• سمیرا مرتضوی
  • تقی زاده

تعبیر خواب

۱۵-مهر-۱۳۹۲, ۰۹:۵۴ عصر
ارسال: #1

تعبیر خواب
(۱۴-مهر-۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ عصر)taranom25 نوشته است:  سلام و خسته نباشید

اگه امکانش هست یه تاپیک بزنید با عنوان تعبیر خواب که بیایم خوابایی که دیدیم رو تعریف کنیم و تعبیرشو به هم بگیم

ﺗﻮﻳﯽ ﻛﻪ ﺩﺍﺭﯼ ﺍﻳﻦ امضا ﺭﻭ ﻣﻴﺨﻮﻧﯽ

... ﺁﺭﻩ ﺑﺎ ﺧﻮﺩِﺗَﻢ ... ﺍﺯ ﺧُﺪﺍ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﯼ ﺧﻮﺏ ﻭ ﻗﺸﻨﮕِﺖ ﺑِﺮﺳﯽ. ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﻴﺘﻢ َﻫﻤﻴﺸﻪ ﻟَﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭ ﻟَﺒﺎﺕ ﺑﺎﺷﻪ Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط taranom25 ، مهتاب69 ، سولماز 91 ، saraaa72 ، فروغ بنی ، nasibe_603 ، 3tayesh_t
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ صبح
ارسال: #2
RE: تعبیر خواب
سلام دوست جونا
بیایید اگه شبا خواب میبینیم بیاید تعریف کنیم واسه همدیگه و اگه واردین تعبیر کنیم خوابای همدیگه رو؟؟؟؟

چه احساس قشنگي است حس در آغوش كشيدن موجودي كوچك و دوست داشتني كه فقط در ميان دستان تو امنيت و آرامش را تجربه مي كندHeart
هفته 34
سهیل جون مامان توی دلمه
نقل قول
 سپاس شده توسط سولماز 91
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۰۱:۲۲ صبح
ارسال: #3
چه تاپیک خوبی.
من زیاد خواب میبینم بیشترشونم عجیب غریبه!
همیشه هم تو تعبیرشون میمونم،عالی میشه اگه کسی بتونه تعبیر بکنه.

پسر نازم ۲۵ هفتشهHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط مهتاب69 ، سولماز 91
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۰۱:۳۵ عصر
ارسال: #4
من خیلی اوقات خواب میبینم که دارم باکسی دعوا میکنم و جیغ و داد و گریه!!! کسی میدونه دلیلش چیه؟؟؟
من شنیدم گریه توی خواب تعبیرش خوشحالیه!

چه احساس قشنگي است حس در آغوش كشيدن موجودي كوچك و دوست داشتني كه فقط در ميان دستان تو امنيت و آرامش را تجربه مي كندHeart
هفته 34
سهیل جون مامان توی دلمه
نقل قول
 سپاس شده توسط سولماز 91
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۰۱:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-مهر-۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ عصر توسط flydreamland.)
ارسال: #5
امروز داشتم فکر میکردم که همچین تاپیکی داریم آیا؟!
آدم خوبه همه آرزوهاش همینجوری برآورده بشه Big Grin
منم دیشب خواب دیدم یه شیر سیاه یا ببر یا نمیدونم چی ولی سیاه بود میخواست بهم حمله کنه خیلی ترسیدم Sad تو خواب و حس میکردم یه باد گرم هم میاد البته بابام تو خواب کمک کرد درو بستیم
خودم یکم بلدم ولی اینو نمیدونم چی میشه؟!

گاهی نیاز داریم به کسی که فقط حضور داشته باشد!
نه برای اینکه چیزی را درست کند یا کار خاصی انجام دهد
بلکه فقط به این خاطر که احساس کنیم کسی کنارمان است
و به ما اهمیت می دهد ...
نقل قول
 سپاس شده توسط taranom25 ، سولماز 91
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۰۱:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-مهر-۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ عصر توسط taranom25.)
ارسال: #6
عزیزم من شنیدم دیدن شیر وحشی توی خواب یعنی دشمنی و خصومت

ولی خب اینطور که تعریف کردی تونستی از حمله شیر فرار کنی پس خطر رفع شده

(۱۶-مهر-۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ عصر)flydreamland نوشته است:  امروز داشتم فکر میکردم که همچین تاپیکی داریم آیا؟!
آدم خوبه همه آرزوهاش همویمجوری برآورده بشه Big Grin
منم دیشب خواب دیدم یه شیر سیاه یا ببر یا نمیدونم چی ولی سیاه بود میخواست بهم حمله کنه خیلی ترسیدم Sad تو خواب و حس میکردم یه باد گرم هم میاد البته بابام تو خواب کمک کرد درو بستیم
البته خودم یکم بلدم ولی اینو نمیدونم چی میشه؟!

راستی منم دو روز پیش به فکر تاپیک تعبیر خواب افتادم و درخواست کردم و ملوس جان زحمتشو کشید و اینجا رو راه انداختNew1
شما گفتی به تعبیر خواب واردی؟

هفته 34
سهیل جون مامان توی دلمه
نقل قول
 سپاس شده توسط سولماز 91 ، flydreamland ، 3tayesh_t
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۰۲:۱۱ عصر
ارسال: #7
بچه ها یه نکته ی خیلی مهم تو تعبیر خاب هس

یه روز ی خانومی میره پیش پیامبر میگه من شوهرم مسافرته خاب دیدم سقف خونم فرو میریزه پیامبر میگن تعبیرش ان شاالله خیره شوهر زنه هم بعدا صحیح و سالم برمیگرده
چند وقت بعد دوباره همین قضیه پیش میاد پیامبر میگه تعبیرش خیره همه چی اوکی میشه
بار سوم زنه این خابو میبینه شوهرشم مسافرت بوده میره پیش پیامبر میبینه پیامبر نیستش میره پیش ی خابگذار ک براش تعبیر کنه
اونم میگه تعبیر خابت اینه ک شوهرت میمیره و زندگیت نابود میشه و بدبخت میشی و اینا
همین اتفاقم میفته بعد زنه میره پیش پیامبر قضیه رو تعریف میکنه
پیامبر میگه اگر خابتو خیر تعبیر میکردی این اتفاق نمیافتاد چون تعبیر خابتون کامﻻ بستگی ب اون برداشتی ک ازش دارین میکنه

حواستون باشه بچه ها
تعبیر هرچیزی خیره

مرگ بر اسراییل و داعش و همه ی کفار آدمکشNew3
نقل قول
 سپاس شده توسط flydreamland ، nazgol22 ، memo0ol ، nani1991 ، nelia ، saye_roshan88 ، شیرین‌ترین ، *z.a.h.r.a* ، دوست همیشگی ، samae ، mah mas ، 3tayesh_t ، **خانوم کوچولو** ، boobe
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۰۲:۱۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-مهر-۱۳۹۲ ۰۲:۱۶ عصر توسط flydreamland.)
ارسال: #8
آره ترنم جان البته یکمWink از مامانم یاد گرفتم که اونم از یه معبر یاد گرفته
دقیقا همینطوره هر طور خوابت رو تعبیر کنی همون میشه رویاهای صادقه کم پیش میاد!

و به ما اهمیت می دهد ...
نقل قول
 سپاس شده توسط saraaa72 ، taranom25 ، شیرین‌ترین ، یار پنهان
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ عصر
ارسال: #9
عزیزم حالا که توی تعبیر خواب واردی میشه دلیل جیغ و داد و بیداد و دعواهای توی خواب من تعبیرش چیه؟؟

هفته 34
سهیل جون مامان توی دلمه
نقل قول
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۰۴:۰۷ عصر
ارسال: #10
این طور شنیدم که دعوا و جدال تو خواب تعبیرش خوبه! با کسی دعوا می کنیم رابطه مون باهاش خوب و بهتر میشه ، جیغ و فریاد هم دلیلش شادیه اگه از ترس هم باشه خیلی بهتره و امکان داره خبر خوشی برسه
اگه کتک کاری هم باشهBig Grin دیگه عالیه اون کسی که تو رو میزنه باعث قوتت میشه یعنی کمکت میکنه Wink

و به ما اهمیت می دهد ...
نقل قول
 سپاس شده توسط taranom25 ، 3tayesh_t
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام