• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

تشریفات ژمیس (دکتر نانسا)

۳-خرداد-۱۳۹۸, ۰۷:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-خرداد-۱۳۹۸ ۰۷:۴۶ عصر توسط rofa54678.)
ارسال: #1411
RE: تشریفات ژمیس (دکتر نانسا)
از اونجایی که هر کسی که با تشریفات ژمیس مراسم داشته ازشون راضیه .پس نشون میده خیلی تو کارشون  حرفه ایی هستن و به سلیقه ی مردم کاملا اشنایی دارن. و با راهنمایی هایی که میکنن تصمیم گیری رو برامون راحت میکنه

(۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۸:۲۵ عصر)'sima babaey' نوشته است:  سلام بچه ها .راستی آفر ویژه ی دانشجویی که تشریفات ژمیس در نظر گرفته بود هنور ادامه داره یا نه؟ میخوام به یکی از دوستام معرفی کنم

بله عزیزم هنوز ادامه داره .زودتر به دوستت خبر بده

نقل قول
۳-خرداد-۱۳۹۸, ۰۷:۵۰ عصر
ارسال: #1412
بچه ها راستی تشریقات ژمیس بار مزه هم به منوشون اضافه کردن که خیلی هیجانی و باحالتصویر: /images/smilies/new/smiling.png

نقل قول
۳-خرداد-۱۳۹۸, ۰۷:۵۶ عصر
ارسال: #1413
من فکر میکنم با وجود اینکه تشریفات ژمیس تو همه ی کارهاش سنگ تمام میزاره،اما تزیین و دکوراسیونی که با گلهای طبیعی و بسیار زیبا انجام میده واقعا منحصر به فرد. و اینکه کار تکراری نیست

نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۳-خرداد-۱۳۹۸, ۰۸:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-خرداد-۱۳۹۸ ۰۸:۰۳ عصر توسط AM1234.)
ارسال: #1414
وایییییی چه خوب که هنوز آفر دانشجویی ادامه داره .حتما به خواهر دوستم میگم برای مراسمش. بچه ها برای ماه رمضون آفر خاصی ندارن؟

نقل قول
 سپاس شده توسط ey1.g
۴-خرداد-۱۳۹۸, ۰۳:۰۱ عصر
ارسال: #1415
(۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۹:۰۰ عصر)'ziba.sho' نوشته است:  من با تشریفات ژمیس اینجا اشنا شدم و از طریق اینستاگرام.میخوام بدونم به منوی غذاشون طبق خواسته ی ما چیزی اضافه میکنن یا فقط همون چیزایی که خودشون در نظر گرفتن ؛هستش؟ممنون میشه کسایی که اشنایی بیشتری دارن جواب بدن

عزیزم من فکر میکنم اینقدر منوی غذاشون کامل  هستش و هر ماه منوی جدید اضافه میکنن که دیگه لازم نیست ما خودمون پیشنهادی بدیم یا درخواستی داشته باشیمتصویر: /images/smilies/new/wink.png

نقل قول
۴-خرداد-۱۳۹۸, ۰۳:۰۹ عصر
ارسال: #1416
(۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۵:۳۰ عصر)'ladan.sama' نوشته است:  
(۹-فروردين-۱۳۹۸ ۰۲:۱۶ عصر)'ladan.sama' نوشته است:  چند وقت دیگه عروسی خواهرمه.اما ایران نیس.ای کاش اینجا بود تا می تونستیم با تشریفات ژمیس که اینقدر خلاق و مبتکر و  هستن و با اون فضای روبایی که دارن؛جشنمونو کامل کنیمتصویر: /images/smilies/new/sad.png

بچه ها من خیلی خوشحالم .چون خواهرمو راضیی مردیم که بیاد ایران عرسیشو بگیره .حتما میبرمش تشریفات ژمیس .مطمعنم که خوشش میاد و قرار داد میبندیم .تو این مدت کلی درباره تشریفات ژمیس تحقیق کردم براشون .واقعا منحصر به فرد هستن . من جایی دیگه ایی مثل ژمیس واقعا نتونستم پیدا کنم

عزیزم من که از اینکه با تشریفات ژمیس قرار دادبستم برای تولدم خیلی راضی و خوشحالم ومطمعن باش خواهرتم بخاطر برگزاری مراسمش با ژمیس خیلی خوشحال میشه و چون مدل جشن هاشون به سبک اروپایی هستش  و خواهرت هم که اونجا زندگی کرده . پس خیلی دوست داره  و حتما بهتون خوش میگذره

نقل قول
۶-خرداد-۱۳۹۸, ۰۱:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-خرداد-۱۳۹۸ ۰۱:۲۰ عصر توسط shirin.ss.)
ارسال: #1417
(۲۷-اسفند-۱۳۹۷ ۰۷:۲۱ عصر)'maahboobeh' نوشته است:  تعداد مهمون واسشون مهمه ایا ؟ برای تعداد کم منظورمه مشکلی ندارن ؟ چون بعضی جاها قبول نمیکنن

عزیزم برای تعداد مهمونای کم هم سالن مناسب دارن .اصلا نباید نگران این موضوع باشی.

(۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۱:۴۷ صبح)'roroyo' نوشته است:  بچه ها من خیلی مردد بودم برای انتخاب تشریفات مراسمم .ولی بالاخره بعد از کلی گشتن و با معرفی دوستام رفتم تشریفات ژمیس .واقعا کارشون با جاهای دیگه خیلی فرق داشت .دکور سالنشون .برخورد مدیریت و پرسنل واقعا عالی بود .هزینه ی مناسب و اینکه قرار شده تا اخرکار هزینه همون باشه که بهم گفتن و تغییر نکنه .اینا همه باعث شد که من تشریفات ژمیس رو انتخاب کنم .

رویا جان بهترین انتخاب رو کردی .تشریفات ژمیس با مدیریت بی نظیرشون بهترین ها رو با کیفیت بالا برامون مهیا میکنن که حتی بیشتر از تصورمون

نقل قول
۷-خرداد-۱۳۹۸, ۰۴:۴۰ عصر
ارسال: #1418
بچه ها  دوست رفته تشریفات ژمیس برای اشنایی بیشتر باهاشون .بهش اتاق عقد رو نشون دادن و گفتن که قرار هست یه خلاقیت جدید در مورد جای حلقه ی عروس و داماد به گزینه های اتاق عقد اضافه کنن.

نقل قول
 سپاس شده توسط ey1.g
۲-مرداد-۱۳۹۸, ۰۵:۱۴ عصر
ارسال: #1419
من دوبار باهاشون تماس گرفتم متاسفانه جواب ندادن! انگار باید حتما میرفتیم اونجا. آدم نمیشه که همه رو بره بلخره این همه کار داریم نمیشه از این سر شهر بریم اونور..
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام