• تشریفات پلک
  • باغ vp

تشریفات ژمیس (دکتر نانسا)

۱۵-مرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۲۴ عصر
ارسال: #11
RE: تشریفات ژمیس
عروسی برادرم 2 تیر ماه با این تشریفات بودو عالی برگزار شد.باغی هم که برامون رزرو کرده بودن فوق العاده بود فکر کنم اسمش اگه اشتباه نکنم اسمش PIK بودهمه چی خیلی فراتر از تصور ما بود.از اونجایی که هم برادرم تک پسره هم عروسمون تک فرزند هر 2 تا خانواده در مورد انتخاب همه چی حساسیت زیادی داشتن.آقای دکترو یکی از دوستان معرفی کردن.البته قبلش چند جای دیگه ام رفته بودیم باهم که برادرم از هر کدوم یه ایراد اساسی میگرفت ولی بالاخره با ایشون OKشدن.مادرم به شدت استرسیه.ولی اون شب تمام مدت راه میخندید و میگفت خدارو شکر همه چی عالیه.بابا هم هی روی آقای دکترو میبوسیدتشکر میکرد.مهمهاندارها همه شیک و برازنده و از همه مهمتر خیلی مودب بودن.تزییناتی که رو میزها بود خیلی فانتزی و خاص بودوبرای هرچیزی یه دکور زیبا داشتن وهمه مهمونها عاشق گل ارایی شده بودن.طعم غذاهاو فینگرفودهاشون عالی بودشبم تمام میوه ها و غذاها و حتی یه طبقه از کیکم دادن بردیم خونه.یه کار خیلی خوبشونم این بود که آخره شب تمام گلها رو به مهمان هاهدیه کردن.همسرشونم تمام مدت رو همه چی نظارت داشتند.واقعا همه چی بینظیرو فوق العاده بود.وظیفه خودم و خانوادههامون دونستم تا ازشون از صمیم قلب تشکر کنم.
نقل قول
 سپاس شده توسط ساناز فرحی ، mahya1369 ، ida
۱۶-مرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۰۷ صبح
ارسال: #12
دوستان عزیز این کارتون واقعا درست نیست هر کسی نسبت به تشریفاتیش یه تعصبی داره حالا دلیلی نداره چون شما خوشت نمیاد بزنی تخریب کنی.منم خودم از کار خیلی از تشریفاتی های بزرگ حتی خوشم نیومد که اینجا اسم نمیبرم.نسبت به هیچ تشریفاتی هم تعصب ندارم اما دارم نگاه میکنم این shafaghهمه جا هست و فقط هم داره از تشریفاتی ها بد مینویسه .شفق جون کارت درست نیست اینجوری آدم فکر میکنه خودت تشریفاتی هستی. که اصطلاحات و ریز همه چیز رو میدونی که کجا مال چیه و فلان باغ مال کیه!
نقل قول
 سپاس شده توسط آرشیدا خانم ، عارفه سوداچی ، mahya1369
۲۴-مرداد-۱۳۹۳, ۰۴:۴۶ عصر
ارسال: #13
سلا م دوستان من کار برادرم با تشریفات ژمیس بود خیلی عالی بود کارشون وهمه چیز طبق برنامه پیش رفت و با این که خیلی از تشریفات میترسیدیم که آبرومون نره ولی فکر کنم یکی از بهترین کاراشون تشریفاتشون بود .خیلی هم چیدمان میز و صندلی ها زیبا بود هم اتق عقد و...
به جرئت میشه گفت با اینکه قبلا اسمش رو نشنیده بودم اما از خیلی از تشریفاتی ها که اسم در کردن بهتر بودن و قیمتاشونم مناسب بود.
نقل قول
 سپاس شده توسط عارفه سوداچی ، mahya1369 ، ida ، roooya
  • خرید اقساطی
  • گروه ژ
۲۷-مرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۳۷ عصر
ارسال: #14
عزیزم منو شامشون چیا بود؟میدونی نفری چقدر بود؟

یاد تو هر تنگ غروب تو قلب من میکوبهHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط عارفه سوداچی ، mahya1369
۲۸-مرداد-۱۳۹۳, ۰۴:۰۷ عصر
ارسال: #15
بچه ها اینجا باغ هاشون تو خود مرکز شهر هم دارن؟
نقل قول
 سپاس شده توسط عارفه سوداچی ، mahya1369
۲۸-مرداد-۱۳۹۳, ۰۴:۵۰ عصر
ارسال: #16
عزیزم منوهاشون بسته به اینکه چه آپشنهایی بخوایی متغیره، زن داداشم منوی شماره 2 شونو انتخاب کرده بود، بودجه ما به منو یک نزدیکتر بود با یه سری آپشنهای اضافه تر وحجم گل بیشتر، ولی اونچه مهمه سطح خدماتشون و دیزاینشونه که نسبت به قیمتشون خیلی بالاتره، به نظرم اگه بری دفترشون خیلی خوب راهنمایت میکنن تا نسبت به اون چیزی که هزینه میکننی بیشتر بیارزه. یه سری از مهمونامون از اراک قراره بیان و مادر شوهرم ترجیح میداد باغ داخل تهران باشه واسه دسترسی راحتر، چند تا باغ خوب داخل تهران معرفی کردن که در نهایت یه باغ سمت اشرفی اصفهانی رو پسند کردیم.
نقل قول
 سپاس شده توسط mahya1369 ، marmar.m
۲۸-مرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۴۰ عصر
ارسال: #17
چقد نمونه کارهایی که گذاشتن اروپایی و شیکه واقعا لذت بردم.من و شوشو چندوقتی هست داریم میگردیم ولی یه همچین نمونه هایی جایی ندیده بودیم،کسی از قیمتاو منوهاشون خبر نداره؟؟

من همیشه به دنبال بهترین ها هستم
نقل قول
 سپاس شده توسط فریمهر ، آرشیدا خانم ، mahya1369
۲۹-مرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۲۳ عصر
ارسال: #18
(۲۸-مرداد-۱۳۹۳ ۰۹:۴۰ عصر)ساناز فرحی نوشته است:  چقد نمونه کارهایی که گذاشتن اروپایی و شیکه واقعا لذت بردم.من و شوشو چندوقتی هست داریم میگردیم ولی یه همچین نمونه هایی جایی ندیده بودیم،کسی از قیمتاو منوهاشون خبر نداره؟؟

ساناز جان،من دیروز به اتفاق مادرم و مادر همسرم رفتیم برای دیدن نمونه کاراشون. 3 ساعت تمام در خدمت خانم نانسا بودیم،نمیدونی چقدر دوستانه و دلسوزانه مارو راهنمایی کردن به قول مادرم انگار سالهات که مارو میشناسن.تک به تک نمونه ها رو معرفی میکردن و با حو صله اجازه میدادن که ما هم نظرمون رو بگیم تا با سلیقه و خواسته های ما آشنا شن ،میگفت بعد از رزرو باغ و بستن قرار داد چند جلسه راجع به کل دیزاین مراسم حرف میزنیم ،کارا یکی از یکی زیبا تر بود.حتی در موردلباس عروس هم کلی صحبت کردیم،خودشون طراح لباس هستن و بدون هیچ توقعی 1 ساعت تمام کلی مدللباس عروس بهم نشون داد .
منوهاشونم خیلی کامل و دقیق بود ،یه منوی جانبی هم بهمون دادن که کلی موارد جالب داشت.حالا قراره 5شنبه بریم باغ ببینیم.
عزیرم فرصت کردی حتما یه سر بزن دفترشون.ما که هم کلی اطلاعات مفید گرفتیم هم کلی حس خوب

پرهام نفسمه
نقل قول
 سپاس شده توسط ساناز فرحی ، mahya1369
۲۹-مرداد-۱۳۹۳, ۰۳:۵۶ عصر
ارسال: #19
من نظرم اینه که تو کل تهران یه سری موسساتی فقط اسم بزرگ کردن و باعث یشن بقیه بیشتر بهش توجه کنن.من خودم کار تشریفات ژمیس رو زمانی که نرفته بودم مراسمشون و ندیده بودم وقتی دختر خالم گفت ژمیس من گفتم اسمشم تا به حال نشنیدم اما وقتی رفتم تو عروسی دیدم کاراش از خیلی از جاهایی که من رفتم بهتر و مدرن تر بود و حتی سفره عقدش دروغ نگفته باشم از اونا بهتر بود و حالا گذشته از کار غذا و گل آرایی و ...مهمترین مساله مدیریتشون بود که من میدیدم سر شام نمیذاشت سینی غذا خالی بمونه و تند تند قبل از این که مهمونا بفهمن شارژ میشد در کل همه چیز خیلی عالی بود و ارزش پول دادنشون رو داشت.آدم نباید رو اسم قضاوت کنه باید برید ببینید.
نقل قول
 سپاس شده توسط آرشیدا خانم ، ساناز فرحی ، mahya1369
۲۹-مرداد-۱۳۹۳, ۰۵:۵۲ عصر
ارسال: #20
عزیزم منم رفتم نمونه کار یه بار ازشون دیدم به نظر خوب میومدن اما بهم گفتن بیا واسه تست غذا که من نرفتم هنوز ولی فکر کنم کارشون یکی از این بهترین هاست که در آینده خیلی معروف میشه.
نقل قول
 سپاس شده توسط آرشیدا خانم ، mahya1369
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام