• هیژا
  • نسیم عقیلی

تشریفات نوبل++تخفیف ویژه کاربران نوعروس + دارای باغ اختصاصی

۲۰-فروردين-۱۳۹۸, ۱۰:۰۹ صبح
ارسال: #171
RE: تشریفات نوبل++تخفیف ویژه کاربران نوعروس + دارای باغ اختصاصی
(۱۹-فروردين-۱۳۹۸ ۰۴:۵۴ عصر)'Elnaz rahimy' نوشته است:  سلام جناب یوسفی من رحیمی هستم عروس تیر ماه سال گذشته میخواستم ببینم برای تیر ماه وقت خالی دارید باغ دانش رو برای ما رزرو کنید عروسی خواهرم هست چون شما مراسم مارو اجرا کردید و خیلی خوب برگزار شد دوباره مزاحمتون شدم
ممنونم

تا حالا ندیده بودم کسی از تو نوعروس وقت بگیره
خب زنگ بزن عزیزم
خیلی تابلویی خدایی

نقل قول
 سپاس شده توسط پری سیما 89
۲۰-فروردين-۱۳۹۸, ۱۱:۵۰ صبح
ارسال: #172
(۲۰-فروردين-۱۳۹۸ ۱۰:۰۹ صبح)'shiningdiamond' نوشته است:  
(۱۹-فروردين-۱۳۹۸ ۰۴:۵۴ عصر)'Elnaz rahimy' نوشته است:  سلام جناب یوسفی من رحیمی هستم عروس تیر ماه سال گذشته میخواستم ببینم برای تیر ماه وقت خالی دارید باغ دانش رو برای ما رزرو کنید عروسی خواهرم هست چون شما مراسم مارو اجرا کردید و خیلی خوب برگزار شد دوباره مزاحمتون شدم
ممنونم

خب زنگ بزن عزیزم
خیلی تابلویی خدایی

عزیزم من شماره اقای یو سفی گم کرده بودم که گرفتم 

ضمنا تابلو شما هستید که گفتید صندلی نبود بعد مادرم رفت صندلی آورد حتما از تو مراسم تا منزلتان دربست گرفت و رفت صندلی اورد 
خخخخخ  خدا خیرشون بده  

نقل قول
۲۰-فروردين-۱۳۹۸, ۰۱:۴۵ عصر
ارسال: #173
سلام و عرض ادب و احترام

به همه نوعروسان عزیز و محترم

دوستان اینجا صرفاً جهت گذاشتن نظرات عروس و داماد ها هستش که حالا هر عروس خانمی میتونه راجب ما نظر مثبت بزاره که من شخصا ممنونم ازش و میتونه نظر منفی بزاره که بازم برای ما قابل احترام هست چرا که هر کسی نظر شخصی خودشو میزاره

ودر کل هر عروس یا دامادی که میخواد با تشریفات ما یا تشریفات x ویا y قرارداد ببنده تحقیق میکنه تجزیه و تحلیل میکنه و کارو از نزدیک میبینه تست میکنه و در نهایت تصمیم میگیره

پس بنابرین نمونه کار های ما تست ما و اجرای مراسم ما گویای خوب یا بد کار ما هست و دیگران خودشان قضاوت میکنن

پس احتیاجی به تعریف و تمجید کردن و تخریب کردن اصلا نداریم چون هر کسی به عقل و منطق خودش رجوع میکنه

واین نیست یکی بیاد بگه تشریفات x خیلی خوبه وهمه بیان بگن چون این گفته پس بریم حتما با این قرارداد ببندیم یا برعکس یکی بیاد تشریفات x فلان هست و همه بگن خوب پس این کارش بدهست

در ضمن هر کسی نظرداده مثبت یا منفی بنده از همه شما تشکر میکنم
نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab
  • تقی زاده
  • پیانو
۲۰-فروردين-۱۳۹۸, ۰۲:۵۵ عصر
ارسال: #174

(۲۰-فروردين-۱۳۹۸ ۱۱:۵۰ صبح)'Elnaz rahimy' نوشته است:  
(۲۰-فروردين-۱۳۹۸ ۱۰:۰۹ صبح)'shiningdiamond' نوشته است:  
ممنونم

خب زنگ بزن عزیزم
خیلی تابلویی خدایی

عزیزم من شماره اقای یو سفی گم کرده بودم که گرفتم 

ضمنا تابلو شما هستید که گفتید صندلی نبود بعد مادرم رفت صندلی آورد حتما از تو مراسم تا منزلتان دربست گرفت و رفت صندلی اورد 
خخخخخ  خدا خیرشون بده  

عزیزم اینجا که کسی با کسی دعوا نداره به جای اینکه سریع جواب بدی یکم با دقت متنو بخون منظورش این بود به جای اینکه پرسنل برای مهمونا صندلی بیارن چون وظیفشونه مادرشون خودش رفت از همون تو سالن صندلی آورد نه خونشون !!!! 

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط پری سیما 89 ، shiningdiamond
۲۰-فروردين-۱۳۹۸, ۰۴:۴۷ عصر
ارسال: #175
(۱۸-فروردين-۱۳۹۸ ۱۰:۳۶ عصر)'Nobel' نوشته است:  
(۱۸-فروردين-۱۳۹۸ ۰۱:۰۵ عصر)'Nazi hazrati' نوشته است:  سلام
منوها از چه قیمتی شروع میشه و تا چه قیمتی دارید میشه اعلام کنید

سلام و عرض ادب 
شما میتونید وارد سایت ما بشید و منوهارو مشاهده کنید 

ممنونم سایت و دیدم  فقط گل ارایی ورودیه عروس روی پکیج هست یا جدا حساب میکنید 

نقل قول
۲۰-فروردين-۱۳۹۸, ۰۶:۵۹ عصر
ارسال: #176
سلام و عرض ادب

رو منوهای تاپ سرویس ورودیه عروس و جایگاه انتخابی هست و هیچ پولی شما پرداخت نمیکنید ولی رو منو های معمولی ورودیه عروس و جایگاه عروس جدا حساب میشه

لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره‌های زیر تماس بگیرید
88575612
09121257607
نقل قول
۲۱-فروردين-۱۳۹۸, ۰۹:۰۱ صبح
ارسال: #177
(۲۰-فروردين-۱۳۹۸ ۰۶:۵۹ عصر)'Nobel' نوشته است:  سلام و عرض ادب

رو منوهای تاپ سرویس ورودیه عروس و جایگاه انتخابی هست و هیچ پولی شما پرداخت نمیکنید ولی رو منو های معمولی ورودیه عروس و جایگاه عروس جدا حساب میشه

لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره‌های زیر تماس بگیرید
88575612
09121257607

ممنون لطف کردید

نقل قول
۲۲-فروردين-۱۳۹۸, ۱۱:۱۹ عصر
ارسال: #178
سلام 
دوستان ما مراسم جشنمون اخر اسفند با تشریفات نوبل به خوبی برگزار شد  همان طور که قبلا اینجا نوشته بودم خوب باغ و اقای یوسفی رایگان به ما داده بودن و ماشین عروس هم جرو افر بود به ما داده بودن همه چیز در حد عالی بود  فیلمبردار نامبروان ووموزیک بسیارعالی بهمراه 4 خواننده که واقعا میشه گفت در حد انفجار بود بابت کیفت غذا هم میتونم بگم بسیار عالی و دیزاین و گل ارایی طبق قرارداد ما حتی میتونم بگم بالاتر از ان انجام شد همه چیز عالی پرسنل مرتب منظمم همه چیز با برنامه اجرا شد تشکر و قدردانی میکنم از مدیریت محترم مجموعه تشریفات نوبل تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام