• آتلیه اساطیر
  • چم

تشریفات نوبل++تخفیف ویژه کاربران نوعروس + دارای باغ اختصاصی

۲۷-مرداد-۱۳۹۸, ۰۲:۴۵ عصر
ارسال: #191
RE: تشریفات نوبل++تخفیف ویژه کاربران نوعروس + دارای باغ اختصاصی
سلام
من تشکر و قدردانی میکنم از زحمات مجموعه تشریفات نوبل و پرسنل محترمشان که در تاریخ 24 مردادماه مراسم جشن مارا بسیار عالی برگزار کردن همه چیز عالی و سر وقت با دقت و برنامه‌ریزی دقیق انجام شد وتشکر ویژه از مدیریت تشریفات نوبل جناب مهندس یوسفی که واقعاً سنگ تمام گذاشتن و فراتر ازاانچه با ما قرارداد بسته بودن انجام شد 
آرزوی موفقیت برای شما. 

نقل قول
۲۱-آبان-۱۳۹۸, ۱۲:۳۹ عصر
ارسال: #192
سلام و درود به همه 

جا داره تشکر و قدردانی کنم از مدیریت محترم تشریفات لوکس نوبل که مراسم ما رو در تاریخ دهم آبان بسیار خوب و رضایت بخش آجرا کردن همه چیز بسیار عالی و بالاتر از قرارداد ی  که داشتیم اجرا شد   تصور نمیکردم ولی فراتر از تصورم بود همه چیز عالی کیفیت غذا و پذیرایی وگل آرایی و دیزاینی که شده بود  موزیک که آخرش بود واقعا عالی و فیلمبرداری هم نامبر وان و اقعا دستتون درد نکنه و خسته نباشید. تصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
۱۸-بهمن-۱۳۹۸, ۰۲:۳۲ عصر
ارسال: #193
سلام 
دوستان  مراسم ما با تشریفات نوبل اجرا شد همه چیز عالی و با برنامه بود خدارو شکر خیلی استرس داشتم  تشکر میکنم از جناب مهندس یوسفی که سنگ تمام گذاشتن همه چیز عالی عالی کیفیت غذا و پذیرایی وگل آرایی و دیزاینی بسیار عالی  موزیک عالی امیدوارم که همیشه موفق و پیروز باشند 

نقل قول
  • ارشادی
۱۹-بهمن-۱۳۹۸, ۱۱:۵۵ صبح
ارسال: #194
سلام من مراسممو با تشریفات نوبل گرفتم ، واقعیتش یک مقدار تحقیق کردم 2 تا 3تای جای دیگرم دیدم ولی با اینکه قیمت تشریفات نوبل برای ما که تعداد مهمانانمون کم بود بالاتر بود ولی فکر کردیم که صحبت های آقای یوسفی خیلی پخته و با تجربه است و قابل اعتماد، مراسممون آخر فروردین هست امیدوارم همه چیز خوب پیش بره بعد از مراسم میام براتون میگم چطور برگزار شد.
نقل قول
۲۷-بهمن-۱۳۹۸, ۱۲:۴۴ عصر
ارسال: #195
(۱۹-بهمن-۱۳۹۸ ۱۱:۵۵ صبح)'نوعروس M' نوشته است:  سلام من مراسممو با تشریفات نوبل گرفتم ، واقعیتش یک مقدار تحقیق کردم 2 تا 3تای جای دیگرم دیدم ولی با اینکه قیمت تشریفات نوبل برای ما که تعداد مهمانانمون کم بود بالاتر بود ولی فکر کردیم که صحبت های آقای یوسفی خیلی پخته و با تجربه است و قابل اعتماد، مراسممون آخر فروردین هست امیدوارم همه چیز خوب پیش بره بعد از مراسم میام براتون میگم چطور برگزار شد.

سلام 
تشریفات بسیار خوبی هست همه چیز عالی منظم وو سر وقت انجام میدن و کیفیت غذا عالی. 

نقل قول
 سپاس شده توسط نوعروس M
۲۷-بهمن-۱۳۹۸, ۰۵:۲۶ عصر
ارسال: #196
خدا رو شکر رررما هم همین انتظارو ازشون داریم
نقل قول
۹-اسفند-۱۳۹۸, ۰۷:۲۷ عصر
ارسال: #197
سلام 
دوستان ما دیروز پنجشنبه رفتیم دفتر تشریفات لوکس نوبل و قرارداد جشن عروسی رو با این تشریفات برای خرداد ماه بستیم  البته دو سه جا دیگه رفته بودیم ولی چون اینجا رو پارسال  مراسم یکی از دوستان بود و من هم دعوت بودم و همه چیز عالی بود  انتخاب کردم  گفتم حداقل خودم همه چیزو دیدم و بسیار عالی بود و امیدوارم که مراسم ما هم به همون خوبی اجرا بشه. 
و تا اینجا که خیلی با ما راه آمدن دستشون درد نکنه حالا ببینیم تا اجرای مراسم به امید خدا چه پیش خواهد آمد. 

نقل قول
۳۱-فروردين-۱۳۹۹, ۱۱:۵۲ عصر
ارسال: #198
برای سفارش و چاپ پرچم تشریفات برای مراسم هاتون پیشنهاد من شرکت اریکه پرچم ایرانیان هست. به صورت حرفه ای و تخصصی یه پرچم شیک و مدرن رو براتون آماده میکنن.
شماره تماسشون: 66387740

نقل قول
۲-تير-۱۳۹۹, ۱۰:۳۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-تير-۱۳۹۹ ۱۰:۴۰ صبح توسط فرحناز هوشمند.)
ارسال: #199
سلام 
عزیزان مراسم ما خرداد ماه با تشریفات نوبل اجرا شد بسیار خوب و راضی کننده بود البته به دلیل ویروس کرونا مجبور شدیم تعداد میهمانان رو کم کنیم و بعضی ها هم خوب خودشون اعلام کردن نمیایم در کل مراسم ما خیلی خوب برزگزار شد همه چیزچیز عالی غذا خوب وعالی پذیرایی واقعا حرفه ای و خوب پرسنل مودب و خوش برخورد موزیک عالی دیزاین و گل ارایی بسیار عالی البته نا گفته نماند که ما خارج از منویمان پکیج دیزاین جدا گرفتیم ولی روی هم رفته همه چیز عالی و خیلی راضی کننده اجرا شد و من تشکر میکنم  از مجموعه تشریفات خوب نوبل تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام