت حاکم باشه.

اگر نظر یا پیشنهادی دارید بفرمایید. آیا با این کار موافق هستید یا نه؟ آیا راه بهتری سراغ دارید؟
نقل قول
 سپاس شده توسط sese ، bahar ، mahshid ، rozrita ، new bride ، mattina ، samira- s.m ، مرضیه ، khofoloo ، افروز ، لاله. ، ziba66 ، fa mo ، fatiti ، jessi ، SAFFRON ، maryam_gri ، elize ، HiddenBride ، شانتی ، karaneh ، nonoo
۲۵-بهمن-۱۳۹۰, ۰۴:۲۷ عصر
ارسال: #2
RE: تغییر در روال عضویت سایت
کاش این ورود کاربر مهمان رو هم ببندید...
نقل قول
 سپاس شده توسط بهاردخت ، shaparaki ، HiddenBride ، mhdshs ، nazi76 ، karaneh ، Bernadet ، elaheh1366 ، عکاسباشی ، 3piid
۲۵-بهمن-۱۳۹۰, ۰۴:۴۹ عصر
ارسال: #3
آخی براید جان... آره به نظر منم کاربر مهمان رو ببندید.دیگه داره سواستفاده میشه

وقت خود را بیهوده تلف توضیح دادن ها نکنید،
مردم فقط آنچه را که دوست دارند بشنوند،
میشنوند.
نقل قول
  • اساطیر
  • گروه ژ
۲۵-بهمن-۱۳۹۰, ۰۷:۰۶ عصر
ارسال: #4
عضویت با دعوت نامه هم بد نیست

٢١ اردیبهشت آغاز آرامشم.خدایا شکرت به خاطر همه چیز .
آدرس اینستام shahrzad_salon
نقل قول
 سپاس شده توسط shaparaki ، mhdshs
۲۷-بهمن-۱۳۹۰, ۱۲:۰۷ عصر
ارسال: #5
آقای نالیکس خواهشا ورود کاربر مهمان را ببندید؛تازگیها کاربران مهمان خیلی سو استفاده می کنند و الفاظی که مناسب این سایت خوب نیست را بکار میبرند..مثال امروزش تو تاپیک بهترین راه..
نقل قول
 سپاس شده توسط افروز ، shaparaki ، karaneh
۲۹-بهمن-۱۳۹۰, ۱۲:۱۷ عصر
ارسال: #6
من فکر می کنم این روش کمکی نمی کنه خب یکی با چند تا آدرس ایمیل می تونه چند تا اکانت بگیره. نمیشه آی پی ها رو کنترل کرد؟ منم با بستن کاربر مهمان موافقم. یک نفر می تونه بیاد و از مطالب سایت استفاده کنه ولی دلیلی نداره بتونه تاپیک بزنه یا توی بحث شرکت کنه. بعد یه چیزه دیگه اینکه مثلا ممکنه صاحب یک کار بخواد اینجا عضو شه بچه ها رو راهنمایی کنه یا به سوالاشون جواب بده مثل دریس اسم اکانتشم دریس هست ادعا هم نداره که یکی از مشترای راضی! هست ولی خیلی ها اکانت درست می کنن و به عنوان مشتری راضی شروع به تبلیغ می کنن که فکر می کنم شما به عنوان مدیر سایت می تونید این عده رو تفهیم کنید که کاربرها خیلی هم خوشحال می شن بفهمن دارن مستقیما با صاحب اون کار صحبت می کنن و نیازی به این کارها نیست.
بازم اگه چیزی به ذهنم رسید می گم. چون منم اینجا رو خیلیییی دوست دارم دلم نمی خواد جوش خراب بشه. مرسی از توجه شما
نقل قول
 سپاس شده توسط نهال ، Parinaz ، mhdshs
۲۹-بهمن-۱۳۹۰, ۱۲:۲۷ عصر
ارسال: #7

فکر کنم اگه بشه کسی تا عضو نشه نتونه تو بحثا شرکت کنه خیلی مشکلات رفع بشه
نقل قول
 سپاس شده توسط mohadeseh71 ، mohadeseh71 ، venoos
۱۰-خرداد-۱۳۹۱, ۰۶:۴۰ صبح
ارسال: #8
مدتی بود که اسپمرهای خارجی زیاد توی سایتمون عضو میشدن. البته نمیتونستن چیزی بنویسن اما هی کاربر میساختن و من مجبور بودم کاربراشونو پاک کنم.
از این رو یک ماژول سوال امنیتی به روال عضویت سایت اضافه کردم که طی چند روز گذشته نشون داده که جلوی ایادی اسپم رو حسابی گرفته.
شادی میکنییییییم.
نقل قول
 سپاس شده توسط ziba66 ، comet ، sarah ، fatiti ، Talaa ، عسل بانو. ، kosar ، atena ، nastaran ، tameshki ، HiddenBride ، karaneh ، من و خودم
۱۰-خرداد-۱۳۹۱, ۰۷:۳۷ صبح
ارسال: #9
آقای نالیکس سلام به نظر من بهترین راه اینه که هر کی بتونه باد عوتنامه عضو بشه مثل 360 . یادتونه هر کسی در صورتی که یکی از کاربرای عضو براش دعوتنامه بفرسته می تونه عضو شه . راستی منم یک کاربر اولش که می خواستم عضو بشم داشتم به نام مریم فراهانی اما ازش استفاده نکردم . اگه خواستین اونم پاک کنین

کاش تلخی زندگی یکم الکل داشت ، شاید مستمان می کرد و کمی فراموشش میکردیم !
نقل قول
۱۰-خرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-خرداد-۱۳۹۱ ۰۳:۲۱ عصر توسط jennnifer.)
ارسال: #10
بنظر من این کار خیلی خوبه. چرا؟ چون ایمیل ساختن اونقدر کاره راحتی نیست که هر بار بن بشن و دوباره بخوان عضو شدن.
این روش آی پی هم اگه بشه در کنارش استفاده کرد عالی میشه .
ولی اینکه بخوایم دعوت نامه بفرستیم بنظرم یه جورایی مانع میشه. چون حتما هستن کسایی که با وجود دعوت نامه از عضو شدن خوددرای می کنن و بیخیال میشن. و این آمار سایت رو میاره پایین
نقل قول
 سپاس شده توسط Zahraa ، jessi ، tameshki ، *آوا* ، آرام ram@
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام