• لی لی رضایی
  • آرایشگاه گیوا

تشریفات و خدمات مجالس طلایی + منوی ویژه برای نوعروسی ها +

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-دي-۱۳۹۶ ۰۵:۰۲ عصر توسط admin3.)
ارسال: #1
تشریفات و خدمات مجالس طلایی + منوی ویژه برای نوعروسی ها +
لوکس ترین و خاص ترین جشن هایتان را با ما تجربه کنید.
باغ اختصاصی ، شیک و مجلل = ورودی کاملا  رایگان
-متناسب با بودجه شما بهترین ها را ارائه میدهیم

- برگزار کننده مجلل ترین جشن ها و میهمانی ها
- دارای آشپزخانه اختصاصی
- آتلیه اختصاصی.

برای مشاوره وبرگزاری مراسم های خود با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید

22135897

موبایل :

09128584618
09359148043

تصویر: ./uploads/201710/post_107337_1507554681_ddd9676cff05f22fd252cb9a5b5a926d.attachتصویر: ./uploads/201710/post_107337_1507554778_42b196a6e5a9a1cf618dbb7798152feb.attach

فایل‌های ضمیمه
.jpg  photo_2017-10-09_06-05-23.jpg (اندازه: 141.67 KB / دانلودها: 1)
.jpg  02.jpg (اندازه: 114.09 KB / دانلودها: 0)
نقل قول
 سپاس شده توسط farnazii
۲-تير-۱۳۹۶, ۰۶:۱۱ عصر
ارسال: #2
RE: تشریفات و خدمات مجالس طلایی
سلام دوستان ما دنبال یک تشریفات برای جشن تولد هستیم سوالی که دارم اینه که قیمت هایی که واسه ی عروسی هست واسه تولد محاسبه میشه یا اینکه
پکیج های تولد و مهمونی هم دارن؟ما به اندازه ی این پکیج ها که توضیح دادین خدمات نمیخواییم یک شام آبرو مندانه اما خیلی مفصل نه
کیک و گروه موزیک هم پسر داییم دی جی هست و نمیخواییم کسی میتونه در باره ی این تشریفات منو راهنمایی کنه ؟ و اینکه آتلیه ای هست که این تشریفات بمون واسه فیلم برداری و عکس پیشنهاد کنه؟سپاس از راهنمایی و در اختیار گذاشتن تجربیاتتون
نقل قول
۱۸-تير-۱۳۹۶, ۰۸:۰۳ عصر
ارسال: #3
RE: تشریفات و خدمات مجالس طلایی
 سلام خدمت اعضای محترم و مدیریت سایت خوب نو عروس که این امکان رو فراهم کردن که متقاضیان با شناخت کافی و کسب اطلاعات بهترین گزینه رو با توجه به نیاز ها و انتظارات خود انتخاب کنند من با تشریفات طلایی از طریق یکی از دوستان و بسیار اتفاقی اشنا شدم وافتخار اینو داشتم که با مدیریت تشفریفات طلایی جناب اقای ثابت از نزدیک و در داخل باغ خودشون در مورد برگزاری مراسم عروسی برادرم صحبت کنم ایشون بسیار انسان خوش برخورد و دقیقی هستن تو کارشون چیدمان باغ بسیار مرتب و آبرومندانه و تمام جزییات باغ شامل محل پارکینگ اتومبیل مهمانان تا چیدمان داخل سالن بسیار منظم و حساب شده بود مراسم ما اواخر شهریور هست و بعد از برگزاری مراسم حتما براتون از کیفیت و اجرای برنامه ها مطلب میزارم اما پیشا پیش خیالم از همه چی راحته با تشکر از اقای ثابت مدیریت محترم تشریفات طلایی.
نقل قول
 سپاس شده توسط farnazii
۴-مرداد-۱۳۹۶, ۰۲:۳۰ عصر
ارسال: #4
RE: تشریفات و خدمات مجالس طلایی + منوی ویژه برای نوعروسی ها +
سلام به همه نوعروسی های عزیز، عروسی ما شهریور ماهه و ما هم مثل همه برای خاص ترین شب زندگیمون خیلی رویاها داشتیم و به خیلی جاها سر زدیم اما در نهایت تصمیم گرفتیم تشریفات طلایی رو انتخاب کنیم. از بحث زیبایی باغ و خاص بودن نمونه کارها شون که بگذریم مهمترین آیتمی که خیالمونو برای انتخاب این تشریفات راحت کرد اطمینانی بود که از کارشون حاصل شد. بطوریکه بدون استرس و با اطمینان خاطر تونستیم تمام امور مراسم رو به تشریفات طلایی بسپریم. فیلمبرداری و عکاسی مون رو هم استدیو زیما انجام میدن و برای کلیپ اسپورتمون رفتیم باغ شیلات در جاجرود. آرایشگاه رو هنوز انتخاب نکردیم. بی صبرانه منتظر زیباترین شب زندگیمون هستیم و حتما بعد از مراسم میایم و تجربه مون رو باهاتون به اشتراک میذاریم.
نقل قول
۹-مرداد-۱۳۹۶, ۰۲:۲۱ عصر
ارسال: #5
 سلام به همه نوعروس های عزیز، عروسی ما ۱۸ شهریور ماهه و ما برای پیدا کردن جایی که مناسب گرفتن بهترین جشن زندگیمون به خیلی جاها سر زدیم اما در نهایت تشریفات طلایی رو انتخاب کردیم . زیبایی محیط باغ ، خاص و شیک بودن نمونه کارها ، تخصص بالا در اجرای مراسم از مهمترین آیتمی هایی بود که خیالمونو برای انتخاب این تشریفات راحت کرد . فیلمبرداری و عکاسی مون رو هم استدیو سیاه و سفید انجام میده . آرایشگاه رو هم سالن زیبایی آتنا انجام میده . انشاله به کمک تیم مجرب تشریفات طلایی با مدیریت اقای ثابت میتونیم شب به یاد ماندنی رقم بزنیم .
نقل قول
۹-مرداد-۱۳۹۶, ۰۲:۲۲ عصر
ارسال: #6
سلام به همگی.عروسی ما شهریور هست. ما خیلی دنبال باغ گشتیم تا هم زیبا باشه و آبرومونو جلوی فامیلا و دوستامون حفظ کنه و هم کیفیت غذا و سرویس دهی خوبی داشته باشه بنابراین تشریفات طلایی رو انتخاب کردیم.
ما سعی کردیم همه ی کسانی که باهاشون قرارداد میبندیم از بهترین ها باشن.گروه موزیکمون با گروه پر شور سالسا موزیک هست. گروه فیلمبرداری با فرمالیته شمال با گروه خوب فیلمبرداری شایلین. آرایشگاهم آرایشگاه آزیتا واقع در ظفر، مزون لباس عروس، مزون پرنسس در میرداماد.
انشاالا بعد از مراسم دوباره نظر خواهم داد.
با تشکر از تشریفات طلایی
نقل قول
۲۱-شهريور-۱۳۹۶, ۰۱:۲۲ صبح
ارسال: #7
سلام دوستان عزیز،ما ١٣ شهریور ٩٦ با تشریفات طلایی تو باغ الماس مراسم داشتیم،واقعا دستشون درد نکنه،حسابی برا ما مایه گذاشته بودند،همه مهمونامون انگشت به دهن مونده بودند،اقای قاسمی و اقای طالبی واقعا دستشون درد نکنه،درسته اولش یکم استرس داشتیم ولی وقتی وارد باغ شدیم و از ماشین پیاده شدیم منو خانمم  اصلا باورمون نمیشد که اینقد کارشون درست باشه،پذیراییشون عالی بود،دیزان معرکه ،غذاها واقعا حرف نداشت.یعنی در مقابل کاری که اونا انجام دادن وظیفه خودم میدونم که اگر کسی نظر خواست حتما این باغ رو معرفی کنم،بدون شک و استرس و چشم بسته این باغ و تشریفات رو انتخاب کنین.ما فیلم بردارمون فوتو گالری بود و فیلمامونو تا ٤ ماه دیگه میدن بهمون،ولی از عکسا و کلیپ های فامیلامون که از تو مراسم برامون با موبایل گرفتن و فرستادن میتونم یک سریهاشونو از نزدیک برای اونایی که میخان نشون بدم.٠٩١٢٦٠٧٦١٦٤ تماس بگیرین تو دفترم میتونم راهنماییتون کنم.بازم از اینجا از اقای قاسمی و طالبی و کلیه پرسنل باغ و تشریفات کمال تشکر رو دارم.

نقل قول
۶-مهر-۱۳۹۶, ۱۰:۲۰ عصر
ارسال: #8
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اعضای و بازدید کننده‌ های سایت بسیار خوب نو عروس همونطور که قبلا هم گفته بودم و قول داده بودم بعد از اجرای مراسم و همکاری با تشریفات طلایی در تاریخ ۲۵ شهریور در باغ الماس گزارشی بدم از نحوه برگزاری مراسم توسط تشریفات طلایی به مدیریت جناب اقای کیوان ثابت به عهد خودم وفا کردم روز مراسم من از ساعت ۶‌داخل باغ بودم و به‌ محض ورودم به باغ الماس حسابی سوپرایز شدم همه چی اعم از گل آرایی محل ورود عروس و داماد کامل تا چشم کار میکرد گل بود و لوازم تزیینی حتی چیزایی که تو قرار داد ما نبود جناب اقای ثابت با اون سلیقه و ذوق ذاتی که دارن اضافه کرده بودن من به شخصه شوک شده بودم دیزاین حتی از عکس هایی که‌ دیده بودم تو همون باغ بسیار زیبا تر بود پرسنل باغ بسیار مودب و محترم با‌ مهمان های ما برخورد میکردند ظرف های شیرینی و میوه مرتب شارژ میشد نور پردازی و پیست رقص بسیار عالی تمیزی و دمای سالن فوق العاده حتی تمام صندلی ها با نظم و‌چیدمان خاص و با حساسیت بسار خاص و دقیق دریک راستا قرار گرفته‌ بودن به دور از هر‌گونه تعریف و تبلیغ بهترین شامی‌ که‌ من توی عروسی هایی‌که‌ حضور داشتم میل کردم شام عروسی باغ الماس بود غذا به موقع شارژ میشد نوشیدنی و دسر و سالاد به‌وفور محیا بود در ضمن جناب اقای کیوان قاسمی لطف فرمودند و زمان اضافه دادند برای مراسم ما خلاصه گزارش من اینکه تمام فامیل و دوست اشنا فردای عروسی تماس گرفتن و گفتند لاکچری ترین مراسمی بوده که در تمام عمرشون رفتن واقعا خسته نباشید میگم به تیم تشریفات طلایی و مدیریت توانای این مجموعه جناب اقای کیوان ثابت
میزان رضایت من از تشریفات ۱۰۰%
نقل قول
۱۲-مهر-۱۳۹۶, ۱۰:۱۲ عصر
ارسال: #9
سلام دوستان کسانی که مراسمشون با این تشریفات بوده لطفا راهنمایی میکنید
ورودی باغ رایگان به چه صورتی هست و منو پایه شامل چه چیزهایی میشه .
نقل قول
۲۴-آبان-۱۳۹۶, ۰۱:۳۴ عصر
ارسال: #10
قیمت منو پایه تون از چقد شروع میشه ؟

آتلیه : افسون
آرایشگاه :آفرینا
تشریفات: سوین

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام