• آرایشگاه گیوا
  • آتلیه ملکه زیبا

تشریفات پرنسس(شب آبرومند- شام عالی - دیزاین زیبا - هزینه معقول) ما هیچ شعبه ای نداریم

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-مرداد-۱۳۹۶ ۱۱:۴۵ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
تشریفات پرنسس(شب آبرومند- شام عالی - دیزاین زیبا - هزینه معقول) ما هیچ شعبه ای نداریم
تلفن های تماس :
22079479 و 22089471
موبایل :
09123371562 و 09126507529 و 09122460979
آدرس :
تهران _ سعادت آباد

تشریفات پرنسس هیچ شعبه ای ندارد" مراقب سواستفاده گران باشید "

[تصویر: تشریفات پرنسس(شب آبرومند- شام عالی - دیزاین زیبا - هزینه معقول) ما هیچ شعبه ای نداریم]

سلام

من مقدم نژاد هستم مدیر تشریفات پرنسس دارای تحصیلات :
• مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار
• دارای 4 مدرک تکمیلی MCP از MICROSOFT در زمینه NETWORKING
• لیسانس مدیریت بازرگانی
• مدرک تکمیلی دوره مدیریت کوتاه مدت

با سالها سابقه فعالیت در برگزاری مراسم بسیاری از عروس و دامادها و خوشحالم از اینکه در سایت نو عروس مستقیما با عروس داماد ها ارتباط داشته باشم.

اعتقاد من برای برگزاری شب خاطره انگیز شما :

" یک شب آبرومند با پذیرایی و شام عالی "

" دیزاین مطابق میل عروس و داماد "

""" و صد البته همه اینها با یک هزینه معقول """

چرا میتوانید تشریفات پرنسس را انتخاب کنید؟
1 - " تحقیق کنید " :
- سابقه کاری تشریفات و خدمات مجالس
- تعداد مراسم های انجام شده
- رضایت عروس و داماد های قبلی
- تحقیق درشبکه های اجتماعی
و در نهایت :
- حضور در مراسم جهت انجام تست و بازدید از مراسم حقیقی
2- هزینه را بررسی کنیدو آیا معقول است ؟
ببینید در تشریفات پرنسس با چه بودجه ای چه خدماتی دریافت میکنید. ما سعی کرده ایم بهترین خدمات را با هزینه ای معقول اجرا کنیم .
3- بپرسید بقیه خدمات عروسی چقدر هزینه دارد ؟
تشریفات پرنسس میتواند با معرفی شرکت هایی که در زمینه های مختلف عروسی فعالیت دارند مانند فیلم برداری وعکاسی ، موزیک، سفره عقد،لباس عروس و داماد و… سهم به سزایی در هزینه تمام شده برگزاری مراسم عروسی برای شما دارد .

نکات مهم برای انتخاب محل برگزاری مراسم جشن عروسی :
• موقعیت و دسترسی شهری
• ظرفیت سالن پذیرایی عروسی
• سقف سالن پذیرایی
• پارکینگ اتومبیل ها
• سرویسهای بهداشتی و سایر امکانات

سایر پیشنهادات :
• پیشنهاد گروه موزیک مراسم عروسی با توجه به بودجه عروس داماد
• گروه فیلم برداری با توجه به سلیقه عروس و داماد
• معرفی آرایشگاه عروس و داماد
• معرفی مزون هایلباس عروس و داماد
• پیشنهاد سفره عقد
• راهنمایی در زمینه انتخاب عاقد ( عقد سنتی یا عقد آریایی )
• راهنمایی در زمینه اجاره ماشین عروس ، گل آرایی دسته گل و گل آرایی ماشین عروس
• معرفی آژانسهای مسافرتی و سفرهای ماه عسل

ابتدا توضیحات کامل برای شما در محل دفتر داده میشود و سپس برای تست شام و دیدن مراسم دعوت میشوید.

ارتباط با ما :
تلفن های: 22079479 – 22089471
09123371562 – 09122460979 – 09126507529 تهران _ سعادت آباد
وب سایت :
http://www.princess-ins.com
اینستاگرام :
http://instagram.com/tashrifat_princess
کانال تلگرام :
http://Telegram.me/tashrifat_princess
آپارات :
http://www.aparat.com/tashrifat_princess

[تصویر: تشریفات پرنسس(شب آبرومند- شام عالی - دیزاین زیبا - هزینه معقول) ما هیچ شعبه ای نداریم]

نقل قول
 سپاس شده توسط yarauf ، Lili1369 ، bahar ، masoumeh.p ، ΞLДHΞH ، mitra aroos ، m.msoori ، L naz ، eternal ، مدیر تشریفات پرنسس ، sofre.donya ، behzad_78 ، زیبای زیبا ، ida ، فاطمه3 ، ali kia music
۱۰-مرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-مرداد-۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ عصر توسط behnazz.)
ارسال: #2
تشریفات پرنسس
سلام دوستان ،کسی‌ کار تشریفات پرنسس توی سعادت آباد رو دیده؟لطفا اگر اطلاعاتی‌ دارید شر کنید....مرسی‌
نقل قول
 سپاس شده توسط nahid66 ، fafa_1369
۲۴-آبان-۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ صبح
ارسال: #3
RE: تشریفات پرنسس
سلام.من عروسیم خدماتیم پرنسس بود.آقای مقدم.واقعاً حلالشون باشه.هم رفتارشون خوب بود هم عالی کار کردن هم خوش قول بودن
نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride ، بتیس ، مدیر تشریفات پرنسس ، masoumeh.p
  • بیکیوت مدیس ماساژ
  • بیکیوت مدیس اپیلاسیون
۲۴-آبان-۱۳۹۱, ۰۵:۳۴ عصر
ارسال: #4
از قیمت هاشون هم می گین لطفا؟
نقل قول
 سپاس شده توسط فاطمه3
۲۷-آبان-۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ عصر
ارسال: #5
سلام من برای مراسم عروسیم خیلی حساس بودم و سر خیلی از مجالس خدماتی ها رفتم ولی از همه بهتر تشریفات پرنسس بود به نسبت قیمت خیلی عالیییییییییی بود و با همین موسسه مراسمم اجرا شد و خیلی راضی بودم و آقای مقدم چند مجلس دیگه برای دوستان و خانواده ما انجام داد (مثل پسرخالم) همگی عالی بودند ایشان برخورد خیلی خوبی دارند و به تعهدشان عمل میکنندضمنا آقای مقدم مهندس هستندو به نظر من کاربر shafagh خیلی پرت و پلا میگویندو شما نظر دیگه ایشان را در مورد تشریفات محمد نوری مطالعه کنید
نقل قول
 سپاس شده توسط مدیر تشریفات پرنسس
۱-آذر-۱۳۹۱, ۰۷:۵۳ صبح
ارسال: #6
شهرزاد جون ممنون از عکسها ایشالله خوشبخت بشی خانومیNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط شهرزاد قصه گو
۷-آذر-۱۳۹۱, ۰۸:۰۱ عصر
ارسال: #7
شهرزاد جان میشه لطفا هزینه مراسمتو با تعداد مهمونات بگی ، راستش قیمت منو هاشو میخوام . ما 250 تا مهمون داریم یه جا رفتیم گفت پول باغ +شام+ارکستر=15600 ولی دیراین خاصی نداره Sad مد خوام ببینم این موسسه تو چه حدود قیمته.

بهترين شبه زندكًيم با كيا قلم ميخوره?
كيترينكً: نوافتاب
موزيك: ?
ارايشكًاه :زهرا اسکندری
New2
نقل قول
۹-آذر-۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ عصر
ارسال: #8

خانم bahareh60 تمام پستهای شما رو خوندم ، تازه عضو شدید و اطلاعات بسیار جامعی در مورد مجالس دارید و فقط هم در همین قسمتها مطلب گذاشتید .
از نظر ما مشخصه شما از کدام دسته کاربرها هستید .اینکه دیزاین مجلس شهرزاد خانم اینطور هست و ایرادهایی که به اونها گرفتید به این شکل اصلا بجا نیست و در صورت تکرار اخطار می گیرید .

-گذاشتن عکس ایرانی مطلقا ممنوع و پیگرد قانونی دارد
-لباس عروس خارجی بایدباپوشش سر و دست باشد
-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
نقل قول
۱۵-آذر-۱۳۹۱, ۰۱:۵۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-آذر-۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ صبح توسط سورن.)
ارسال: #9
عزیزم اونایی که توی عکس هستند مهماندار نیستند مهمان هستند و سانسور شدند لباس مهماندارهای پرنسس پیراهنهای سفید با دگمه و سردست و حاشیه های مشکی است و پاپیون میزنند

گلهایی که دو طرف روی پایه هستند فرستاده میهمان ها هستند خوب معلومه رنگشون تناسبی با رنگ گل جایگاه نداره
حیف نمی دونم چطور باید عکس مراسم خودم رو بفرستم تا چند تا از کارهای این تشریفات رو براتون بزارم البته دوستان ایراد گیر هم که " از در دروازه تو نمیرن " کم نیستند من کارهای چند موسسه دیگه رو دیدم ببینید موسسات دیگه چطور افتضاح کار میکنند وقتی کار موسسه ای خوبه باید بگی

اتفاقا توی احمداباد موسسه ای رو رفتیم که سقف آلاچیق رو حریر زده بود و چه گل آرایی ولی توی یکی دو ساعتی که اونجا نشسته بودیم تا موعد شام بشه حتی یکبار یکنفر از مهماندارها یک لیوان آب دستمون نداد من ترجیح میدم کارهای کوچیک مثل حریر سقف نباشه ولی پذیرایی عالی باشه البته اگر هردو باهم باشه چه بهتر
نقل قول
 سپاس شده توسط شهرزاد قصه گو ، مدیر تشریفات پرنسس
۱۶-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ عصر
ارسال: #10
معمولا موسسات یک میز تزیین شده درب ورودی قرار میدهند تا مهمانهایی که گل میاورن روی اون میز بزارن و موسسه نباید اجازه بده مهمانها اون گلها را کنار جایگاه قرار بدند .چون الان در تمام عکسها این مشکل وجود داره.
واقعا بعضی از ایرادهای عکسها بیمورد بود ولی بنظر منم سقف آلاچیق ؛ مخصوصا در فضای سفره عقد و دکور ورودی مخصوصا آباژورها مشکل داشت .در مورد پر آرایی هم که کاملا سلیقه ای ؛ شاید قدیمی باشد ولی خیلی ها می پسندن.من در کارهای خانم جمایل هم پر آرایی دیدم.
نقل قول
 سپاس شده توسط mersana
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام