• نسیم عقیلی
  • هیژا

تصویر ذهنی از همسر آینده تون چیه؟

۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۷:۳۹ عصر
ارسال: #1
تصویر ذهنی از همسر آینده تون چیه؟
چه پسر و چه دختر ، یه تصویر ذهنی از همسر آینده اش داره. تصویر ذهنی شما چیه؟ اگر الان دیگه ازدواج کردید ، تصویر ذهنیتون چی بوده و چقدر همسرتون با این تصویر مطابقت داره؟ Embarrased
نقل قول
 سپاس شده توسط آناناس ، س.م ، hiva73 ، nasibe_603 ، 3tayesh_t ، zibamehr1377 ، Taraneh_Payiz
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۸:۴۸ عصر
ارسال: #2

RE: تصویر ذهنی از همسر آینده تون چیه؟
من دوست داشتم علایقش مثل من باشه تا باهم بتونیم کار کنیم و همراه هم باشیم.

فرهنگ خانوادش و خودش برام خیلی مهم بود, طرز صحبت کردن, لباس پوشیدن, غذا خوردن, راه رفتن. (خیلی این موارد برام مهم بود)

تحصیلات, طرز تفکر در مورد جایگاه زن در جامعه, نظرش در مورد کارهایی که من انجام می دم (مهارت های کاری)

-------------------------------------

فعلا اینارو یادم میاد اگه بازم چیزی یادم بیاد می گم Tounge

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
 سپاس شده توسط hiva73 ، 3tayesh_t ، zibamehr1377
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۸:۵۵ عصر
ارسال: #3
پس شما که به معیارهاتون رسیدین.
من دوست داشتم همسرم خوشگل ، باهوش ، با ادب و مظلوم باشه. اینها رو هم خدا رو شکر داره. فقط قبلا مظلومتر بود! Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط hiva73 ، 3tayesh_t ، zibamehr1377 ، farnazzzz
  • پیانو
  • کتی دیلمی
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۱۱:۵۸ عصر
ارسال: #4

منم قبلا مظلومتر بودم نمی دونم چی شد یکی روم باز شده Tounge

-----------------------

حالا منم آمار می گیرم ببینم معیارهای همسرجانمان چی بود برای اطلاع بقیه اینجا قرار می دم. چون نمیاد عضو بشه Tounge

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
 سپاس شده توسط hiva73 ، zibamehr1377
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۹:۰۶ صبح
ارسال: #5
من دوست داشتم خیلی دوستم بداره Tounge راجع به اخلاق و رفتار هم اولا همونی بود که میخواستم ولی الان تغییر کرده
ظاهر و تیپ و لباس پوشیدن تقریبا" همینجوری تو ذهنم بود
از نظر غذا خوردن و راه رفتن و نشستن و ... اصلا" با فکر من همخونی نداره Wink من دوست داشتم همسرم هرچی بهش میدم بخوره و از تنقلاتی که من عاشقشون هستم لذت ببره ولی تو این مورد که هیچ تفاهمی با هم نداریم Tounge
دیگه یادم نمیاد ،کلا"خیلی شبیه فکر من نیست ولی من دوستش میدارم Lub

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
 سپاس شده توسط hiva73 ، 3tayesh_t ، zibamehr1377 ، aroosdaneshjo
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۰, ۰۲:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-شهريور-۱۳۹۰ ۰۹:۳۵ صبح توسط nilaa.)
ارسال: #6

شوهر من یه خوبی که داره اینه که هرچی که برای درست کنم می خوره و کلی تشکر می کنه منم ذوقیده می شم Tounge
تنوع غذایی رو خیلی دوست داره. دوست داره همش غذاهای جدید رو تست کنه Sleepy
البته تو این مورد تفاهم نداریم من علاقه ای به غذاهای جدید ندارم, خیلی هم بد غذا هستم و هرچیزی رو نمی خودم Tounge

نقل قول
 سپاس شده توسط hiva73 ، 3tayesh_t ، zibamehr1377
۳۰-شهريور-۱۳۹۰, ۰۳:۴۰ صبح
ارسال: #7
دوستای عزیزم که ازدواج کردین یه سوال مهم دارم که نمیدونم درسته بپرسم یا نه من یه آدم بدبینی هستم بدبینیم هم فقط نسبت به یک مورده اونم چون انقد دیدمو شنیدم.میبینم هم.شماها به شوهراتون اطمینان دارین؟یعنی مطمئنن هستین که پایبندتونن؟چجوری متوجه میشین؟البته تازه عروسین الان اما چه تضمینی دارین همسراتون همینجوری بمونن باهاتون؟
نقل قول
 سپاس شده توسط hiva73 ، zibamehr1377
۳۰-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۲۴ صبح
ارسال: #8

حالا دوست دختر هم داشته باشه! مگه اونی کهداشته نمیشه دیگه بهش اطمینان کرد؟
نقل قول
 سپاس شده توسط negin mht ، AVISA ، hiva73
۳۰-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۰۹ صبح
ارسال: #9
من تصور میکردم یه پسر لاغر قد بلند باشه ولی الان یه پسر تپله که175 سانته فقط 5 سانت از من بلندتره!!!!ولی خیلی مهربونه

دنیا که اینجوری نمیمونه همیشهHuh

ان مع العسر یسرا
نقل قول
 سپاس شده توسط دی بانو ، 3tayesh_t ، sogand irani ، zibamehr1377
۶-اسفند-۱۳۹۰, ۰۹:۱۷ عصر
ارسال: #10

من تصاویرذهنیم از همسر آینده ام در دورانهای مختلف زندگیم متفاوت بوده :
وقتی دبیرستان بودم همیشه در رویاهام خودم رو در قالب یک خانم قرن هفدهمی می دیدم با اون لباسهای پفی و کلاه گیس های لوله شده به سمت پائین که در حال نواختن پیانو هست و یک جنتل من که ماله همون قرن بود با همون لباسها در کنارم بود و کلی دوستم داشت و اسب سواری هم با هم می کردیم AngelBlush اووخی چه دختر کوچولویه رویایی بودم
وقتی تازه وارد دانشگاه شده بودم به شدت دلم می خواست یه رابطه عشقولانه در محیط دانشگاه اینجادشه و بمیریم برای هم ، با طرف ازدواج کنم ، درس بخونم و همه چیز هم به خوشی پیش بره و بعدشم با هم کار کنیم Tongue چه دوران جالبی بود ولی هنوز هم دختر کوچولو بودم
.
.
.
الان فکرم اینه که طرفم یک مرد نرمال باشه ! فهیم باشه ، نه تند رو باشه نه سیب زمینی . صادق باشه و منو بهترین دوست خودش بدونه و کاملا درکم کنه و باهام راه بیاد .Embarrased

-گذاشتن عکس ایرانی مطلقا ممنوع و پیگرد قانونی دارد
-لباس عروس خارجی بایدباپوشش سر و دست باشد
-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
نقل قول
 سپاس شده توسط mohadeseh71 ، zibamehr1377
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام