• باغ vp
  • تقی زاده

تشریفات نو آفتاب

(جزئیات)

ستارخان (با تعیین وقت مراجعه نمایید)
تلفن: 44272011,44272012
موبایل: 09124137403,09127718659

خدمات مجالس و تشریفاتباغ اختصاصی

تشریفات نو آفتاب

۱-خرداد-۱۳۹۵, ۰۸:۰۵ عصر
ارسال: #611
RE: تشریفات نو آفتاب
منم رفتم برای نامزدیم قیمت پایه منوشون مناسب بود بخصوص برای کسانی که بودجه محدودی دارن
نقل قول
۱-مهر-۱۳۹۵, ۰۳:۲۵ عصر
ارسال: #612
دوستان من برای عروسیم با نوافتاب قرارداد بستم . البته از قبل باهاشون اشنایی داشتم ساله 92 خواهرم با این کیترینگ قرارداد بست و کلا همه از عروسیش راضی بودیم کیفیت غذا عالی بود , دیزاین و گل اراییش هم محشر بود . برای همین من دیگه بدون معطلی با نوافتاب قرارداد بستم برای تست غذا هم که رفتیم کیفیت غذاشون نسبت به 3 سال قبل عالی شده بود مخصوصا جوجه کباب و باقالی پلو با ماهیچش حرف نداشت .
من عروسیم 17 اسفند ماه 95 هست ( هم عروسیم هست هم یک جورایی تولدم ^_^ خودم 13 اسفند هستم و همیشه دوست داشتم عروسیم اسفند ماه باشه Smile )

بهترين شبه زندكًيم با كيا قلم ميخوره?
كيترينكً: نوافتاب
موزيك: ?
ارايشكًاه :زهرا اسکندری
New2
نقل قول
۱۸-دي-۱۳۹۵, ۱۱:۱۶ صبح
ارسال: #613
مراسم ما 1395/10/14
توسط تشریفات نوآفتاب پذایرایی عالی و خوب و حتی بیشتر از موارد درخواستی ما بود و غذای خوب و پرسنل خوب
با تشکر از اقای حسن پور و رجبی و همچنین آقای کاظمی که شب خوبی ساختن برای ما
گروه موزیک گروه آقای علی کیا که بسیار عالی بودن از ساعت 5 در محل حضور داشتند و از ساعت 5 تا 12 شب یکسره هنرنمایی کردند و تنها زمان شام موزیک را قطع کردند حتی بعد از 12 هم می خواستن ادامه دهند اما مهمانهای ما انقدر رقصیده بودند که خسته شده بودند رفتن اما آقای کیا و گروهشان همچنان پر انرژی بودند واقعا شب رویایی برای ما ساختن
ممنون از تشریفات نوآفتاب و گروه آقای کیا که شب بیاد ماندنی برای ما و کل مهمونها ساختن به همه پیشنهاد می کنم حتما با تشریفات نو آفتاب و گروه آقای کیا قرارداد ببندند اگه می خواهند شب خوبی داشته باشند HeartHeartHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط ali kia music
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۳-بهمن-۱۳۹۵, ۱۲:۱۰ عصر
ارسال: #614
این تشریفات دفترشون نزدیک ماست و اتفاقا همسایه طبقه پایین آتلیه ای احتمالا انتخاب میکنیم هم هستن حتما بهشون سر میزنیم
نزدیک بودن همه چیز جزو اولویت های ماست
نقل قول
۶-خرداد-۱۳۹۶, ۰۷:۴۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-خرداد-۱۳۹۶ ۰۹:۴۸ عصر توسط ويس.)
ارسال: #615
سلام به همه
من یک بار دیگه مراسمی دعوت شدم که با این تشریفات بود البته خودم معرفی کرده بودمSmile
نامزدی برادر دوستم بود من آشنای دو طرف بودمااا
باغ هم توی گرمدره بود وبسیار زیبا بود
منوشون وي اي پي بوده و با ورودی باغ نفري ١٨٠ شده
گل آرایی و غذا و پذیرایی و شیرینی خشک و تر و میوه و کوکتل میوه و سفره خونه و همه چیشون خلاصه بی عیب بود... من از عید تا این مراسم ٥ تا عروسی دعوت بودم با تشریفات های مختلف که به جز یکی بقیه همین حدود ١٢٠-١٨٠ داده بودن نفری و یکی چون مهمون کم داشت حدود ١٢٠ نفر منوش بالای ٢٠٠ بود نفری و باور کنید غذا میوه و پذیراییش در همون حد بقیه بود!
اینکه میگید ارزون خیلی بی انصافیه که به این همه خرج میگید ارزرون به نظرم اصلاً ارزون نیستن اما اگر کسی مراسم ساده و بدون خیلی از هزینه ها هم بخواد میتونه بره و بوقلمون و جوجه سلف سرویس و ... نگیره و براش اجرا میکنن که اونم در نهایت زیر نفری ٨٠-٩٠ نمیشه واقعاً
مراسم ارزونو توی سالن و تالار میگرن دیس پرس میدن نه با این همه دردسر !!!!
من قبلاً هم گفتم با تشریفات به نامی مراسم خودم برگزار شد با هزینه یشتر از خیلی تشریفات ها اما هیچ تفاوتی با این عروسیا نداشت!! دلیل انتخابش هم اصرار خانواده همسرم بود که با اون تشریفات مراسم زیاد داشتن و البته اینجارو نمیشناختن
من از کار این تشریفات خوشم میاد چون هر چی میگن همونه یا بیشتر، دفتر رسمی دارن ،مجوز دارن ،آشپزخونه دارن و اصلاً ادعا ندارن و جو گیر نیستن...

تو مرا ياد كني يا نكني
من به يادت هستم
آرزويم همه سرسبزي توست
نقل قول
۲۷-دي-۱۳۹۶, ۰۲:۳۱ عصر
ارسال: #616
بچه ها من عروسیم با این تشریفات بود خیلی خیلی راضی بودمتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifهمه چیز درجه 1 بود
نقل قول
۲۹-مهر-۱۳۹۸, ۰۸:۱۹ عصر
ارسال: #617
بسته به کیفیتشون از لیست قیمت منوشون راضی بودین؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام