• گل سنتر
  • آرایشگاه گیوا

تشریفات پرنسس(شب آبرومند- شام عالی - دیزاین زیبا - هزینه معقول) ما هیچ شعبه ای نداریم

۱۲-مرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۲۰ صبح
ارسال: #1301
RE: تشریفات پرنسس(شب آبرومند- شام عالی - دیزاین زیبا - هزینه معقول) ما هیچ شعبه ای نداریم
با سلام خدمت عروس خانم های عزیزمتصویر: images/smilies/heart.gifما برای اواسط شهریور با جناب آقای مقدم نژاد قرارداد بسته ایم.. باید عرض کنم ایشون فوق العاده انسان شریفی هستن... به شخصه به بنده خیلی دلگرمی دادن... درمورد نحوه پذیرایی از مهمانانم و اینکه خیلی مجلل برگذار شود خیلی استرس داشتم  من ۲بار تست غذا رفتم همه چی همانطور که گفته بودن اجرا شده بود حتی بیشتر از انتظار من و همسرم و ممنونم از رضا و مهسا جون که ما را با تشریفات پرنسس و جناب آقای مقدم نژاد واسماعیلی آشنا کردند.تصویر: /images/smilies/new/new1.gif 

نقل قول
۱۲-مرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۴۰ صبح
ارسال: #1302
RE: تشریفات پرنسس(شب آبرومند- شام عالی - دیزاین زیبا - هزینه معقول) ما هیچ شعبه ای نداریم
 دوستان سلام
عروسی برادرم به خیر و خوشی تمام شدتصویر: images/smilies/heart.gif اول از همه تشکر بابت اینکه هیچ کم و کسری نذاشتنتصویر: images/smilies/heart.gif از مهمانداران خوش برخورد که با لبخند از مهمونا پذیرایی و سر مهماندار که از دور نگاه میکرد و هر جا کم و کسری بود یکی رو صدا میکرد که سریعا کار انجام بشه تصویر: images/smilies/heart.gifدیزاین فوق العاده بود چندتا طاق گل تو جاهای مختلف بود و گل آرایی میز عروس و داماد تا یک متر و خرده ای جلوتر به صورت آبشاری روی زمین اومده بود یخ خشک و آتیش بازی سرد چند مرحله برای ورود و برش کیک و رقص تانگو اجرا شد  آهنگ ها خیلی خوب و شاد بودن خیلی جالب مراسمو اداره میکردن و یه جوری نبود که فقط بخونن تصویر: images/smilies/heart.gifکارای جالبی این وسط میکردنتصویر: images/smilies/heart.gif دیگه عصرونه فینگر فودای متفاوت سرو کردن برای هر نفر تا 4 عدد فینگرفود در نظر گرفته بودندتصویر: images/smilies/heart.gif آبمیوه چهار مدل بود که فکر میکنم آنقدر فراوونی بود هر نفر حداقل سه تا طعمشو امتحان کرد و همه میگفتن طعماش عالی و کاملا طبیعی و بدون اسانسه مهماندارا مرتب با سینی های آبمیوه میچرخیدن تا موقع سرو شام شد  تصویر: images/smilies/heart.gifشارژ غذاشون خیلی سریع بود مدام این ظرفهای غذا رو یکم که میدیدن گوشت و مرغش داره کم میشه عوض میکردن نمیذاشتن مهمونا با ظرف خالی برنج مواجه بشن این چیزی بود که من خودم به شخصه تو اکثر عروسی ها باهاش مواجه میشم میز غذا رو هم خیلی شیک گل آرایی و با پارچه دیزاین کرده بودن تا آخرین مهمونا هم که اومدن دیسا پر بود و من هیچ ایرادی نمیتونم بگیرمتصویر: images/smilies/heart.gif نظم و هماهنگی و مدیریت مراسم و طعم و مزه غذاها و نوشیدنی ها و دسرها در حد رستوران های پنج ستاره بود در یک جمله بخوام منظورمو بهتون برسونم میگم عروسی چند برابر اون مبلغی که برامون تمام شده بود به چشم می اومد.با آرزوی خوشبختی برای همه عروس و دامادهای عزیز 
نقل قول
۱۲-مرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۵۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-مرداد-۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ صبح توسط harmony.)
ارسال: #1303
سلام به مدیریت پرنسس میخواستم بدونم برای فصل تابستان ورودی کدام باغ هاتون  تخفیف داره؟؟؟ با سپاس فراوان

نقل قول
  • بیکیوت
۱۹-مرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۳۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-مرداد-۱۳۹۷ ۱۰:۰۲ صبح توسط ofogh_rt.)
ارسال: #1304
تصویر: /images/smilies/new/new2.gifسلامممممممممممممنم عروسیم 97/4/21 با تشریفات پرنسس بود.....واقعا عالی برگزار شد....من چند روزه که از ماه عسل برگشتم وسرم خیلی شلوغ بود... ولی الان که نشستم بعضی از نظرات شماها رو در مورد پرنسس خوندم خیلی خوشحال شدم که همه راضی بودند...بنظرم پرنسس معدود تشریفاتی است که حرف وعملش یکی است وباهم برابری دارد.....ممنون از این تشریفات فوق العاده...تصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
۱۹-مرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۴۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-مرداد-۱۳۹۷ ۱۰:۱۰ صبح توسط harmony.)
ارسال: #1305
(۱۹-مرداد-۱۳۹۷ ۰۹:۳۹ صبح)'ofogh_rt' نوشته است:  تصویر: /images/smilies/new/new2.gifسلامممممممممممممنم عروسیم 97/4/21 با تشریفات پرنسس بود.....واقعا عالی برگزار شد....من چند روزه که از ماه عسل اومدم وسرم خیلی شلوغ بود... ولی الان که نشستم بعضی از نظرات شماها رو در مورد پرنسس خوندم خیلی خوشحال شدم که همه راضی بودند...بنظرم پرنسس معدود تشریفاتی است که حرف وعملش یکی است وباهم برابری دارد.....ممنون از این تشریفات فوق العاده...تصویر: /images/smilies/new/angel.png

خیلی .خیلی مبارکه عزیزم. از پرنسس ونحوه برگزاری مراسمت چقدر راضی بودی؟؟؟؟؟؟؟؟تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
۱۹-مرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۵۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-مرداد-۱۳۹۷ ۰۹:۵۳ صبح توسط mahmood.jj.)
ارسال: #1306
بچه ها سلام خواستم بدونم تشریفات پرنسس__ مراسم به صورت دیس پرس هم برگزار میکنه یا فقط سلف سرویس قبول میکنه؟؟
نقل قول
۱۹-مرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۰۵ صبح
ارسال: #1307
(۱۹-مرداد-۱۳۹۷ ۰۹:۴۳ صبح)'harmony' نوشته است:  
(۱۹-مرداد-۱۳۹۷ ۰۹:۳۹ صبح)'ofogh_rt' نوشته است:  تصویر: /images/smilies/new/new2.gifسلامممممممممممممنم عروسیم 97/4/21 با تشریفات پرنسس بود.....واقعا عالی برگزار شد....من چند روزه که از ماه عسل اومدم وسرم خیلی شلوغ بود... ولی الان که نشستم بعضی از نظرات شماها رو در مورد پرنسس خوندم خیلی خوشحال شدم که همه راضی بودند...بنظرم پرنسس معدود تشریفاتی است که حرف وعملش یکی است وباهم برابری دارد.....ممنون از این تشریفات فوق العاده...تصویر: /images/smilies/new/angel.png

خیلی .خیلی مبارکه عزیزم. از تشریفات پرنسس ونحوه برگزاری مراسمت چقدر راضی بودی؟؟؟؟؟؟؟؟تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

بی نهایت عالی بود من خیلی آدم مشکل پسند و سخت گیری هستم ولی اندازه سره سوزن جایی نبود, که بخوام ایراد بگیرم یا کم باشه. آقای مقدم نژاد خیلی خیــــــــــــــــــــلی بیشتر از حد برامون سنگ تموم گذاشتنتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif واقعـــــــــــــــــــــــــــــــــاً فوق العاده بود خیلی خوشحالم 

نقل قول
۱۹-مرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۱۶ صبح
ارسال: #1308
(۱۹-مرداد-۱۳۹۷ ۰۹:۵۲ صبح)'mahmood.jj' نوشته است:  بچه ها سلام خواستم بدونم تشریفات پرنسس__ مراسم به صورت دیس پرس هم برگزار میکنه یا فقط سلف سرویس قبول میکنه؟؟

عزیزم هر مدلى که عروس,, داماد بخوان براشون انجام میدن ,,,,براشون فرقى نمیکنه  ,,,,,اونا که میخوان به تعداد مهموناى شما غذا بیارن حالا یا سلف یا دیس پرس... فکر میکنم بستگى به خواسته هاى عروس دامادا داره که چه جورى بخوان.ولی از نظر من سلف سرویس خیلی بهتر وبا کلاس تر وامروزی تر با غذاهای متنوع است وفکر کنم درصد تخفیف سلف خیلی بیشتر از دیس پرس است.ولی عزیزم بنظرم با آقای مقدم نژاد صحبت کن تا راهنماییت کند. 

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام