• هیژا
  • نسیم عقیلی

تشریفات پرنسس(شب آبرومند- شام عالی - دیزاین زیبا - هزینه معقول) ما هیچ شعبه ای نداریم

۲-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۴۱ عصر
ارسال: #1321
RE: تشریفات پرنسس(شب آبرومند- شام عالی - دیزاین زیبا - هزینه معقول) ما هیچ شعبه ای نداریم
تصویر: images/smilies/heart.gifسلام من تعریف پرنسس رو زیاد شنیدم میخواستم نظر شما رو هم بدونم که مدیریتش چه جوریه؟؟ و از نظر منو غذایی چه جوریه؟؟ چند نوع دسر داره؟؟ پذیرایشون به چه صورت هستش ؟؟من میخوام از همه نظر یه مراسم عالی داشته باشم ممنون میشم راهنمایم کنیدتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط مدیر تشریفات پرنسس
۲-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۴۷ عصر
ارسال: #1322
RE: تشریفات پرنسس(شب آبرومند- شام عالی - دیزاین زیبا - هزینه معقول) ما هیچ شعبه ای نداریم
تشریفات پرنسس عالیه یعنی هر چقدر از شخصیت و کارشون بگم کمه واقعاً کارشون عالیهتصویر: /images/smilies/new/angel.png. من و همسرم چندین مجلسشونو تصویر: /images/smilies/new/angel.pngرفتیم همشون خیلی بی نقص بودن و خیلی مدیریت وهماهنگی عالی داشتن ما هم با ایشون قرارداد بستیم و بی صبرانه منتظر روز عروسی هستیم تصویر: /images/smilies/new/angel.pngخیالمون بابت آقای مقدم نژاد و همکارانشون و کارشون واقعاً راحتهتصویر: /images/smilies/new/angel.png.

نقل قول
۲-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۵۹ عصر
ارسال: #1323
باسلام ودرود تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif
تشکر میکنم از مدیریت محترم مجموعه تشریفات پرنسس جناب آقای مقدم نژاد بابت برگزاری مراسم عروسی ما که در تاریخ پانزدهم آذر ماه بسیار عالی برگزار شد و رضایت کامل را داشتیم  و به نظر من پرنسس یکی از بی نظیر ترین تشریفات هم از لحاظ کیفیت و دیزاین و از همه مهمتر وجدان کاری و احساس مسئولیت هستند......... 

نقل قول
  • پیانو
  • کتی دیلمی
۷-دي-۱۳۹۷, ۰۸:۲۵ عصر
ارسال: #1324
سلام خانوما ما رفتیم دفتر آقاى مقدم نژاد نمونه کاراشونو دیدیم خوشمون اومد بعد ایشون مارو با یکى از کارمنداشون فرستادن که باغ هارو ببینیم از دو سه تا از باغ ها هم خوشمون اومده حالا قراره که سر یکى از مراسماشونم براى تست بریم...انشاالله بعدش میام وحتما براتون توضیح میدم

نقل قول
۷-دي-۱۳۹۷, ۰۸:۳۱ عصر
ارسال: #1325
تصویر: images/smilies/shy.gifسلام دوستان عزیز...خواستم بدونم میشه دیجی وگروه موزیک بعهده خودمان باشه؟یا حتما باید از تشریفات باشه؟ممنونتصویر: images/smilies/shy.gif

نقل قول
۷-دي-۱۳۹۷, ۰۸:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-دي-۱۳۹۷ ۰۸:۵۸ عصر توسط minafakhri.)
ارسال: #1326
تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifسلام دوستان من به دلیل اینکه سرم شلوغ بود خیلی وقت نمیکردم به سایت سر بزنم بالاخره خواهرمم عروس شد, همیشه فکر میکردم که کار تشریفات همش تو یه سبک و همه عروسی ها یجوره اما وقعا دیزاین باغ خواهرم زمین تا آسمون با عروسی من فرق داشت .و مراسم اونم خیلی خوب اداره شد و با اینکه خانواده همسرش خیلی ایراد گیرن'اما خیلی از همه چی تعریف میکردن امیدوارم شما عروسای گلم عروسیتون به بهترین شکل ممکن توسط پرنسس اداره بشهتصویر: /images/smilies/new/new1.gif 

نقل قول
۷-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۰۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-دي-۱۳۹۷ ۰۹:۰۶ عصر توسط manesh.n.)
ارسال: #1327
سلام به مدیریت این تشریفات
میخواستم بدونم آیا تشریفات شما واسه جشن کوچیک مثل تولد یا جشن اعلام جنسیت هم مراسم برگزاز میکند؟؟یا نه؟؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنید؟؟
نقل قول
۲۴-دي-۱۳۹۷, ۱۲:۲۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-دي-۱۳۹۷ ۱۲:۲۴ صبح توسط مدیر تشریفات پرنسس.)
ارسال: #1328
(۷-دي-۱۳۹۷ ۰۹:۰۵ عصر)'manesh.n' نوشته است:  سلام به مدیریت این تشریفات
میخواستم بدونم آیا تشریفات شما واسه جشن کوچیک مثل تولد یا جشن اعلام جنسیت هم مراسم برگزاز میکند؟؟یا نه؟؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنید؟؟

سلام دوست عزیز
اگر میهمانی شما حدود 70 نفر باشد و خدمات شام هم نیاز داشته باشید بله درخدمتیم

.

(۷-دي-۱۳۹۷ ۰۸:۳۱ عصر)'sh.a.b.nam' نوشته است:  تصویر: images/smilies/shy.gifسلام دوستان عزیز...خواستم بدونم میشه دیجی وگروه موزیک بعهده خودمان باشه؟یا حتما باید از تشریفات باشه؟ممنونتصویر: images/smilies/shy.gif

درود بر شما

میتوانید از خدمات ما استفاده کنید یا اینکه از طرف شما باشد

باغ بسیار لوکس و لاکچری

رقص تانگو کنار برکه همراه پیانو رویال سفید

17 سال سابقه درخشان برگزاری مراسم لاکچری 

عکسهای ما اینترنتی و نمونه کار موسسات دیگر نیست

سالها سابقه درخشان پشتوانه برند تشریفات پرنسس است

یک مراسم با کیفیت , بهترین تبلیغ است

.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام