• مزون فابرا
  • گل سنتر

تشریفات ژمیس (دکتر نانسا)

۲۳-دي-۱۳۹۷, ۰۷:۵۸ عصر
ارسال: #1301
RE: تشریفات ژمیس (دکتر نانسا)
فروش انواع میوه خشک با بهترین کیفیت

انبه،سیب ،خربزه،هلو،گلابی،آلو،به،آناناس،نارگیل،موز

فروش انواه لواشک در طعم های مختلف با بهترین کیفیت

فروش شیره خرما و عسل

انواع دمنوش

ارسال با پیک به سراسر کشور

پیج اینستاگرام: mivehkhoshk.1

چت: 09220754241

برای ثبت سفارش و اطلاع از قیمت به دایرکت اینستاگرام یا پیام رسانٍ، پیام دهید

به سلامتی خود و عزیزانتان اهیمت دهیدو باکیفیت ترین محصول با قیمت مناسب را تهیه کنید
نقل قول
 سپاس شده توسط dokhtare_nemooneh
۲۴-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۵۹ صبح
ارسال: #1302
(۲۲-دي-۱۳۹۷ ۰۶:۴۲ عصر)'asal_sherbaf' نوشته است:  
(۱۰-آبان-۱۳۹۷ ۰۵:۰۲ عصر)'Fereshteh.3150' نوشته است:  میشه نتایج ملاقاتتونو بگید.از تشریفات راضی بودی؟تصویر: /images/smilies/new/embarrased.pngشما کدوم باغ را انتخاب کردید؟
(۱-آبان-۱۳۹۷ ۱۰:۰۵ صبح)'شیدا_فرحی' نوشته است:  منم باهاشون تماس داشتم و قرار گذاشتم برای روز شنبه
بهم گفتن که خیلی از باغ هارو تا ۵۰درصد تخفیف گذاشتن
خوب تو شرایط فعلی خیلی امتیاز مثبتی اون هم با این همه تعریفی ک از این تشریفات میشه
من که حتما قرار داد میبندم

اگه اینطوری باشه خیلی خوبه چون این روزها که دیگه هرکس هر قیمتی دلش بخواد میگه لااقل خیالت راحته که قیمت پرت به اونها نمیتونن بدن. بالاخره یه مجموعه با این همه اسم و رسم نمیاد خودش رو خراب کنه و قاطی بازیهای اونا بشه.

واقعا همینطوره ! 
من خودم آدم استرسی هستم و خیلی نگران بودم ولی در همون جلسه اول که با آقای دکتر و خانومشون داشتیم و طبق تعریفهایی هم که شنیده بودم اینقدر حس آرامشی پیدا کردم وقتی دیدم با آدمهای حرفه ای طرفم که حد و اندازه نداشت. واقعا هم از اول تا آخر در کنارمون بودن و به همه چیز حتی بیشتر از خودمون اهمیت میدادن. شب مراسم هم دقیقا همون چیزی که انتظار داشتم و توی فکرم بود و برام ترسیم شده بود اتفاق افتاد. 
این کامنت رو هم اومدم اینجا گذاشتم که واقعا هم تشکری شده باشه از زحماتشون و هم اینکه برای بقیه دوستان هم بگم که با خیال راحت انتخاب کنن.

نقل قول
 سپاس شده توسط Nadia_roozbakhsh ، Nastaran.Sin ، dokhtare_nemooneh
۲۹-دي-۱۳۹۷, ۱۰:۳۲ صبح
ارسال: #1303
سلام
من دنبال یه گزینه مناسب برای تشریفات میگشتم، یکی از دوستام که خیلی از مراسمش خوشم اومده بود ژمیس رو معرفی کرد. من هم توی گوگل زدم و از اینجا سر در آوردم. اون مراسم که خیلی عالی بود ولی میخواستم ببینم آیا هنوز هم همونقدر مناسب هست ؟ البته کامنتها رو خوندم که ظاهرا درست باشه انتخابم ولی اگه بازم کسی راهنمایی داره و یا فکر میکنه جای دیگه ای رو هم باید چک کنم اگه بگه ممنون میشم. ولی این دوستم میگفت اون زمان خیلی جستجو کرده و بهترین گزینه براش همین بوده. البته اینم بگم که اولویتش قیمت ارزون نبود، که مال من هم نیست.
نقل قول
 سپاس شده توسط Nadia_roozbakhsh ، Nastaran.Sin
  • پیانو
  • اساطیر
۲۹-دي-۱۳۹۷, ۱۰:۴۰ صبح
ارسال: #1304
(امروز ۱۰:۳۲ صبح)'dokhtare_nemooneh' نوشته است:  سلام
من دنبال یه گزینه مناسب برای تشریفات میگشتم، یکی از دوستام که خیلی از مراسمش خوشم اومده بود ژمیس رو معرفی کرد. من هم توی گوگل زدم و از اینجا سر در آوردم. اون مراسم که خیلی عالی بود ولی میخواستم ببینم آیا هنوز هم همونقدر مناسب هست ؟ البته کامنتها رو خوندم که ظاهرا درست باشه انتخابم ولی اگه بازم کسی راهنمایی داره و یا فکر میکنه جای دیگه ای رو هم باید چک کنم اگه بگه ممنون میشم. ولی این دوستم میگفت اون زمان خیلی جستجو کرده و بهترین گزینه براش همین بوده. البته اینم بگم که اولویتش قیمت ارزون نبود، که مال من هم نیست.

آره عزیزم خیلی کیفیت کارشون عالی بود. قشنگ تفاوت رو احساس میکنی. خیلی جاها خیلی بیشتر هم پول میگیرن ازت ولی حتی واسه غذا (ببخشید رک میگم) دزدی میکنن و پذیرایی خوب انجام نمیشه ولی ژمیس حتی گل آراییها گرفته تا لباس کارکنان و خدماتی که میدن همگی کاملا این حس رو بهت میده که اگر هم هزینه کردی برای چیز درستی هزینه کردی. بالاتر هم گفتم ، اینقدر راضی بودم که اصلا فقط برای همین اومدم اینجا عضو شدم.

نقل قول
 سپاس شده توسط Nadia_roozbakhsh ، Nastaran.Sin ، dokhtare_nemooneh
دیروز, ۰۶:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۶:۵۱ عصر توسط Nastaran.Sin.)
ارسال: #1305
تشریفات ژمیس عالیه یعنی هر چقدر از شخصیت و کارشون بگم کمه واقعاً کارشون عالیه. من و همسرم چندین مجلسشونو رفتیم همشون خیلی بی نقص بودن و خیلی مدیریت وهماهنگی عالی داشتن ما هم با ایشون قرارداد بستیم و بی صبرانه منتظر روز عروسی هستیم . خیالمون بابت آقا و خانم نانسا و همکارانشون و کارشون واقعاً راحته.
واقعا این روزها هرجا میری چون فقط به فکر این هستن که به هر روشی با چشم چشم گفتن و خیالتون راحت باشه فقط ازتون پول بگیرن واقعا اعتماد سخته به جایی که آدم نمیشناسه.
نقل قول
 سپاس شده توسط dokhtare_nemooneh
دیروز, ۰۶:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۶:۵۷ عصر توسط dokhtare_nemooneh.)
ارسال: #1306
(امروز ۰۶:۴۱ عصر)'Nastaran.Sin' نوشته است:  تشریفات ژمیس عالیه یعنی هر چقدر از شخصیت و کارشون بگم کمه واقعاً کارشون عالیه. من و همسرم چندین مجلسشونو تصویر رفتیم همشون خیلی بی نقص بودن و خیلی مدیریت وهماهنگی عالی داشتن ما هم با ایشون قرارداد بستیم و بی صبرانه منتظر روز عروسی هستیم . خیالمون بابت آقا و خانم نانسا و و همکارانشون و کارشون واقعاً راحته.
واقعا این روزها هرجا میری چون فقط به فکر این هستن که به هر روشی با چشم چشم گفتن و خیالتون راحت باشه فقط ازتون پول بگیرن واقعا اعتماد سخته به جایی که آدم نمیشناسه.

عزیزم مرسی که تجربه ات رو گفتی حالا من هم میرم از نزدیک باهاشون صحبت میکنم و اگه بشه واسه مراسم تست میرم امیدوارم که بشه و قرارداد ببندم. خسته شدم دیگه از گشتن.

نقل قول
 سپاس شده توسط Nastaran.Sin
دیروز, ۰۶:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۶:۵۴ عصر توسط Nastaran.Sin.)
ارسال: #1307
(امروز ۰۶:۴۴ عصر)'dokhtare_nemooneh' نوشته است:  
(امروز ۰۶:۴۱ عصر)'Nastaran.Sin' نوشته است:  تشریفات ژمیس عالیه یعنی هر چقدر از شخصیت و کارشون بگم کمه واقعاً کارشون عالیه. من و همسرم چندین مجلسشونو تصویر رفتیم همشون خیلی بی نقص بودن و خیلی مدیریت وهماهنگی عالی داشتن ما هم با ایشون قرارداد بستیم و بی صبرانه منتظر روز عروسی هستیم . خیالمون بابت آقا و خانم نانسا و همکارانشون و کارشون واقعاً راحته.

عزیزم مرسی که تجربه ات رو گفتی حالا من هم میرم از نزدیک باهاشون صحبت میکنم و اگه بشه واسه مراسم تست میرم امیدوارم که بشه و قرارداد ببندم. خسته شدم دیگه از گشتن.

خواهش میکنم عزیزم. برو حتما خوشت میاد بگو نسترن سفارش کرد بیام. همون که هفته پیش اومدن قرار داد بستن. البته نمیدونم من رو حتمن یادشون باشه یا نهSmile)

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام