• تشریفات پلک
  • آرایشگاه مدیس

تشریفات نوبل++تخفیف ویژه کاربران نوعروس + دارای باغ اختصاصی

۹-بهمن-۱۳۹۴, ۰۸:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-بهمن-۱۳۹۴ ۰۸:۳۴ عصر توسط mehradaria.)
ارسال: #31
RE: تشریفات نوبل
(۷-بهمن-۱۳۹۴ ۰۱:۵۰ عصر)fatemeabdolahi نوشته است:  حتما گلم این کارو باکمال میل انجام میدم تا بقیه هم استفاده کنن........

خیلی متشکر از شما اینجوری جلوی تبلیغاتهای الکی هم گرفته میشه مثل تیم تبلیغاتی ادم وحوا نمیشه که فقط هر چی به نفعشون هست درج می کنن

(۷-بهمن-۱۳۹۴ ۰۱:۵۰ عصر)fatemeabdolahi نوشته است:  حتما گلم این کارو باکمال میل انجام میدم تا بقیه هم استفاده کنن........

خیلی متشکر از شما اینجوری جلوی تبلیغاتهای الکی هم گرفته میشه مثل تیم تبلیغاتی ادم وحوا نمیشه که فقط هر چی به نفعشون هست درج می کنن
نقل قول
 سپاس شده توسط melikamari
۱۱-بهمن-۱۳۹۴, ۱۲:۱۱ عصر
ارسال: #32
یعنی حداقل قیمت منو 90 تومنه؟
نقل قول
۱۷-بهمن-۱۳۹۴, ۰۴:۵۰ عصر
ارسال: #33
سلام عزیزان کسی میدونه منوی این تشریفات از چند تومن شروع میشه؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید
نقل قول
  • خرید اقساطی
  • گروه ژ
۲۷-بهمن-۱۳۹۴, ۰۲:۳۶ عصر
ارسال: #34
سلام کارتون خیلی خوبه منوتون از چقدر شروع میشه؟
نقل قول
۲۸-بهمن-۱۳۹۴, ۰۳:۰۷ عصر
ارسال: #35
با سلام وادب احترام خدمت نوعروسان عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانند به وب سایت ما که ادرس ان در بالای صفحه هست مراجعه کنند یا تماس بگیرند هر سئوالی داشته باشند با کمال میل پاسخ داده میشه در ضمن مشاوره بصورت رایگان برای نو عروسان عزیز میباشد تا بتوانند با هر بوجه وسلیقه مراسمی بسیار مجلل داشته باشند قیمت منو های ما از شصت هزار تومان تا نفری چهار صد هزار تومان میباشدو این امکان وجود دارد که نوعروسان عزیز منوی انتخابی داشته باشند.به همراه تست زنده مراسم و تست غذا. با ارزوی خوشبختی وسعادت برای همه نوعروسانHeart
http://Www.nobelcatering.com
نقل قول
۲-اسفند-۱۳۹۴, ۰۲:۲۲ صبح
ارسال: #36
(۲۸-بهمن-۱۳۹۴ ۰۳:۰۷ عصر)Nobel نوشته است:  با سلام وادب احترام خدمت نوعروسان عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانند به وب سایت ما که ادرس ان در بالای صفحه هست مراجعه کنند یا تماس بگیرند هر سئوالی داشته باشند با کمال میل پاسخ داده میشه در ضمن مشاوره بصورت رایگان برای نو عروسان عزیز میباشد تا بتوانند با هر بوجه وسلیقه مراسمی بسیار مجلل داشته باشند قیمت منو های ما از شصت هزار تومان تا نفری چهار صد هزار تومان میباشدو این امکان وجود دارد که نوعروسان عزیز منوی انتخابی داشته باشند.به همراه تست زنده مراسم و تست غذا. با ارزوی خوشبختی وسعادت برای همه نوعروسانHeart
http://Www.nobelcatering.com

بسیار خوب و عالی از اینکه برای کارتون وقت میزارین باید از شما متشکر بود
نقل قول
۱۵-اسفند-۱۳۹۴, ۰۲:۳۱ عصر
ارسال: #37
با سلام جاداره اینجا از جناب اقای یوسفی مدیریت محترم تشریفات نوبل تقدیر وتشکر کنم که مراسم ما در تاریخ 21 بهمن با مدیریت جناب یوسفی انجام شد . بسیار بسیار راضی بودیم همه چیز عالی ورویایی بود فراتر از ان چیزی که ما قرارداد بسته بودیم خدارو شکر من وهمسرم راضی بودیم وتمام مهمانهای ما هم تعریف میکردن و راضی بودن من اینجا امدم تا تشکر کنم وبگم عروس ودامادهای عزیز به نظر من بهترین تشریفات هم از نظر قیمت وهم از نظر کیفیت وسرویس دهی وپذیرایی برای ما بود ومیتونند چشم بسته با این تشریفات قرارداد ببندن .بازم از جناب اقای یوسفی بابت مدیریت عالی وهدایا وتخفیف هایی که به ما دادن وکیفیت بسیار عالی تشکر وقدردانی میکنم...
نقل قول
۲۰-اسفند-۱۳۹۴, ۰۲:۲۵ عصر
ارسال: #38
خواهش میکنم بنده فقط انجام وظیفه کردم ارزوی خوشبختی وسعادت را برای شما عزیزان را دارم .

مدیریت تشریفات : یوسفی
نقل قول
۲۰-اسفند-۱۳۹۴, ۰۳:۵۳ عصر
ارسال: #39
(۱۵-اسفند-۱۳۹۴ ۰۲:۳۱ عصر)SELENA HOSEYNI نوشته است:  با سلام جاداره اینجا از جناب اقای یوسفی مدیریت محترم تشریفات نوبل تقدیر وتشکر کنم که مراسم ما در تاریخ 21 بهمن با مدیریت جناب یوسفی انجام شد . بسیار بسیار راضی بودیم همه چیز عالی ورویایی بود فراتر از ان چیزی که ما قرارداد بسته بودیم خدارو شکر من وهمسرم راضی بودیم وتمام مهمانهای ما هم تعریف میکردن و راضی بودن من اینجا امدم تا تشکر کنم وبگم عروس ودامادهای عزیز به نظر من بهترین تشریفات هم از نظر قیمت وهم از نظر کیفیت وسرویس دهی وپذیرایی برای ما بود ومیتونند چشم بسته با این تشریفات قرارداد ببندن .بازم از جناب اقای یوسفی بابت مدیریت عالی وهدایا وتخفیف هایی که به ما دادن وکیفیت بسیار عالی تشکر وقدردانی میکنم...

مبارک باشه
نقل قول
۱۸-فروردين-۱۳۹۵, ۰۸:۲۴ عصر
ارسال: #40
این تشریفات منوهاش کسی میدونه از چقدر شروع میشه؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام