نظرسنجی: آيا با روش جديد عضويت (email confirmation) موافق هستيد ؟
بله کاملا.
فرقي نمي کند. در هر حال کسي که علاقه مند باشد عضو مي شود
خير. اين کار از عضويت اعضاي جديد جلوگيري مي کند.

تغییر در روال عضویت سایت

۱۰-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۰۷ عصر
ارسال: #11
RE: تغییر در روال عضویت سایت
به نظر من اگه اول ثبت نام کنن بعد تو ثبت نام یک شماره تلفن ثابت و موبایل بدهند بهتره
در ضمن رمز عبور را مدیریت سایت به کاربرها اس ام اس و ایمیل کنه
بعدا هرکسی خواست رمزشو عوض کن

دل كندن اگر
حادثه ايي آسان بود...
فرهاد به جاي بيستون....
دل مي كندHeart
نقل قول
۱۱-خرداد-۱۳۹۱, ۰۷:۴۵ صبح
ارسال: #12
(۱-آبان-۱۳۹۰ ۱۰:۲۹ صبح)nalix85 نوشته است:  با سلام به همه دوستان گل نوعروسی
یه مطلب مهمی هست که باید به اطلاع همه برسونم
از یک سال پیش که این سایت رو تاسیس کردیم ، تمام تلاشمون بر این بود که کاربرا بدون دغدغه و به راحتی در سایت عضو بشن و بتونن با آرامش فعالیت کنن.
اما امروز شاهد اون هستیم که بعضی از افراد با عضویت های مکرر و به هم زدن روال عادی بحث های داخل سایت ، آرامش کاربران رو به هم زدن و کم کم خیلیا به هم شک می کنن که فلانی دو تا نام کاربری داره.
برای همین از امروز روال عضویت به این صورت هست که سایت به ایمیل شما یک confirmation میفرسته و شما بعد از تایید اون ، عضو رسمی سایت میشید.
لازم به ذکره که این مساله تغییری در کار کاربران فعلی به وجود نمیاره.
امیدوارم این کار شک و شبهه های پیش آمده رو از بین ببره و جو صفا و صمیمیت همیشه در سایت حاکم باشه.

اگر نظر یا پیشنهادی دارید بفرمایید. آیا با این کار موافق هستید یا نه؟ آیا راه بهتری سراغ دارید؟

(۲۹-بهمن-۱۳۹۰ ۱۲:۲۷ عصر)nastaran نوشته است:  فکر کنم اگه بشه کسی تا عضو نشه نتونه تو بحثا شرکت کنه خیلی مشکلات رفع بشه

(۱۰-خرداد-۱۳۹۱ ۰۶:۴۰ صبح)nalix85 نوشته است:  مدتی بود که اسپمرهای خارجی زیاد توی سایتمون عضو میشدن. البته نمیتونستن چیزی بنویسن اما هی کاربر میساختن و من مجبور بودم کاربراشونو پاک کنم.
از این رو یک ماژول سوال امنیتی به روال عضویت سایت اضافه کردم که طی چند روز گذشته نشون داده که جلوی ایادی اسپم رو حسابی گرفته.
شادی میکنییییییم.

ماژول امنیتی تشخیص انسان از ماشین بهترین روش جلو گیری از همه ماشین ها برا ایجاد تراقیک و پر کردن اتوماتیک قروم ها در............طراحی وبسایت ها هستش........

(۱۰-خرداد-۱۳۹۱ ۰۳:۲۰ عصر)jennnifer نوشته است:  بنظر من این کار خیلی خوبه. چرا؟ چون ایمیل ساختن اونقدر کاره راحتی نیست که هر بار بن بشن و دوباره بخوان عضو شدن.
این روش آی پی هم اگه بشه در کنارش استفاده کرد عالی میشه .
ولی اینکه بخوایم دعوت نامه بفرستیم بنظرم یه جورایی مانع میشه. چون حتما هستن کسایی که با وجود دعوت نامه از عضو شدن خوددرای می کنن و بیخیال میشن. و این آمار سایت رو میاره پایین

روش بستن ip اصلا توصیه نمیشه.. چون ip در isp ها و سرویس دهتده های اینترنت در حال گردش هستش..و به محض قطع شدن شما از اینترنت مثلا adsl این ip به نفر جدید اختصاص پبدا میکنه .... طبق قانئن isp ها برای کم نیاوردن ip از nat استفاده میکنند ...یعنی چند نفر با یک ip از روتر خارج و به روی شبکه اینترنت با headr های مختلف میرن ..برای همینه که گاهی میرین از rapid share استفاده کنید میگه ip شما داره یه دانلود انجام میده و باید صبر کنید....دعوت نامه ها هم برات سایت های محدود هستش ..روش دعوت نامه هم ید نیست..اما زیاد دلچسب نیست...
(۱۰-خرداد-۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ عصر)samira khosh نوشته است:  به نظر من اگه اول ثبت نام کنن بعد تو ثبت نام یک شماره تلفن ثابت و موبایل بدهند بهتره
در ضمن رمز عبور را مدیریت سایت به کاربرها اس ام اس و ایمیل کنه
بعدا هرکسی خواست رمزشو عوض کن

اصلا بحث دادن شماره موبایل رو نکن..............که دیگه هیچکی عضو نمیشه.....باعث پایین اومدن کاربرها میشه...
خیلی ها اینجا عضو شدن و 1 پست دادن و رفتن......میتونید قانون بگذارید هر کاربری 3 ماه فعال نبودش ...نام کاربریش قفل یا پاک میشه...

زمانی هم که من عوض شده بودم اینجا همه به من تحمت میزدن که تو 2 تا اسم اسم کاربری داری و منو با یکی دیگه اشتباه گرقته بودن ....حسابی منو اوایلش چزوندن......خوبه الان فضا کمی بهتر شدش...

آرام باش،توکل کن،تفکر کن.
سپس آستین هایت را بالا بزن.
آنگاه دستان خدا را میبینی،که زود تر از تو دست به کار شده است
حضرت علی (ع)
نقل قول
 سپاس شده توسط tameshki
۱۲-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ صبح
ارسال: #13

به نظرم یه مدت که تو تاپیکای آرایشگاه و لباس و خلاصه تاپیکهایی که به مشتری و پوووووول مربوط می شه خوب بگردیم ، کاربرائی که برای تبلیغات و جذب مشتری اومدن کاملا مشخص هستن از بقیه . حالا فرضا به هر کی مشکوک بودیم بیایم و بگیم چه کار می شه کرد مثلا ؟

-گذاشتن عکس ایرانی مطلقا ممنوع و پیگرد قانونی دارد
-لباس عروس خارجی بایدباپوشش سر و دست باشد
-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۲-خرداد-۱۳۹۱, ۰۷:۱۰ صبح
ارسال: #14
نه میگم این بحث ازاد رو برای مهمان باز کنید

سقوط از طبقه ي سوم همانقدر درد آور است
كه سقوط از طبقه ي صدم !
اگر قرار است سقوط كنم ،
بگذار از جايي بلند باشد ... نه پَست
نقل قول
 سپاس شده توسط negar66
۱۲-خرداد-۱۳۹۱, ۰۴:۲۳ عصر
ارسال: #15
نه اصلآ بحث آزاد نباید برای مهمان باز بشه
عضویت که کاری نداره
اگه بحثی داره عضو شه و بعدآ سوال بپرسه

"من از روییدن خار بر سر دیوار دانستم/که ناکس،کس نمی گردد بدین بالانشینی ها"
نقل قول
 سپاس شده توسط kosar ، tameshki ، venoos ، Alice13 ، negar66 ، عکاسباشی
۲۶-تير-۱۳۹۱, ۱۱:۴۶ صبح
ارسال: #16
به نظر من هم شماره موبایل خوبه اما دوستمون درست میگه ممکنه آمار عضویت افت کنه
نقل قول
 سپاس شده توسط simin
۲۶-تير-۱۳۹۱, ۱۱:۵۴ صبح
ارسال: #17
عضویت با دعوت نامه فکر خیلی خوبیه

آرام نیست در همه عالم به اتفاق
ور هست در مجاورت یار محرمست
نقل قول
۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۲۱ عصر
ارسال: #18
بله موافقم هستم حتما.....

به جز اون به نظرم بهتر بود فقط خانوم ها عضو بشن.... و کسانی که عضو میشدن شماره شون رو میدادن و مدیریت سایت باهاشون تماس میگرفت بدون اطلاع قبلی و اطلاعات لازم تبادل میشد.... در این صورت جلوی خیلی سواستفاده های خیلی از افراد مریض گرفته میشد.....

به غیر از اون به نظرم خیلی خیلی بهتر میشد که تاپیک ها دیده بشه ولی محتویات و پست های کاربرها رو فقط اعضا ببینن....مثل خیلی از انجمن های دیگه.....

خیلی محافظه کارانه شد نه؟ Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط fati asali ، Paramour
۲۴-شهريور-۱۳۹۳, ۰۸:۱۵ عصر
ارسال: #19
نه دوستان عضویت خصوصی امکان دسترسی افراد رو محدود میکنه ! من خودم از طریق گوگل با این سایت آشنا شدم و خیلی هم راضیم! به خاطر بعضی از آدمهای مریض که نباید اکثریت افراد محدود بشن!!!!!!!!!!
نقل قول
 سپاس شده توسط + Negar ، آرام ram@ ، من و خودم
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام