• تقی زاده
  • لی لی رضایی

تشریفات ژمیس (دکتر نانسا)

۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۶:۵۵ صبح
ارسال: #1411
RE: تشریفات ژمیس (دکتر نانسا)
(امروز ۰۷:۴۶ صبح)'azar...var' نوشته است:  بچه ها من پیج اینستاگرام تشریفات ژمیس رو فالو کردم .اونجا خیلی بیشتر میتونیم نمونه کارها شون رو ببینیم و پیجشونم خیلی هیجانیه، هم از فضا و دکوراسیونشون  فیلم میزارن و هم عروس دامادها  راجع به جشنشون و کیفیت کار تشریفات صحبت میکنن که فکر کنم اونایی که میخوان با ژمیس قرار داد داشته باشن ،بهتر میتونن تصمیم بگیرن

اتفاقا من که تازه اشنا شدم باهاشون .پیج اینستاشون رو فالو کردم و دارم با سبک کارشون و نمونه کاراشون اشنا میشم .و جالب اینکه چقدر مدیریت حرفه ایی و خوش سلیقه ایی هستن واقعا

نقل قول
 سپاس شده توسط mina/mi
۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۷:۰۶ صبح
ارسال: #1412
یکی از فامیلایه ما هم از طریق همین پیج ایستاگرامشون باهاشون اشنا شد .از کاراشون خوشش اومد و مراسم عقدش که تقریبا ۷ ماه پیش بود و رو اونجا برگزار کرد.اینقدر از کارشون راضیی بود که الان هر برنامه ایی داشته باشن .فقط با تشریفات ژمیس انجام میدن .به همه هم معرفیشون میکنن
نقل قول
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۸:۳۳ عصر
ارسال: #1413
دوستان من به واسطه ی عروسی پسر عموم  سال گذشته با تشریفات ژمیش اشنا شدم .از  اون موقع هم پیج اینستاشون رو فالوکردم هم اینکه هر کسی که میشناسمش . مراسمی داره بهش ژمیش رو معرفی میکنم.

نقل قول
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۸:۵۱ عصر
ارسال: #1414
بچه ها منم خیلی خوشحالم  ،عروسیم  با تشریفات ژمیس اوکی شد .یکی ار باغ های خیلی خوشگلشونو به ما معرفی کردن ..ما هم انتخابش کردیم .عروسی تو فصل بهار یه چیز دیگس واقعا
نقل قول
 سپاس شده توسط rofa54678
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۹:۱۲ عصر
ارسال: #1415
(دیروز ۰۷:۱۵ صبح)'roooya' نوشته است:  سلام بچه ها .دوستم دیروز رفته تشریفات ژمیس که باهاشون اشنا بشه .و اگر شد قرار داد ببنده .میگفت به منوی غذاشون خیلی چیزای جدید و هیجانی اضافه کردن ....به نظر من که خیلی خوبه .

عزیزم میتونی از دوستت بپرسی به منو اصلیشون اضافه کردن یا پیش غذا هاشون؟ فینگر فود هم اضافه شده به منوشون

نقل قول
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۹:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۹:۳۴ عصر توسط rofa54678.)
ارسال: #1416
خیلی برام جالبه که اینقدر پیچ اینستاشون فعاله و این نشون میده که خیلی خلاق هستن.معلومه  که جشن های  خیلی قشنگ و هیجانی هم برگزار میکنن

(امروز ۰۹:۵۱ عصر)'parisaasgary' نوشته است:  بچه ها منم خیلی خوشحالم  ،عروسیم  با تشریفات ژمیس اوکی شد .یکی ار باغ های خیلی خوشگلشونو به ما معرفی کردن ..ما هم انتخابش کردیم .عروسی تو فصل بهار یه چیز دیگس واقعا

تبریک میگم بهت عروس خانم .بخاطر انتخابت .میدونم که خیلی جشن خوبی خواهی داشت و اصلا نگرانی نداری. حسابی بهت خوش میگذره.اینا رو از پیجشون میشه فهمید

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام