• موزیک احسان امینی
  • تشریفات پلک

تشریفات ژمیس (دکتر نانسا)

۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۲:۰۷ عصر
ارسال: #1371
RE: تشریفات ژمیس (دکتر نانسا)
(۲۷-اسفند-۱۳۹۷ ۱۰:۵۴ عصر)'elnaz-samaei' نوشته است:  کی میدونه منوی غذاشون چیه؟ کیفیت غذا هاشون چطوره؟ چه چیزایی بعنوان پیش غذا سرو میکنن؟

النار جان تشریفات ژمیس فوق العادس.دیزایین  تنوع و کیفیت غذاهاشون بی نظیره.پذیرایی پرسنل کاملا بی عیب و نقص و مشخصه که واقعا اموزش دیدن

نقل قول
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۶:۵۲ عصر
ارسال: #1372
(۲۹-اسفند-۱۳۹۷ ۰۸:۵۴ عصر)'rashidy parastoo' نوشته است:  بچه ها ما قراره که جشن عروسی خواهرم رو با تشریفات ژمیس برگذار کنیم .خیلی خوشحالیم که تونستیم جای به این خوبی با امکانات بالا پیدا بکنیم که بیشتر خواسته هامون رو اجرا میکنن.حتی بهتر از چیزی که خواهرم خواسته.واقعا باید از مدیریت تشکر کنم.

پرستو جان بهتون تبریک میگم بخاطر انتخابتون .مطمعن باشید که برای مراسمتپن سوپرایز میشید از طرف تشریفات ژمیس همه چیز فراتر از خواسته ی شماست .ما هم مراسم خواهرم رو  اونجا برگزار کردیم . از این بابت خیلی خوشحالیم .حتی مهمونا هم خیلی خیلی راضی بودن .خلاصه بگم که قرار بهتون زیااااد خوش بگذرهتصویر: images/smilies/cool.gif

نقل قول
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۹:۰۰ عصر
ارسال: #1373
من با تشریفات ژمیس اینجا اشنا شدم و از طریق اینستاگرام.میخوام بدونم به منوی غذاشون طبق خواسته ی ما چیزی اضافه میکنن یا فقط همون چیزایی که خودشون در نظر گرفتن ؛هستش؟ممنون میشه کسایی که اشنایی بیشتری دارن جواب بدن
نقل قول
 سپاس شده توسط rooooz.gold
  • آرته
  • خرید اقساطی
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۹:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-خرداد-۱۳۹۸ ۰۱:۲۸ عصر توسط raz.sec.)
ارسال: #1374
[quote="'ziba.sho' pid='7616708' dateline='1556731858'"]

من با تشریفات ژمیس اینجا اشنا شدم و از طریق اینستاگرام.میخوام بدونم به منوی غذاشون طبق خواسته ی ما چیزی اضافه میکنن یا فقط همون چیزایی که خودشون در نظر گرفتن ؛هستش؟ممنون میشه کسایی که اشنایی بیشتری دارن جواب بدن

عزیزم فکر نمیکنم درباره موارد جزیی کسی بتونه کمکت کنه .بهترین راه اینه که بری و حضوری باهاشون صحبت کنی و همه سوالاتو ازشون بپرسی .اما اینم بدون که تشریفات ژمیس کارش واقعا بی عیبو نقص و هر چیزی که شما فکرشو بکنی تو منوی شامشون پیدا میشه

نقل قول
۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۱:۴۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۱:۵۸ صبح توسط roroyo.)
ارسال: #1375
بچه ها من خیلی مردد بودم برای انتخاب تشریفات مراسمم .ولی بالاخره بعد از کلی گشتن و با معرفی دوستام رفتم تشریفات ژمیس .واقعا کارشون با جاهای دیگه خیلی فرق داشت .دکور سالنشون .برخورد مدیریت و پرسنل واقعا عالی بود .هزینه ی مناسب و اینکه قرار شده تا اخرکار هزینه همون باشه که بهم گفتن و تغییر نکنه .اینا همه باعث شد که من تشریفات ژمیس رو انتخاب کنم .

نقل قول
 سپاس شده توسط roysin ، shirin.ss
۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۲:۰۳ عصر
ارسال: #1376
(۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۱:۴۷ صبح)'roroyo' نوشته است:  بچه ها من خیلی مردد بودم برای انتخاب تشریفات مراسمم .ولی بالاخره بعد از کلی گشتن و با معرفی دوستام رفتم تشریفات ژمیس .واقعا کارشون با جاهای دیگه خیلی فرق داشت .دکور سالنشون .برخورد مدیریت و پرسنل واقعا عالی بود .هزینه ی مناسب و اینکه قرار شده تا اخرکار هزینه همون باشه که بهم گفتن و تغییر نکنه .اینا همه باعث شد که من تشریفات ژمیس رو انتخاب کنم .

عزیزم به نظر من خیلی انتخاب خوبی کردی .مطمعن باش هر کاری که لازم باشه حتی بیشتر از اون برای مراسمت انجام میدن و اونشب کلی سورپرایز میشی .و بعدا به همه ی دوستات هم تشریفات ژمیس رو معرفی میکنی .من  که همین کارو کردمتصویر: /images/smilies/new/wink.png

نقل قول
۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۲:۱۳ عصر
ارسال: #1377
(۳-اسفند-۱۳۹۷ ۰۲:۰۲ عصر)'faro6071' نوشته است:  اونایی که میخوان مراسمشون به یاد ماندنی باشه.و به بهترین نحو انجام بشه و هییییییچ استرسی درباره ی جشنشون نداشته باشن.حتما حتما تشریفات زمیس رو انتخاب کنن.من  تو یکی از مراسم ها که اونجا برگذار شده بود.دعوت بودم.بچه ها هرچقدر از خوش ذوقی و سلیقه ی زیباشون در کار براتون بگم کمه.

فارو جان .ما برای مراسم خواهرم دنبال تشریفات هستیم.تا حالا خیلی جاخا رو دیدیم .خواهرم یکم حساسه و البته هزینه هم براش مهمه .میشه بیشتر از تشریفات ژمیس بگی تا ما با خیال راحت بریم اونجا و نحوهی کارشون رو ببینیم

نقل قول
 سپاس شده توسط faro6071
۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۲:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۲:۲۲ عصر توسط faro6071.)
ارسال: #1378
(۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۲:۱۳ عصر)'AM1234' نوشته است:  
(۳-اسفند-۱۳۹۷ ۰۲:۰۲ عصر)'faro6071' نوشته است:  اونایی که میخوان مراسمشون به یاد ماندنی باشه.و به بهترین نحو انجام بشه و هییییییچ استرسی درباره ی جشنشون نداشته باشن.حتما حتما تشریفات زمیس رو انتخاب کنن.من  تو یکی از مراسم ها که اونجا برگذار شده بود.دعوت بودم.بچه ها هرچقدر از خوش ذوقی و سلیقه ی زیباشون در کار براتون بگم کمه.

فارو جان .ما برای مراسم خواهرم دنبال تشریفات هستیم.تا حالا خیلی جاخا رو دیدیم .خواهرم یکم حساسه و البته هزینه هم براش مهمه .میشه بیشتر از تشریفات ژمیس بگی تا ما با خیال راحت بریم اونجا و نحوهی کارشون رو ببینیم

عزیزم اگر خواهرت برای مراسمش حساسه و نگرانی داره ؛پس حتما تشریفات ژمیس رو انتخاب کن براش.چون مدیریتش خیلی خیلی خوش سلیقه و خوش ذوق هستن و به بهترین شکل فضاشونو دیزایین وطراحی کردن.چیدمان میز شامشون و کیفیت غذاهاشون عالیه .گروه موسیقی خوبی دارن .اصلا لازم نیس شما دنبال کاری باشید خودشون تمام مراحل کار و بخوبی براتون اماده میکنن.و ویژگیشون اینه که از گلهای طبیعی استفاده میکنن که برای فیلم و عکساتون به نظرم خیلی عالیه.هزینه ها هم نسبت به پکیجی که انتخاب میکنید تغییر میکنه

نقل قول
 سپاس شده توسط rotah
۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۲:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۳:۴۶ عصر توسط rotah.)
ارسال: #1379
(۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۲:۲۱ عصر)'faro6071' نوشته است:  
(۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۲:۱۳ عصر)'AM1234' نوشته است:  

فارو جان .ما برای مراسم خواهرم دنبال تشریفات هستیم.تا حالا خیلی جاخا رو دیدیم .خواهرم یکم حساسه و البته هزینه هم براش مهمه .میشه بیشتر از تشریفات ژمیس بگی تا ما با خیال راحت بریم اونجا و نحوه ی کارشون رو ببینیم

عزیزم اگر خواهرت برای مراسمش حساسه و نگرانی داره ؛پس حتما تشریفات ژمیس رو انتخاب کن براش.چون مدیریتش خیلی خیلی خوش سلیقه و خوش ذوق هستن و به بهترین شکل فضاشونو دیزایین وطراحی کردن.چیدمان میز شامشون و کیفیت غذاهاشون عالیه .گروه موسیقی خوبی دارن .اصلا لازم نیس شما دنبال کاری باشید خودشون تمام مراحل کار و بخوبی براتون اماده میکنن.و ویژگیشون اینه که از گلهای طبیعی استفاده میکنن که برای فیلم و عکساتون به نظرم خیلی عالیه.هزینه ها هم نسبت به پکیجی که انتخاب میکنید تغییر میکنه

نقل قول
۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۳:۴۹ عصر
ارسال: #1380
اتفاقا الان پکیج دانشجویی و پکیج ویژه ی ماه رمضان برای عروس و دامادها در نظر گرفتن .حتما خواهرتو ببر شاید بتونه از این آفر ها استفتده بکنه
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام