• تقی زاده
  • آرایشگاه گیوا

تشریفات چکاوک

۱۰-بهمن-۱۳۹۷, ۰۹:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-بهمن-۱۳۹۷ ۱۲:۵۷ عصر توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #1
تشریفات چکاوک
تشریفات مجالس چکاوک بابیش  ازده سال سابقه در خصوص برگزاری مجالس عروسی وهمایش فعالیت دارد....
 مشاورومجری دربرگزاری مجالس عروسی درباغ وسالن..
ازانجایی که منوی شام مراسم یکی ازمهمترین آپشنهای مراسم میباشد...
مجموعه تشریفات چکاوک جهت ارامش واطمینان مشتریان واسترس سرو شام که قطعاهمیشه گریبانگیرسفارش دهنده میباشد اقدام به تهیه کترینگ اختصاصی که زیرنظرمستقیم وفقط پخت مجالس  عروسی تشریفات چکاوک راانجام‌  میدهدکه متریال ونوع موادغذایی به روز وتازه زیرنظرمستقیم سراشپزتشریفات پخت خواهدشد
تشریفات مجالس چکاوک سعی دربهترین انتخاب عوامل اجرایی مراسم از قبیل باغ وسالن،فیلم وعکس،مزون،ارایشگاه عروس،مهماندارمجرب وتحصیلکرده تشریفات ،موزیک وبقیه عوامل اجرایی راداردتابهترین شب خاطره انگیزی راباعروس ودامادومیهمانهای محترمشان بگذرانیم ....

برای دریافت منوهای تشریفات مجالس چکاوک واطلاع ازباغ وعمارت وتخفیفات و آپشنهای ویژه باشماره های زیرتماس حاصل فرمایید

44378543

88567945

09125252431

09120479158

اینستاگرام :
baghtashrefat_chakavak
تلگرام:
tashrefatchakavak

[تصویر: تشریفات چکاوک] 

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !

شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط Banoyirani
۱۶-بهمن-۱۳۹۷, ۰۴:۵۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-بهمن-۱۳۹۷ ۰۴:۵۶ عصر توسط 73895-maream.)
ارسال: #2
RE: تشریفات چکاوک
سلام دوستان مریم هستم عروسیم تومردادماه هستش.....
باشوهرم خیلی وسواس داشتیم چن تا تشریفاتی رفتیم که سرمراسماشون که رفتیم حرفشون باعملشون یکی نبود تشریفات چکاوکم امتحان کردم رفتیم دفتربااقای کاکی صحبت کردم بسیارمودب وباحوصله مارودعوت کردسرمراسمشون واقعداولین چیزی که برامامهم بودکیفیت غذابودکه اصلاسبک سروغذاشون بابقیه تشریفاتیا فرق میکنه که فرداش رفتیم قراددادمون بستیم واقای کاکی واقعا کاربلدن ....
بهتون پیشنهادمیکنم ی سر به دفترشون بزنید قطعاضررنمیکنید..
ممنونم ازشما اقای کاکی 
نقل قول
۲۳-بهمن-۱۳۹۷, ۱۱:۵۶ عصر
ارسال: #3
در مراسم 4 آذر دیزاین ورودی قشنگ بود رنگ های گل آرایی بسیار زیبا و متنوع بود مهماندارا با خوش رویی پزیرایی میکردند موزیک حرفه ای داشتند تنوع غذایی شام و آبمیوه طبیعی و میوه بسیار خوب بود مدیریت با احترام فراوان پاسخگوی سوالات برخی از مهمانان بود باغ بسیار زیبایی داشتند من این تشریفات رو ب دوستان و آشنایان خودم صد درصد معرفی خواهم کرد 
نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۴-اسفند-۱۳۹۷, ۱۰:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-اسفند-۱۳۹۷ ۱۰:۳۵ عصر توسط Alis_nice59@yahoo.com.)
ارسال: #4
(۱۰-بهمن-۱۳۹۷ ۰۹:۰۰ عصر)'admin2' نوشته است:  
تشریفات مجالس چکاوک بابیش  ازده سال سابقه در خصوص برگزاری مجالس عروسی وهمایش فعالیت دارد....
مجموعه تشریفات چکاوک جهت ارامش واطمینان مشتریان واسترس سرو شام که قطعاهمیشه گریبانگیرسفارش دهنده میباشد اقدام به تهیه کترینگ اختصاصی که زیرنظرمستقیم وفقط پخت مجالس  عروسی تشریفات چکاوک راانجام‌  میدهدکه متریال ونوع موادغذایی به روز وتازه زیرنظرمستقیم سراشپزتشریفات پخت خواهدشد
تشریفات مجالس چکاوک سعی دربهترین انتخاب عوامل اجرایی مراسم از قبیل باغ وسالن،فیلم وعکس،مزون،ارایشگاه عروس،مهماندارمجرب وتحصیلکرده تشریفات ،موزیک وبقیه عوامل اجرایی راداردتابهترین شب خاطره انگیزی راباعروس ودامادومیهمانهای محترمشان بگذرانیم ....

برای دریافت منوهای تشریفات مجالس چکاوک واطلاع ازباغ وعمارت وتخفیفات و آپشنهای ویژه باشماره های زیرتماس حاصل فرمایید

44378543

88567945

09125252431

09120479158

اینستاگرام :
baghtashrefat_chakavak
تلگرام:
tashrefatchakavak

44378543

88567945

09125252431

09120479158

اینستاگرام :
baghtashrefat_chakavak
تلگرام:
tashrefatchakavak

(تو این سایت بااین تشریفات اشناشدم رفتم سرمراسمشون کارشون انصافاخوب بود برخورداقای کاکی بسیارخوب ومودبانه بودش همه چی عالی بود فقط من ازترکیب بندی گل اراییشون خوشم نیومد وموزیکم یمقداراهنگهای محلی میزدمن خوشم نیومد که ازاقای کاکی پرسیدم منوبرد پیش عروس خانم ازعروس پرسید همین سوال منو گفتش بله انتخاب مابوده که رفع شدولی واقعاسروغذاشون عالی بودوبه سبک جدید بودش که گوشت ومرغ جدا از برنج سرو میشد که من حقیقتا باراول بود دیدم هچین کاری ازتشریفات چون ندیدم کسی اینکاروبکنه ...دوستان حتما یبارم که شده بااقای کاکی صحبت کنیدحتی بعنوان مشاوره بعدش شخصیتش دستتون میاد)
نقل قول
 سپاس شده توسط 74126-نوعروس
۴-اسفند-۱۳۹۷, ۱۰:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-اسفند-۱۳۹۷ ۱۱:۱۱ عصر توسط 74126-نوعروس.)
ارسال: #5

44378543

88567945

09125252431

09120479158

اینستاگرام :
baghtashrefat_chakavak
تلگرام:
tashrefatchakavak

(تو این سایت بااین تشریفات اشناشدم رفتم سرمراسمشون کارشون انصافاخوب بود برخورداقای کاکی عالی بود و من دوست داشتم که تعداد آبمیوه ها و دسر ها بیشتر بود، به آقای کاکی گفتم و ایشون با برخورد خوبی پاسخ به من دادن، من برای مراسم های بعدی هم دوست دارم آقای کاکی انجام بدهند. سپاس فراوان از آقای کاکی )
نقل قول
۵-اسفند-۱۳۹۷, ۱۲:۲۶ صبح
ارسال: #6
سلام یکى از دوستان مراسم این تشریفات را دیده بود و ب من معرفى کرد تو اینستا نمونه کاراشون را دیدم و با آقاى حسینخانى تماس گرفتم بعد از صحبت کردن و دیدن قیمت منو هایشان و بازدید از باغ و تست زنده مراسم از گل آرایى و دیزاین خوشم آمد خانوممم از غذاشان ک گوشت و مرغ جدا بود خیلى خوشش امد مدیریت خوبى داشتن و ما براى فروردین با تشریفات چکاوک قرارداد بستیم 

نقل قول
۵-اسفند-۱۳۹۷, ۱۲:۲۶ صبح
ارسال: #7
سلام من از طرف یکی از دوستان با تشریفات چکاوک اشنا شدم واقعا کاراشون عالیهههههه فوق العادس طرح گل هاشون حرف نداره فقط تو تصاویر ک من دیدم گلاشون توپی بوده دوس داشتم ژورنالی ام ب طرح گلام اضافه بشه ممنون میشم من ب یکی از مراسمای زنده دعوت شدم توسط این تشریفات واقعا عالی بود ایشالا دوستان هم حتما خوششون میاد ک با همچین تشریفات قوی مراسماشونو برگزار کنند  واقعا گل ارایی شون حرف نداشت بدون شک شما بهترینی با تشکر از از تشریفات چکاوک تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png 
نقل قول
۵-اسفند-۱۳۹۷, ۰۱:۲۲ صبح
ارسال: #8
سلام من از طریق یکی از دوستانم با تشریفات چکاوک اقای حسینخانی اشنا شدم و به اتفاق همسرم رفتیم و کاراشونو از نزدیک دیدیم واقعا خیلی خوب و عالی بود باغ تالارهای مختلف و یکی از یکی بهتر نشونمون دادن ،یکی از کارایی که مارو جذب کرد منو غذاهاشون بود که مرغ و گوشت جدا از برنج سرو میشد که ما چندجا رفته بودیم اینجوری نبود قیمتها خیلی خوب بود منوهای عالی دارن ،گل ارایی فوق العاده، اکییپ مهماندار
 خیلی مؤدب خوشرو و با مهمانها ،چیدمان میوه خیلی خوب مرتب سرو ابمیوه طبیعی با طعم های مختلف ،بهتون پیشنهاد میکنم حتما باهاشون در ارتباط باشین بهترین شب زندگیمون با تشریفات چکاوک فوق العاده بود 

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام