• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

تشریفات پیک

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-اسفند-۱۳۹۵ ۰۲:۰۲ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
تشریفات پیک
برگزار کننده مجلل ترین مجالس عروسی

کلیه غذاهای این مجموعه از بهترین کترینگ های تهران تامین میگردد
انتخاب دیزاین انواع گل آرایی از ژورنال
مالکیت باغ تالار اختصاصی با تخفیف ویژه ورودی در تمامی فصول سال
معرفی بیش از 50 مورد باغ ویلای لوکس

تلفن :
44389079
اینستاگرام:
pickwedding
تلگرام:
pickwedding
[تصویر: تشریفات پیک]

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !

شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۲-مهر-۱۳۹۳, ۰۲:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-مهر-۱۳۹۳ ۰۲:۲۰ عصر توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #2
تشریفات پیک
شهگل نوشته است:سلام میشه یه تاپیک با عنوان تشریفات پیک بزنین؟رفتم یه جا عروسی کارش با تشریفات پیک بود خیلی خوشم اومد واقعا تمیز و منظم بودن میخواستم ببینم کسی در این باره اطلاعات داره؟

لطفا تاپیک های درخواستی رو در قسمت انتقادات و پیشنهادات ---- درخواست ایجاد تاپیک مطرح کنید.

HeartHeartHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط تندیس خانوم ، شهگل
۳-مهر-۱۳۹۳, ۰۱:۴۳ عصر
ارسال: #3
RE: تشریفات پیک
بچه ها من یه بار رفتم یه عروسی کارشون با تشریفات پیک بود خیلی همه چیز مرتب و منظم بود .خواستم ببینم کسی در مورد این تشریفات چیزی میدونه یا نه؟اگر میشه لطفا بیشتر راهنمایی کنین.
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۳-مهر-۱۳۹۳, ۰۶:۱۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-بهمن-۱۳۹۵ ۱۱:۳۰ صبح توسط admin2.)
ارسال: #4
عزیزم سلام.چرا من میشناسم اتفاقا الان تا اسمش رو دیدم گفتم بیام بگم من یه بار همراه دوست مامانم که پسرش میخواد بیاد ایران ازدواج کنه خونشون تو فرمانیست رفتیم اونجا اتفاقا دفترشون تو فرمانیه هست دارن مثل اینکه میرن الهیه .اتفاقا کاراشون خیلی خوب بود با اینکه این خانومه خیلی حساس بود و میگفت پسرم حساساه ولی خوشش اومد و زیاد جایی نرفت سر بزنه.
نقل قول
۵-مهر-۱۳۹۳, ۰۴:۰۴ عصر
ارسال: #5
وای مهدیس من فامیلمون اومد تو نوعروس واسه عروسیش وقتی دیگه نداره به منم گفت چند تا تشریفاتی بهم معرفی کن منم برداشتم چند تا که فکر میکردم قیمتاش احتمالا گرون نباشه رو براش معرفی کردم اومده بود خیلی از کارای پیک تعریف میکرد من که خودم نرفتم اما میگفت خودش تعجب کردم چقدر باهامون خوب اولا برخورد شد بعد هم راضی بود که منوش خوب بود و قیمتا فوقالعاده مناسب.
نقل قول
۶-مهر-۱۳۹۳, ۰۶:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-بهمن-۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ صبح توسط admin2.)
ارسال: #6
مدیر این مجموعه خیلی مرد مسول و با انصافیه نسبت به پولی که می گیره هر کاری انجام می ده که
عروس داماد و خوانواده هاشون راضی باشن ما دوتا از فامیلامون که دوتا برادر بودن کارشون رو انجام دادن و همشون هم خوب و بی دردسر و بدون استرس و عالی برگزار شد.میدونی خیلی سرشون شلوغ میشه ولی من خودم شخصا تا به حال نرفتم اونجا.ولی از عروس و داماد اگر بخواهین این بار میپرسم که راضی بودن خودشون اونجور که میخواستن شده یا نه.
نقل قول
۸-مهر-۱۳۹۳, ۰۳:۳۲ صبح
ارسال: #7
(۵-مهر-۱۳۹۳ ۰۴:۰۴ عصر)ladan.k68 نوشته است:  وای مهدیس من فامیلمون اومد تو نوعروس واسه عروسیش وقتی دیگه نداره به منم گفت چند تا تشریفاتی بهم معرفی کن منم برداشتم چند تا که فکر میکردم قیمتاش احتمالا گرون نباشه رو براش معرفی کردم اومده بود خیلی از کارای پیک تعریف میکرد من که خودم نرفتم اما میگفت خودش تعجب کردم چقدر باهامون خوب اولا برخورد شد بعد هم راضی بود که منوش خوب بود و قیمتا فوقالعاده مناسب.

لادن جون میشه بگی دیزاینش چه جوری و چه رنگی بود؟چیدمانش چی؟خیلی قرو قاطی و شلوغ نبود؟
نقل قول
۸-مهر-۱۳۹۳, ۰۳:۳۷ صبح
ارسال: #8
عزیزم چه به موقع پرسیدی که بتونم جوابت رو بدم.نه گلم اصلا قرو قاطی نبود. دیزاین سالن مرتب و قشنگ بودش.
یه جایگاه براى عروس داماد زده بودن خیلى زیبا بودش.مهماندارها با ادب بودن.یه ورودى سفید درست کرده بودن خوشگل بودش . گل آرایى سفید داشتن .
رو میزا میوه و شیرینى مرتب سرو میشد.فقط من رنگ سفید رو براى گل زیاد دوست نداشتم دلم میخواست مثلا صورتى میبود.
میز سالاد جالب بود، میز دسرهاشون هم جالب بود من ازین دسراى بزرگ بیشتر دوست دارم،البته اقاى دکتر گفتن تو همه چیز حق انتخاب وجود داره و میشه تغییر داد مثل: رنگ گل و...
در مجموع مراسم خوبى بود.
نقل قول
۸-مهر-۱۳۹۳, ۰۳:۴۱ صبح
ارسال: #9
خوب به نظر من گل سفید که واقعا برای مجلس عروسی خیلی عالی و شیکه چرا میگی خوب نبود؟البته اینم بگم گل آرایی یه بخش کاملا سلیقه ایه و میتونی با چیزای دیگه ستش کنی تو اطراف.
نقل قول
۸-مهر-۱۳۹۳, ۰۳:۴۵ صبح
ارسال: #10
از لحاظ ظرف و ظروف چی؟مدرن و خوشگل بود ظرفاشون یا قدیمی بود؟بعد هم از نوع صندلی ها میشه بگین چه مدلا دارن؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام