• هیژا
  • آرایشگاه گیوا

تشریفات چکاوک

(جزئیات)

تهران، دفترغرب، بلوارفردوس شرق، نبش رامین جنوبی
تلفن: 02188567945 , 02144378543
موبایل: 09125252431

تشریفات چکاوک

۱۰-بهمن-۱۳۹۷, ۰۹:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-بهمن-۱۳۹۷ ۱۲:۵۷ عصر توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #1
تشریفات چکاوک
تشریفات مجالس چکاوک بابیش  ازده سال سابقه در خصوص برگزاری مجالس عروسی وهمایش فعالیت دارد....
 مشاورومجری دربرگزاری مجالس عروسی درباغ وسالن..
ازانجایی که منوی شام مراسم یکی ازمهمترین آپشنهای مراسم میباشد...
مجموعه تشریفات چکاوک جهت ارامش واطمینان مشتریان واسترس سرو شام که قطعاهمیشه گریبانگیرسفارش دهنده میباشد اقدام به تهیه کترینگ اختصاصی که زیرنظرمستقیم وفقط پخت مجالس  عروسی تشریفات چکاوک راانجام‌  میدهدکه متریال ونوع موادغذایی به روز وتازه زیرنظرمستقیم سراشپزتشریفات پخت خواهدشد
تشریفات مجالس چکاوک سعی دربهترین انتخاب عوامل اجرایی مراسم از قبیل باغ وسالن،فیلم وعکس،مزون،ارایشگاه عروس،مهماندارمجرب وتحصیلکرده تشریفات ،موزیک وبقیه عوامل اجرایی راداردتابهترین شب خاطره انگیزی راباعروس ودامادومیهمانهای محترمشان بگذرانیم ....

برای دریافت منوهای تشریفات مجالس چکاوک واطلاع ازباغ وعمارت وتخفیفات و آپشنهای ویژه باشماره های زیرتماس حاصل فرمایید

44378543

88567945

09125252431

09120479158

اینستاگرام :
baghtashrefat_chakavak
تلگرام:
tashrefatchakavak

[تصویر: تشریفات چکاوک] 

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
۱۶-بهمن-۱۳۹۷, ۰۴:۵۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-بهمن-۱۳۹۷ ۰۴:۵۶ عصر توسط 73895-maream.)
ارسال: #2
RE: تشریفات چکاوک
سلام دوستان مریم هستم عروسیم تومردادماه هستش.....
باشوهرم خیلی وسواس داشتیم چن تا تشریفاتی رفتیم که سرمراسماشون که رفتیم حرفشون باعملشون یکی نبود تشریفات چکاوکم امتحان کردم رفتیم دفتربااقای کاکی صحبت کردم بسیارمودب وباحوصله مارودعوت کردسرمراسمشون واقعداولین چیزی که برامامهم بودکیفیت غذابودکه اصلاسبک سروغذاشون بابقیه تشریفاتیا فرق میکنه که فرداش رفتیم قراددادمون بستیم واقای کاکی واقعا کاربلدن ....
بهتون پیشنهادمیکنم ی سر به دفترشون بزنید قطعاضررنمیکنید..
ممنونم ازشما اقای کاکی 
نقل قول
۲۳-بهمن-۱۳۹۷, ۱۱:۵۶ عصر
ارسال: #3
RE: تشریفات چکاوک
در مراسم 4 آذر دیزاین ورودی قشنگ بود رنگ های گل آرایی بسیار زیبا و متنوع بود مهماندارا با خوش رویی پزیرایی میکردند موزیک حرفه ای داشتند تنوع غذایی شام و آبمیوه طبیعی و میوه بسیار خوب بود مدیریت با احترام فراوان پاسخگوی سوالات برخی از مهمانان بود باغ بسیار زیبایی داشتند من این تشریفات رو ب دوستان و آشنایان خودم صد درصد معرفی خواهم کرد 
نقل قول
  • کتی دیلمی
  • پیانو
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام