• نسیم عقیلی
  • هیژا

تشریفات ژمیس (دکتر نانسا)

۲۴-بهمن-۱۳۹۷, ۰۶:۳۱ عصر
ارسال: #1321
RE: تشریفات ژمیس (دکتر نانسا)
(۱۷-بهمن-۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ عصر)'Nadia_roozbakhsh' نوشته است:  بچه ها مراسم عقد من بالاخره برگزار شد. واقعا عالی بود همه چیز... حتی بهتر از اون چیزی که فکر میکردم. آقای دکتر سنگ تموم گذاشتن واقعاً.
همه چیز آبرومند و همه انگشت به دهن مونده بودن از خوبی .... کاملا رویایی بود....نمیدونم چجوری باید تعریف کنم...خیلی خیلی خیلی خوب بوددددد.....

ما هم دیگه با این همه تعریف که شنیده بودیم و مراسم تست که رفتیم قرارداد رو بستیم و خیالمون راحت شد دیگه. بعد از اون تست رویایی دیگه احتیاج به فکر خاصی نبود سریع قرارداد رو بستیم.

نقل قول
۲۴-بهمن-۱۳۹۷, ۰۶:۳۷ عصر
ارسال: #1322
(۲۴-بهمن-۱۳۹۷ ۰۶:۳۱ عصر)'dokhtare_nemooneh' نوشته است:  
(۱۷-بهمن-۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ عصر)'Nadia_roozbakhsh' نوشته است:  بچه ها مراسم عقد من بالاخره برگزار شد. واقعا عالی بود همه چیز... حتی بهتر از اون چیزی که فکر میکردم. آقای دکتر سنگ تموم گذاشتن واقعاً.
همه چیز آبرومند و همه انگشت به دهن مونده بودن از خوبی .... کاملا رویایی بود....نمیدونم چجوری باید تعریف کنم...خیلی خیلی خیلی خوب بوددددد.....

ما هم دیگه با این همه تعریف که شنیده بودیم و مراسم تست که رفتیم قرارداد رو بستیم و خیالمون راحت شد دیگه. بعد از اون تست رویایی دیگه احتیاج به فکر خاصی نبود سریع قرارداد رو بستیم.

دقیقا میدونم چی میگی بعضی وقتها آدم وسوسه میشه با تعریفها و حرفهایی که بعضیا میزنن ولی توی مراسم تست که میری دیگه همه چیز معلوم میشه. مال من هم همینطور بود. البته بماند که شب مراسم خودم تازه 10 برابر همه چیز بهتر هم بود به نظرم.
نقل قول
۲۵-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۱۱ صبح
ارسال: #1323
سلام دوستان من خیلی تعریف ژمیس رو شنیدم و یکی از گزینه های اصلی هست که میخوام انتخاب کنم. قیمتهاش چطوره ؟ کیفیتش همونطور که تعریف میکنن هست ؟

نقل قول
  • تقی زاده
  • پیانو
۲۵-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۱۶ صبح
ارسال: #1324
(۲۵-بهمن-۱۳۹۷ ۱۰:۱۱ صبح)'عروس_اردیبهشت' نوشته است:  سلام دوستان من خیلی تعریف ژمیس رو شنیدم و یکی از گزینه های اصلی هست که میخوام انتخاب کنم. قیمتهاش چطوره ؟ کیفیتش همونطور که تعریف میکنن هست ؟

آره عزیزم به نظر من کیفیتشون و همینکه با یه مجموعه با اسم و رسم و حرفه ای کار میکنی خودش ارزش داره. شب عروسی آدم یک بار هست دیگه نمیشه ریسک کرد به این تشریفاتیهای ناشناخته.
در کل ولی جاهای ارزونتر هم هست اما با این کیفیت و این قیمت من جای دیگه ای رو ندیدم. حالا یه تماس بگیر و اگه شد یه سر برو ضرر نمیکنی.

نقل قول
دیروز, ۰۲:۲۳ عصر
ارسال: #1325
من تعریف تشریفات ژمیس رو زیاد شنیده بودم.یک روز وقت گذاشتم و رفتم از نزدیک ببینم.الان میخوام بهتون بگم بچه ها وازه ی لوکس واقعا برازندس براشون.همه چیز زیبا بود.من حتما اگر برنامه ایی داشته باشم .اینجا رو انتخاب میکنم.
نقل قول
امروز, ۰۲:۰۲ عصر
ارسال: #1326
اونایی که میخوان مراسمشون به یاد ماندنی باشه.و به بهترین نحو انجام بشه و هییییییچ استرسی درباره ی جشنشون نداشته باشن.حتما حتما تشریفات زمیس رو انتخاب کنن.من  تو یکی از مراسم ها که اونجا برگذار شده بود.دعوت بودم.بچه ها هرچقدر از خوش ذوقی و سلیقه ی زیباشون در کار براتون بگم کمه.

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام