• آتلیه ملکه زیبا
  • آرایشگاه گیوا

تشریفات نو آفتاب

(جزئیات)

ستارخان (با تعیین وقت مراجعه نمایید)
تلفن: 44272011,44272012
موبایل: 09124137403,09127718659

خدمات مجالس و تشریفاتباغ اختصاصی

تشریفات نو آفتاب

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-تير-۱۳۹۷ ۰۹:۱۶ صبح توسط admin3.)
ارسال: #1
تشریفات نو آفتاب

آدرس :
ستارخان (با تعیین وقت مراجعه نمایید)

تلفن :
44272011 و 44272012

موبایل :
09124137403 دانیال رجبی
09127718659 اسماعیل حسن پور

وب سایت :
http://www.noaftab.com

ایمیل :
info@noaftab.ir

اینستاگرام :
noaftab_cermonies@

دارنده پروانه شماره خ/د/648 از اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس تهران

برای مشاهده عکس های بیشتر در نیازمندی های نوعروس اینجا کلیک کنید

[تصویر: تشریفات نو آفتاب]

نقل قول
 سپاس شده توسط یک ناشناس ، نقشینه ، bahar ، feri feri ، nasibe_603 ، ali kia music
۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۴:۱۳ عصر
ارسال: #2
تشریفات نو آفتاب
سلام میخواستم بدونم کسی با این تشریفات قرارداد بسته کارش چطوره؟

21 اسفند بهترين روز زندگيم خدايا تو هر چه باشكوه تر شدن اين روز ياريم كن.
نقل قول
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۸:۱۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-دي-۱۳۹۱ ۰۵:۵۳ عصر توسط وینی.)
ارسال: #3
RE: تشریفات نو آفتاب
من قرارداد نبستم ولی رفتم مراسمشو دیدم خوبه کارش ؛من هنوز دارم میگردم چون بودجم محدوده، شایدم باهاش بستم نمیدونم ولی کارش در حد قیمتاش خوبه من یه مراسمش توی جاده مخصوصو رفتم دیدم

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط ni.ahmadibastiani
  • اساطیر
۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ صبح
ارسال: #4
من دیشب رفتم یکی از مراسماشون.
بد نبود نسبت به قیمتش.
فک کنم باهمین جا قرار داد ببندم چون هزینه هام خیلی محدوده. گروه موزیکشم خوب بود.
سفره عقدشو اصلا دوست نداشتم.
سفره خونشم خوب بود.
گارسوناشم مرتب و جوون و خوب بود دن.
گل آراییم خوب بود.میز شام معمولی بود یعنی خیلی متفاوت یا خاص نبود.
ست بشقابی که استفاده شده بود از این مدل سفید مشکیا بود(فقط یک نکته این بود که ظروق مشکی به مرور زمان خط روشون میفته و هر چقدم بشوری باز اون خط و خشا دیده میشه)پس به نظر من از بشقاب مشکی استفاده نکنید.خیلی به چشم میاد.
میز یاد بودشم پر از شمع بود و ساده.
بار میوه و بار تنقلاتشم خوب بود.مرتبم شربت سرو میشد.
میوه و شیرینیشم تازه و خوب بود .
البته تو منوش تا جایی که یادمه 5 نوع میوه گفته بودن که اینجا چهار نوع بود شاید خود عروس دوماد خواسته بودن(کیوی-موز-خیار-سیب)
ورودی هم با گل و مشعل تزئین شده بود.

آهان راستی باغ تو جاده مخصوص بود البته عروسی رو تو فضای سر پوشیده گرفته بودن که انصافن تمیز و مرتب و خوب بود.
نقل قول
۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۱:۵۴ صبح
ارسال: #5
من و شوشو داریم در موردشون تحقیق می کنیم تا حالا فقط یه عروسی ازشون دیدیم چند بار رفتیم و اومدیم و منوهاشونو بررسی کردیم تا بتونیم تصمیم نهایی رو بگیریم باید چند تا باغ هم ازشون ببینیم که چه جوریه حالا باز مرحله به مرحله میام اینجا خبر می دم تا وقتی که بتونیم تصمیم بگیریم
راستش شوهرم و خانوادش خیلی سختگیرن ما از اسفند داریم می گردیم تالارهای مختلف رو رفتیم دیدیم و بررسی کردیم باغ تالار رفتیم و باغ های مختلف و تشریفات مختلف هم رفتیم
تا کجا رو من و شوشوی سخت گیر انتخاب کنیم و خانواده سختگیر شوشو هم اوکی بدن
نقل قول
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ عصر توسط maryumaa.)
ارسال: #6
من هفته پیش عروسیم با نو آفتاب بود. گروه موزیکی که برام اورده بودن و بالای یه ملیون ازم گرفتن و خیلی ناراضی بودم قرار بود ویولونیستش سولو بزنه که اصلا اینکارو نکرد. و بیشتر در حد یه دی جی بود تا خواننده. مهماندارشون خوب بودن اما هی فرت و فرت انعام میخوان ازت. غذاشونم خوب بود سرویس دهی هم خوب بود. ازم هم یه مبلغی اضافه گرفتن بابت یخ خشک که اصلا من ندیدم تو مجلس بیارن. . آتیش بازی آخر سر هم مامانم بهشون یادآوری کرد. کلا زیاد راضی نبودم اما همه مهمونام تعریف میکردن و خوششون اومده بود

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط یاسی ، jessi ، khoodka ، shirin bano ، Africa
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۰۶ عصر
ارسال: #7
(۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ عصر)maryumaa نوشته است:  من هفته پیش عروسیم با نو آفتاب بود. گروه موزیکی که برام اورده بودن و بالای یه ملیون ازم گرفتن و خیلی ناراضی بودم قرار بود ویولونیستش سولو بزنه که اصلا اینکارو نکرد. و بیشتر در حد یه دی جی بود تا خواننده. مهماندارشون خوب بودن اما هی فرت و فرت انعام میخوان ازت. غذاشونم خوب بود سرویس دهی هم خوب بود. ازم هم یه مبلغی اضافه گرفتن بابت یخ خشک که اصلا من ندیدم تو مجلس بیارن. . آتیش بازی آخر سر هم مامانم بهشون یادآوری کرد. کلا زیاد راضی نبودم اما همه مهمونام تعریف میکردن و خوششون اومده بود

عزیزم غذاهاو و میوه های اضافیو پس دادن؟ چند درصد راضی بودی؟ یخ خشک؟؟؟؟

آرش اما همچنان خاموش،
نقل قول
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ عصر
ارسال: #8
آره پس میدن ما ظرف نبرده بودیم نشد همشو بیاریم. یخ خشک هم از این قرتی بازیاس Tounge

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط shirin bano
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ عصر
ارسال: #9
من احتمالاً میخواستم با نوآفتاب ببندم مردد شدم

آرش اما همچنان خاموش،
نقل قول
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۲۵ عصر
ارسال: #10
(۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ عصر)maryumaa نوشته است:  من هفته پیش عروسیم با نو آفتاب بود. گروه موزیکی که برام اورده بودن و بالای یه ملیون ازم گرفتن و خیلی ناراضی بودم قرار بود ویولونیستش سولو بزنه که اصلا اینکارو نکرد. و بیشتر در حد یه دی جی بود تا خواننده. مهماندارشون خوب بودن اما هی فرت و فرت انعام میخوان ازت. غذاشونم خوب بود سرویس دهی هم خوب بود. ازم هم یه مبلغی اضافه گرفتن بابت یخ خشک که اصلا من ندیدم تو مجلس بیارن. . آتیش بازی آخر سر هم مامانم بهشون یادآوری کرد. کلا زیاد راضی نبودم اما همه مهمونام تعریف میکردن و خوششون اومده بود

عزیزم میشه بگی گروه موزیکت با کی بود؟عروسیت چند شنبه بود؟چون من پنج شنبه رفتم یکی از عروسیاشون که جاده مخصوص رویرو باغ تالار 20
نقل قول
 سپاس شده توسط shirin-zahedi
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام