• مرضیه محمدی
  • نسیم عقیلی

تشریفات ژمیس (دکتر نانسا)

۲۵-فروردين-۱۳۹۸, ۱۰:۳۶ عصر
ارسال: #1371
RE: تشریفات ژمیس (دکتر نانسا)
من از تشریفات ژمیس خیلی تعریف شنیدم.سالگرد ازدواجمون نزدیکه با همسرم تصمیم گرفتیم که یه مراسم کوچیک اونجا داشته باشیم.فقط باید برم و از نزدیک ببینم که سالن کوچیک هم دارن یا نه. خیلی دلم میخواد از فضای زیبا با اون گل های طبیعی هم خودمون هم مهمونامون لذت ببرن

نقل قول
۲۶-فروردين-۱۳۹۸, ۰۸:۰۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-فروردين-۱۳۹۸ ۰۸:۰۳ عصر توسط narin saraby.)
ارسال: #1372
(۲۵-اسفند-۱۳۹۷ ۰۵:۱۲ عصر)'lida vahidi' نوشته است:  بچه ها من دنبال یه تشریفات خوب بودم.که دکوراسیون داخلیش واقعا زیبا  باشه وخیلی هم علاقه دارم به گلها ی طبیعی.داشتم تو اینستا دنبال یه تشریفات با این ویژگی ها می گشتم که با پیج ژمیس اشنا شدم .باهاشون تماس گرفتم و قرار شد یک روز برم اونجا رو از نزدیک ببینم .و راهنماییم کنن .و از کارهایی که انجام میدن بیشتر برام توضیح بدن.

لیدا جون مطمعن باش که انتخاب خوبی کردی.چون یکی از ویژگی های تشریفات ژمیس  دیزایینشون هست که با گلهای طبیعی انجام  میشه.جایگاهی که برای عروس و داماد در نظر گرفتن خیلی زیبا طراحی شده.و اینکه از نظرات خودتون  استفاده میکنن حتما.و شما رو هم راهنمایی میکنن که بهنر برای اونروز چه کارهایی انجام بدید.

نقل قول
۲۶-فروردين-۱۳۹۸, ۰۸:۴۵ عصر
ارسال: #1373
(۲۶-اسفند-۱۳۹۷ ۰۴:۱۶ عصر)'parisaasgary' نوشته است:  بچه ها من رفتم نمونه کارهایه زمیس رو تو پیج اینستا شون دیدم .خیلی خیلی خوشم اومد.چقدر خلاق و در کارشون نو هستن.فقط الا یه سوال دارم . من عروسیم تو بهار هستش.میخوام بدونم فضایی دارن که مناسب با اون فصل باشه .که مهمونا بتونن از هوای خوب لذت ببرن.یا اینکه مراسماشون فقط تو سالن برگذار میشه؟

بچه ها من خودم با تشریفات ژ میس تماس گرفتم و ازشون پرسیدم بزای برگذاری مراسم تو باغ.بعد چند روز بعدش رفتم از نزدیک دیدم.خیلی باغ قشنگی بود. و واقعا برای فصل بهار مناسب بود.همون موفع تصمیم گرفتم که قرار داد رو با هاسون ببندم.

نقل قول
  • تقی زاده
  • گروه ژ
۲۶-فروردين-۱۳۹۸, ۱۱:۲۲ عصر
ارسال: #1374
بچه ها من خودم رفتم تشزیفات ژمیس و با مدیریت  از نزدیک اشنا شدم.و بسیار خوش برخورد بودن و درباره ی همه چیز توضیحات کامل رو بهم دادن و کلی راهنماییم کردن..دیزاینشون در سطح بین المللی بود واقعا . گواهینامه ی بین المللی مدیریت کیفیت دارن  با شرکتای خارجی در زمینه ی دیزایین همکاری دارن. از همه مهمتر  اینکه برای هر بوجه ایی  منو ذر نظر گزفتن.که همه بتونن اسنفاده کنن.که خیلی عالیه

نقل قول
۳-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۸:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۸:۰۴ عصر توسط javaher_mahmody.)
ارسال: #1375
بچه ها دختر دایی من با تشریفات ژمیس قرار داد بست هر دوشون هم دانشجو هستن ،از پکیج دانشجویی استفاده کردن با کلی تخفیف

نقل قول
۳-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۸:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۸:۱۸ عصر توسط mina/mi.)
ارسال: #1376
من چند شب قبل تشریفات ژمیس مراسم دعوت بودم.چیدمان میز شامشون و بهتر از اون کیفیت غذاهاشون و تنوع غذاییشون عالی بود.واقعا کسایی که تشریفات ژمیس رو انتخاب میکنن خیلی خوش سلیقه هستن

نقل قول
۳-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۰:۰۴ عصر
ارسال: #1377
(۲۳-اسفند-۱۳۹۷ ۰۱:۱۵ عصر)'sima babaey' نوشته است:  بچه ها من دیروز رفتم و با تشریفات ژمیس و تالار از نزدیک اشنا شدم .مدیریت خیلی محترم و خوبی داشتن .کلی از دیزاینشون خوشم اومد واقعا به نظرم بی نظیر بود.اوووون همهههه گلهای طبیعی.وایییی چه زیبایی داده بود به فضا .و اینکه بهم اجازه دادن فیلم بگیرم .و فرستادم برای فامیلمون فکر کنم حسابی خوشش بیاد و همینجا رو انتخاب کنهتصویر: images/smilies/biggrin.gif

سیما جان منحصر به فرد بودن تشریفات ژمیس بخاطر همین دیزایین های اروپایی و گل های طییعی که استفاده میکنن و اینکه وقنی باهاشون قرار داد میبندید دیگه نگران هیچی نیستید و همه ی کارها رو بدون نقص خودشون براتون انجام  میدن

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام