• تقی زاده
  • سمیرا مرتضوی

تعبیر خواب

۲۶-شهريور-۱۳۹۷, ۰۱:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-شهريور-۱۳۹۷ ۰۱:۱۰ عصر توسط K.L.S.)
ارسال: #2021

RE: تعبیر خواب
آخه ببین من همش خوابای مختلف از انواع عنکبوتو میبینم!!!
پریشب دیدم از جلوی چشمم با تارش خودشو کشید به سمت لوستر اتاق خواب ( یعنی حدود 1ساعت بیدار شدمو داشتم دنبالش میگشتم)
یا چند ماه پیش دیدم 1دونه خیلی ی ی ی ی بزرگ داره روی سقف راه میره! تا صبح نخوابیدم دیگه!
یا قبلش دیدم 1خیلی ی ی ی بزرگ روی سقفه و من با داد و یا خدا و یا ابوالفضل گویان پریدم 1هو وایسادم و تا صبح دنبالش میگشتم
در این حد واقعین

چه ترسناکمااااتصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

خدا جان من...
از تو معجزه ای میخواهم در حد خدا بودنت...
معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند...
...
نقل قول
۲۶-مهر-۱۳۹۷, ۰۸:۳۶ عصر
ارسال: #2022
تعبیر خواب مهمونی و ترسیدن و استرس داشتن توی مهمونی چیه ؟
نقل قول
۲۷-مهر-۱۳۹۷, ۰۱:۰۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-مهر-۱۳۹۷ ۰۱:۰۵ صبح توسط آرامشه خیال.)
ارسال: #2023

(۲۶-مهر-۱۳۹۷ ۰۸:۳۶ عصر)'ناااز خاتون' نوشته است:  تعبیر خواب مهمونی و ترسیدن و استرس داشتن توی مهمونی چیه ؟

منتظر خبری هستی ؟یا رازی داری که از اینکه اشنایانت بفهمن وافشا شدنش میترسی ؟

اکثر خوابها به خاطر فکرایی که در طول روز حتی روزهای قبل داریم حتی ممکنه فقط یک لحظه به چیزی فکر کرده باشی . دراینصورت تو خواب چیزهای مرتبط باهاش میبینی

دخترم مرسی که بدنیای من آمدی عااااااشقتم تصویر: images/smilies/heart.gif
وزن فعلی ۸۰ اول مهر ۹۷
هدف اول ۷۵ 
نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۱۲-آبان-۱۳۹۷, ۱۱:۳۲ صبح
ارسال: #2024
من خواب دیدم با یه جن دعوادارم میکنم توی حمومتصویر: images/smilies/sad.gifتصویر: images/smilies/sad.gif
نقل قول
۱۴-اسفند-۱۳۹۷, ۱۲:۳۲ عصر
ارسال: #2025
تعبیر خواب النگو طلا که به مرد به  زنش هدیه بده چی میشه؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام