• باغ vp
  • تشریفات پلک

تشریفات نو آفتاب

۲-مرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-مرداد-۱۳۹۱ ۰۳:۴۷ عصر توسط khorshid.)
ارسال: #31
RE: تشریفات نو آفتاب
من میخام کامل تجربه عروسیم که با نو آفتاب بود براتون بگم.
تاریخ عروسی 15 تیر 91 روز پنجشنبه
مدیر برنامه:آقای نوروزی

1-چون باغ مال خودمون بود دو هفته قبل از عروسی از نو آفتاب خاستیم برن باغو ببینن که برای روز عروسی بتونن برنامه ریزی کنن.آقای نوروزی از باغ بازدید داشتن. باغ ما خودش یه آلاچیق بزرگ داشت که به عنوان سفره خونه ازش استفاده میشد ما هم از نو آفتاب خاستیم که از همون مکان برای سفره خونه استفاده کنن و اونو تجهیز و دیزاین کنن.
2-دو روز قبل عروسی رفتیم نو آفتاب واسه هماهنگی های نهایی و من ازشون خاستم:
گل آرایی سفید باشه و بیشتر از گل لسین توس استفاده کنن که ارزونتره اما پر گل باشه و فقط برای جایگاه از گل لیلیوم استفاده کنن.
تمام صندلیها و روکششون رو هم سفید خاستم
ورودی دو تا ستون گل داشته باشه با مشعل و شمع دیزاین بشه مسیر ورودی و یکی از عکسهای اسپرتمونو خاستیم ابتدای ورودی قرار بدن
سفره عقد انتخابی هم تاکید کردم که تو فضای باز چیده بشه و اون قسمت از باغ رو با آقای نوروزی هماهنگ کردم
خاستم همه گارسونها آقا و جوون باشن آخهه از گارسونای خانمشون خوشم نیومد
شیرینی و کیک رو از لادن سفارش دادم البته شیرینی خشک خاستم که تارت آجیلی بود کیکم هم دو طبقه رو هم و یک طبقه که با ستون از اونها جدا میشد
میوه ها 5 مدل بود که من ازشون خاستم حتمن یه قسمت از میوه ها برش خورده به صورت کوکتل سرو بشه که خودشون گفتن داخل جام برامون میزارن
مورده دیگه ایی که بود ازشون خاستم برای پیست رقص حتمن موکت یا فرش بندازن
برای روشنایی بیشتر هم چن تا فلت نور برامون بیارن
3-روز عروسی چون مسئولیت عکسو قبول نکردن برادرم و دوستش رو از ظهر فرستادم که هم کارارو کنترل کنند هم عکس وهم گیفتای سر عقد و چاقوی کیک
این تا اینجا
حالا اول محاسن:
ورودی خیلی خوب شده بود آتیش باز هم خیلی قشنگ شد
میز شام و چیده مانش خیلی خوب بود
ما میز وی آی پی نخاسته بودیم میز یادبود نخاسته بودیم که برامون گذاشتن
کوکتل میوه ها خیلی خوب دیزاین شده بود به گفته خواهرم چون من خودم ندیدم
غذا خیلی کیفیتش خوب بود تقریبن همه تعریف میکردن
میوه ها همه دستچین و خوب بود
سفره خونه هم خشگل شده بودو هم اینگه گارسونا با لباس محلی تمیز و شکیل بودن
شیرینی هم خوب بود آب میوه مرتب سرو میشد به جز شیرینی که سفارش داده بودیم خودمونم شیرینی ریز خونگی درست کردیمو سر میزها گذاشتیم
موزیک هم فوق العاده بود
انعام هم زیاد بهشون ندادیم
غذا میوه و شیرینی اضافه رو بهمون دادن

معایب:
1-میز وی آی پی که بعنوان هدیه گذاشتن شیک بود اما رنگ قرمز بود که من خیلی خیلی پافشاری کرده بودم همه چیم میخام سفید باشه
2- برای پیست رقص چون سنگ فرش بود و ممکن بود پاشنه کفش گیر کنه ازشون خاستم موکت بندازن که فرش انداخته بود که یکی از فرشها رنگش با بقیه فرق میکرد
3- میز دسر با اینکه خیلی شیک بود اما جایی گذاشته بودن که خیلی از مهمونا ندیده بودنش
4-ظرفها مرتب چیده شده بود اما گویا قاشق چنگال سر میز کم میاد که وقتی میخان کمبودشو جبران کنند قاشقارو داخل یه کاسه میران میزارن رو میز که خوب این منو ناراحت کرد
5- به من گفته بودن که هر زمان مهمون شما دست از غذا کشید مهماندارای ما غذا میخورن که یه تعداد کمی از مهمونامون مونده بودن که اونا برا خودشون ظرف برده بودن که بکشن
آهان راستی مراسم من از ساعت 5 بود چون مسیر دور بود مهمونا زودتر راه افتاده بودن به خیال اینکه نیمه شعبان عید و ترافیک زیاد که اینطور نبود و نصفه مهمونا از 5اونجا بودن
ما (عروس دوماد) ساعت 6.5 اونجا بودیم برای عقد وقتی اومدیم دیدم بابام عصبیه و میگه سر میزاتون نه میوه هست نه شیرینی ، ما هم سریع به اقای نوروزی گفتیم گفت چون هوا گرمه و هنوز آفاب هست ما مجبوریم برای اینکه میوه ها پلاسیده نشه بزاریم یه جای خنک و به محض اینکه عقد تموم شد همه چی مرتب سرو میشه

در کل من راضی بودم
نا گفته نمونه باغمون به قدری زیبا و شیک بود و انقدر گلهای زیبایی داشت که کار نو آفتابیارو زیباتر کرده بود اونها هم نهایست استفاده را برای اسم خودشون کردن.
راستی ما برای آخر شب بالن آرزو داشتیم که نوآفتابیا با موزیک هماهنگ کرده بودن که برای هیجان بیشتر مرتب اعلام کنند که عروس دوماد برای جوونا یه سورپرایز دارن
که اونم خیلی هیجانو برده بود بالا
خیلی هم خوب شد
نقل قول
 سپاس شده توسط s.b ، farimah ، huna ، HOMA ، Aliexpress ، سمان ، همراز ، negar90 ، jessi ، marziye1987 ، Lioni ، خانم لورا ، bahar
۲-مرداد-۱۳۹۱, ۰۴:۲۶ عصر
ارسال: #32
بچه ها در مورد سرو شربت و شیرینی و آبمیوه و تقریبا تمام خوردنی ها 80% از کیترینگ ها یه قانونی دارن اونم اینه که قبل از عقد حتی یک لیوان آب دست کسی نمیدن.اگر میخواین سر عقد پذیرایی داشته باشید حتما باید بهشون تاکید کنید.و بگید قبل از ورود میزها حاضر باشن.توی زمستون هم این کار رو میکنن و خوردنی ها همه بعد از عقد سرو میشن.
نقل قول
 سپاس شده توسط s.b ، huna ، همراز ، jessi ، Lioni ، bahare71
۲-مرداد-۱۳۹۱, ۰۴:۵۸ عصر
ارسال: #33
خورشید جون کارت عالى بود
دستت درد نکنهNew1
نقل قول
  • خرید اقساطی
  • گروه ژ
۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۱۶ صبح
ارسال: #34
(۲-مرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۲۷ عصر)Elli نوشته است:  بچه ها میدونین کجا سفره عقد و روی آب درست میکنه ؟؟؟؟؟

من قشنگترین سفره عقدی که دیدم روی آب بود مال تشریفات کلاسیک بود

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
نقل قول
۳-مرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ صبح
ارسال: #35
دوستم سفره عقد روی آب رو اکثر کیترینگهای مطرح دارن.دو جور سفره عقد روی آب هست یکیش روی استخر هست و یکی دیگه فضایی هستش که خودشون درست میکنن هر دو هم قسنگه.بسته به سلیقه شما و فصلی که عروسیتون هست معیین میکنید که روی استخر باشه یا توی فضای داخلی با دیزاین آب
نقل قول
 سپاس شده توسط huna
۳-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ صبح
ارسال: #36
150 تا مهمون داشتم
که کلن به جز باغ برام 6500 توموشد
نه آتلیه من اخوان بود
نقل قول
۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۴۲ عصر
ارسال: #37
آره عزیزم
منوم نفری 30
250سفره خونه
1150 هم موزیک
با تخفیف شد 6500
نقل قول
 سپاس شده توسط همراز
۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۱۶ عصر
ارسال: #38
خورشید جونم اینا که گفتی رو هم 6 تومن میشه. واسه تزیینات و این چیزا پول جدا گرفت؟ راستی عکس میذاری واسمون؟
نقل قول
۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ عصر
ارسال: #39
باید قرار دادمو ببینم آهان 250 واسه ایاب و ذهاب
150 واسه گل آرایی ورودی
پس موزیکمم 1500 بوده
که با تخفیف و اینا شد 6500
باید دوباره نگاه کنم
نقل قول
 سپاس شده توسط golpar
۲۹-شهريور-۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ عصر
ارسال: #40
بچه ها بعد از خورشید هیچکس نرفته نو آفتا ب که بیاد و عکس برامون بذاره و تعریف کنه؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام